Voir le contenu

CITROËN BERLİNGO VAN

Modülerlik, geniş iç hacim ve yükleme kapasitesiyle Berlingo Van profesyoneller için tasarlandı. Berlingo Van’ı tüm detaylarıyla keşfedebilirsiniz.

SİZİN GİBİ HER ŞEYİ YAPABİLİYOR

CITROËN BERLİNGO VAN FİYATLARINI İNCELEYİN

Citroën Berlingo Fiyat Listesi

SİZDEN ETKİLENDİ

Tasarım

Sağlam ve güçlü duruşa sahip Citroën Berlingo Van, akıcı hatları sayesinde enerjik bir görünüm sergiliyor:​

  • Marka aidiyetine vurgu yapan ve Citroën Jumper ile olan akrabalığı hemen hissedilen yataylaştırılmış ön camıyla yüksek ve kısa kaputu heybetli bir görünüm sunuyor.​

  • Profilden bakıldığında akıcı hatlar ve detaylarla bezenen köşeler dikkat çekerken genel tasarım kullanışlı ve geniş bir iç mekanı müjdeliyor.

  • Blanc Banquise
  • Rouge Ardent
  • Noir Onyx
  • Gris Platinum
  • Gris Acier
Ön Görünüm
Arka Görünüm

AKSESUARLAR

Pratik Çözümler

Ek aksesuarlar ile, Citroën Berlingo Van'ın koruma, güvenlik ve taşıma kapasitesini ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirebilirsiniz.
 
*Aksesuarların bulunurluğu değişiklik gösterebilir.

DÖRT DÖRTLÜK RAHATLIK

Konforlu Bir Kabin

Citroën Berlingo Van, özenle tasarlanan ergonomik koltukları, yükseklik ve bel desteği ayarı ile sürüş konforunu ve rahatlığını destekliyor. Citroën Berlingo Van'ın kabini, ayrıca hareket halindeyken kolayca çalışma ortamı sunan mobil bir ofis olarak tasarlandı.

EXTENSO® KABİN: 3 KOLTUK VE MODÜLERLİK

Sizin Gibi Her Şeyi Yapabiliyor

Berlingo Van, profesyonellerin malzemelerini ve mesai arkadaşlarını taşıyabiliyor:​

  • Extenso® kabin: Önde 3 koltuklu oturma düzenine ek olarak mobil ofis ortamı ve uzun nesneleri taşımak için daha fazla modülerlik.​
  • 1.000 kg ile arttırılmış yükleme kapasitesi, güçlendirilmiş aydınlatma, yarı-yüksek bağlantı halkaları.

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN TEKNOLOJİLER

Teknolojiyle Donatıldı

Citroën Berlingo Van günlük hayatı kolaylaştıran son derece kullanışlı teknolojilerle donatılıyor. İşlevsel ve pratik yapısıyla ise daha fazla güvenlik seviyesi sunuyor.

GELİŞMİŞ MOTOR

Citroën Berlingo Van, 1.5 BlueHDi 100 HP dizel motor ve 5 ileri manuel vites seçeneğiyle sunuluyor. Nereye gidiyor olursanız olun gerçek sürüş keyfi yaşatan bir teknoloji.
*Araçların teknik ve donanım özellikleri görseller ile farklılık gösterebilmektedir. Güncel donanım bilgileri hakkında bilgi almak için dijital katalog sayfamızı ziyaret edebilir veya yetkili satıcımız ile iletişime geçebilirsiniz.