VOIR LE CONTENU

SİZİN GİBİ HER ŞEYİ YAPABİLİYOR

ERİŞİLEBİLİRLİK

Citroën Berlingo Van, tasarım, donanım ve modülerlik açısından gerçek bir atılım gerçekleştiriyor. Tüm profesyoneller için ideal bir yol arkadaşı.

CITROËN BERLİNGO VAN CAZİP FİYATLARLA

CITROËN BERLINGO FİYAT LİSTESİ

SİZDEN ETKİLENDİ

TASARIM

Sağlam ve güçlü duruşa sahip Citroën Berlingo Van, akıcı hatları sayesinde enerjik bir görünüm sergiliyor:​

  • Marka aidiyetine vurgu yapan ve Citroën Jumper ile olan akrabalığı hemen hissedilen yataylaştırılmış ön camıyla yüksek ve kısa kaputu heybetli bir görünüm sunuyor.​

  • Profilden bakıldığında akıcı hatlar ve detaylarla bezenen köşeler dikkat çekerken genel tasarım kullanışlı ve geniş bir iç mekanı müjdeliyor.

  • Blanc Banquise
  • Rouge Ardent
  • Noir Onyx
  • Gris Platinum
  • Gris Acier
ÖN GÖRÜNÜM
ARKA GÖRÜNÜM

AKSESUARLAR

PRATİK ÇÖZÜMLER

Ek aksesuarlar ile, Citroën Berlingo Van'ın koruma, güvenlik ve taşıma kapasitesini ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirebilirsiniz.

DÖRT DÖRTLÜK RAHATLIK

KONFORLU BİR KABİN

Citroën Berlingo Van, özenle tasarlanan ergonomik koltukları, yükseklik ve bel desteği ayarı ile sürüş konforunu ve rahatlığını destekliyor. Citroën Berlingo Van'ın kabini, ayrıca hareket halindeyken kolayca çalışma ortamı sunan mobil bir ofis olarak tasarlandı.

EXTENSO® KABİN: 3 KOLTUK VE MODÜLERLİK

SİZİN GİBİ HER ŞEYİ YAPABİLİYOR

Berlingo Van, profesyonellerin malzemelerini ve mesai arkadaşlarını taşıyabiliyor:​

  • Extenso® kabin: Önde 3 koltuklu oturma düzenine ek olarak mobil ofis ortamı ve uzun nesneleri taşımak için daha fazla modülerlik.​
  • 1.000 kg ile arttırılmış yükleme kapasitesi, güçlendirilmiş aydınlatma, yarı-yüksek bağlantı halkaları.

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN TEKNOLOJİLER

TEKNOLOJİYLE DONATILDI

Citroën Berlingo Van günlük hayatı kolaylaştıran son derece kullanışlı teknolojilerle donatılıyor. İşlevsel ve pratik yapısıyla ise daha fazla güvenlik seviyesi sunuyor.

BAĞLANTILI ÇÖZÜMLER

255_Security

 CITROËN CONNECT ASSIST​

Siz ve beraberindeki yolcuların güvenliğini sağlamak, içiniz rahat seyahat etmek ve zamandan tasarruf ettiğinizden emin olmak için, bağlantılı çözümleriyle Citroën Connect Assist devreye giriyor.
256_Connect_Play

CITROËN CONNECT PLAY

Citroën Connect Play, geniş bir içerik yelpazesi oluşturarak bunları paylaşmanıza olanak tanıyan, akıllı cihazlara indirilebilen bazı uygulamaları bünyesinde barındırıyor. Bunlara Mirror Screen ve ConnectedCAM Citroën® dahil.

GELİŞMİŞ MOTOR

DİZEL
Citroën Berlingo Van, 1.5 BlueHDi 100 HP dizel motor ve 6 ileri manuel vites seçeneğiyle sunuluyor. Her zamankinden daha verimli ve daha ekonomik motorlar şehir içi kullanımları kadar uzun yolculuklardaki talepleri de karşılayan esnek bir yapı sunuyor. Nereye gidiyor olursanız olun gerçek sürüş keyfi yaşatan bir teknoloji.