Voir le contenu
Online Satış

Citroën Online Satış’ı Keşfedin


Citroën Ami
Yol Arkadaşınız Citroën Ami, bir tık uzağınızda. Kolay adımlarla ön ödeminizi gerçekleştirin, aracınızı sizin için hazırlayalım.
Citroën ë-C4
Citroën C4 konforu şimdi elektrikli versiyonuyla sizlerle buluşuyor. Elektrikli ë-C4’ün online satışından haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.
Citroën ë-C4 X
Eşsiz konfor, tasarım ve teknoloji özellikleriyle Citroën ë-C4 X, online satışa sunuluyor. Online satış platformunu keşfetmek için tıklayın.
ÇAĞRI MERKEZİ
Siparişiniz oluşturulduktan sonra Online müşteri temsilcimiz her adımda size destek vermek için hazır. 
Ami Satın Al
PSA FİNANS
Ön ödemeyi yaptıktan sonra kalan ödeme için desteğe ihtiyacınız olursa PSA Finans’ın finansman seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. 
Güncel Kampanyalar
TEST SÜRÜŞÜ
Aracınızı almadan Citroën Yetkili Satış Noktasında test edin. 
Test Sürüşü

CITROËN ONLINE SATIŞ İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

Citroën Ami, ë-C4 ve ë-C4 X modelleri online olarak satışa sunuluyor. Süreçle ilgili merak ettiğiniz detaylar için sıkça sorulan sorulara göz atabilirsiniz. 

Online satış süreci nasıl gerçekleşir?
Citroën Ami, ë-C4 ve ë-C4 X modellerimiz online satın alınmaktadır. İlgilendiğiniz modelin satın al butonuna tıklayarak mevcut stok varsa satın alma adımlarını izleyebilirsiniz. Her model için belirtilen tutarda ön ödemenizi gerçekleştirdikten sonra siparişiniz oluşturulacaktır. Ödemenizi Ami için kredi kartı, ë-C4 ve ë-C4 X modellerimiz için kredi kartı ya da EFT/Havale seçeneğiyle yapabilirsiniz. Ön ödemeniz onaylandıktan sonra kalan ödeme, ruhsat ve plaka işlemleri konusunda destek olmak için sipariş onayınız ardından size 0850 759 77 77 numaralı hattımızdan ulaşarak, gerekli e-posta ve arama bilgilendirmelerini yapacağız.
Ön ödeme için tanımlanan süre nedir?
Kredi kartı seçeneğinde ön ödemeniz alındıktan sonra doğrudan siparişiniz onaylanmaktadır. EFT/Havale ödeme seçeneği olan modellerimiz için sipariş verdikten sonra 1 saat içerisinde EFT/Havale işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ön ödemeniz bize ulaşmadığı takdirde siparişiniz oluşturulmamış sayılacaktır. Ödeme adımlarını Iyzico ekranlarında gösterildiği şekilde yapmayı ve referans kodunuzu gönderim açıklamasına yazmayı unutmayınız.
Kalan tutarı nasıl ödeyeceğim?
Ön ödemeniz alındıktan sonra ilgili ekiplerimiz kısa sürede içinde aracınızın tahsisini gerçekleştirecektir. Tahsis gerçekleştirildikten sonra seçili bayinizin hesap bilgileri e-posta yoluyla sizinle paylaşılacaktır. 3 iş günü içinde kalan tutarı bayinizin hesabına EFT/Havale yöntemiyle aktardıktan sonra sipariş takip ekranı üzerinden dekontu bizimle paylaşarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz. PSA Finans kredi kullanımlarında bayilerimiz ödeme süresi içerisinde sizlere destek verecektir.
Plaka ve ruhsat işlemleri nasıl gerçekleştirilir?

Citroën Ami modelimiz için kalan ödemeniz onaylandıktan sonra dilerseniz bayimize gidebilir ya da vekalet Referans Numaranızı sipariş takip ekranına ekleyebilirsiniz. Bayimiz plaka ve ruhsat işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirecektir.  ​

 

Citroën ë-C4 ve ë-C4 X modellerimiz için siparişinizin ödemesi tamamlandıktan sonra bayimiz paylaştığınız iletişim bilgileri üzerinden sizinle iletişime geçecektir. Tescil işlemleri ve teslimat için seçmiş olduğunuz bayimiz size destek verecektir. Tüm ekiplerimiz en kısa sürede aracınıza ulaşmanız için çalışıyor olacak.

Finansman seçenekleri bulunuyor mu?
Citroën Ami,  ë-C4 ve ë-C4 X modellerimize özel finansman seçenekleri için PSA Finans sayfamızı ziyaret ederek online kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bayimiz kredi başvurunuzla ilgili size destek olacaktır.
Kasko nasıl yaptırılır?
Citroën Ami modelimiz için sipariş oluştururken kasko talebiniz varsa kasko için aranmak istiyorum seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Citroën ë-C4 ve ë-C4 X modelimiz için kasko işlemlerini bayimizle birlikte gerçekleştirebilirsiniz.