VOIR LE CONTENU

CITROËN SUV AİLESİ

Citroën'in SUV'leri ailesi, cesur, sportif ve çağdaş tasarımları, benzersiz konfor özellikleri, kapsamlı yüksek teknoloji ekipmanları (sürüş destek sistemleri, multimedya hizmetleri ve güvenlik ekipmanları da dahil) ve olağanüstü yol tutuş özellikleri kalbinizi kazanacak.

CITROËN C3 AIRCROSS SUV

Citroën C3 Aircross, doğası gereği özgün tarzı ile güçlü ve benzersiz tasarımıyla SUV dünyasında öne çıkıyor. Bu yeni nesil SUV son derece modüler ve yaşanabilir bir iç mekan sunuyor ve renk kombinasyonlarıyla tarzınıza uyum sağlıyor. Citroën C3 Aircross, sürücü yorgunluk uyarı, şerit takip ve hız limit panosu okuma gibi sürüş destek sistemleriyle sürüşü kolaylaştırmaya yönelik yenilikçi ve kullanışlı teknolojilerle donatılıyor. C3 Aircross SUV aynı zamanda Grip Control sistemi ile yollara çıkıyor. Yani yol koşulu veya yol yüzeyi ne olursa olsun dilediğiniz yere gidebilirsiniz.

CITROËN C5 AIRCROSS SUV

Citroën C5 Aircross SUV, SUV segmentine tamamen yeni ve taze bir hava kazandıran özgün, karakteristik ve güçlü bir tasarıma ve heyecan uyandıran akıcı çizgilere sahip bir SUV. Citroën C5 Aircross SUV, bünyesinde birçok teknoloji barındırıyor ve yenilikçi n Progressive Hydraulic Cushions® süspansiyon sistemiyle düzgün olmayan yüzeylerde bile yolculara 'uçan halı' konforunu yaşatıyor.