VOIR LE CONTENU

CITROËN ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLER

%100 ELEKTRİKLİ CITROËN ARAÇLAR

Citroën'in elektrikli araçları ile çevreye duyarlı ulaşımı seçin. Uzun yolculuklar için ideal yeni ë-C4 ve şehir içi elektrikli ulaşım çözümü AMI, ihtiyaçlarınıza uygun olan otomobili seçin!

 

CITROËN ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞÜN AVANTAJLARI

TAMAMEN ELEKTRİKLİ MOTOR SEÇENEKLERİ

%100 Elektrikli motor sayesinde benzersiz bir sürüş konforunun keyfini sürün.

Citroën elektrikli araçlar, şehir içinde veya uzun yolculuklarda ihtiyacınız olan çözümü sunuyor. AMI ile üstün bir manevra kabiliyetine sahip olurken, ë-C4 ile sessiz bir sürüş ile konforu yakalayın.

FARKLI ŞARJ ÇÖZÜMLERİ

Citroën elektrikli aracınızı şarj etmek için farklı şarj çözümleri sunuluyor. Evinizde veya işyerinizde standart ev tipi prizde ya da bir WallBox(7.4 kW AC şarj) ile şarj edebilir, özel şarj istasyonlarında (100 Kw DC şarj) hızlı şarj dolumundan faydalanabilirsiniz.​
ELEKTRİKLİ ARAÇLAR İLE TASARRUF EDİN

Citroën elektrikli araçlar benzersiz bir konfor sunmasının yanı sıra tasarruf etmenizi de sağlıyor.

Elektrikli araçlar, içten yanmalı motora sahip araçlara göre yaklaşık %30(enerji hariç) daha tasarruflu bir kullanım sunuyor. Elektrikli araç bakımının kolaylığı ve daha az servis ihtiyacıyla zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.​

CITROËN AMI %100 ELEKTRİKLİ​

Yeni yol arkadaşınız Citroën AMI, şehir içi ulaşım için eğlenceli bir çözüm sunuyor. Citroën AMI, ev tipi prizde 3 saatte %100 şarj edilebilir, optimize edilmiş boyutuyla üstün manevra kabiliyeti ve kolay park imkanı sunar. Üstelik şimdi %100 online satın alabilirsiniz.

YENI CITROËN Ë-C4 ÇOK YAKINDA SİZLERLE

Yeni Citroën ë-C4, modern tasarımı, teknolojik özellikleri ve 100% elektrikli olması sayesinde hem çevre dostu hem de bütçe dostu bir deneyim sunar. Yeni e-C4 ile artık hayatınızda CO2 yok, gürültü yok, titreşim yok.