Voir le contenu

CITROËN ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

%100 Elektrikli Citroën Araçlar

Citroën'in elektrikli araçları ile çevreci ulaşımı keşfedin. Uzun yolculuklar için ideal yeni ë-C4 ve şehir içi mobilite çözümü AMI, Citroën’in sunduğu çözümler arasında yer alıyor. İhtiyaçlarınıza en uygun elektrikli Citroën’i seçin!
Citroën elektri̇kli̇ araçlar

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞÜN AVANTAJLARI

Tamamen Elektrikli Motor Seçenekleri

%100 Elektrikli motor sayesinde benzersiz bir sürüş konforunun keyfini sürün.

Citroën elektrikli araçlar, şehir içinde veya uzun yolculuklarda ihtiyacınız olan çözümü sunuyor. AMI ile üstün bir manevra kabiliyetine sahip olurken, ë-C4 ile sessiz bir sürüş konforu yakalayın.

Farklı Şarj Çözümleri

Citroën elektrikli aracınızı şarj etmek için farklı şarj çözümleri sunuluyor. Evinizde veya işyerinizde standart ev tipi prizde ya da bir WallBox(7.4 kW AC şarj) ile şarj edebilir, özel şarj istasyonlarında (100 Kw DC şarj) hızlı şarj dolumundan faydalanabilirsiniz.​
ELEKTRİKLİ ARAÇLAR İLE TASARRUF EDİN

Citroën elektrikli araçlar benzersiz bir konfor sunmasının yanı sıra tasarruf etmenizi de sağlıyor.

Elektrikli araçlar, içten yanmalı motora sahip araçlara göre daha tasarruflu bir kullanım sunuyor. Elektrikli araç bakımının kolaylığı ve daha az servis ihtiyacıyla zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.​

CITROËN AMI %100 ELEKTRİKLİ​

Yeni yol arkadaşınız Citroën AMI, şehir içi ulaşım için eğlenceli bir çözüm sunuyor. Citroën AMI, ev tipi prizde 3 saatte %100 şarj edilebilir, optimize edilmiş boyutuyla üstün manevra kabiliyeti ve kolay park imkanı sunar. Üstelik şimdi %100 online satın alabilirsiniz.

YENİ CITROËN Ë-C4 İLE ARAMIZDA GÜZEL BİR ELEKTRİK VAR

Yeni Citroën ë-C4, modern tasarımı, teknolojik özellikleri ve 100% elektrikli olması sayesinde hem çevre dostu hem de bütçe dostu bir deneyim sunar. Yeni e-C4 ile artık hayatınızda CO2 yok, gürültü yok, titreşim yok.

 

CITROËN Ë-C4 X SAKİNLİĞİN GÜCÜNÜ HİSSET

Yeni Citroën Elektrikli ë-C4 X, tasarım, konfor ve sürüş kolaylığı açısından benzinli ve dizel motor versiyonlarıyla birebir aynı özelliklere sahip. Karbon emisyonu ve ses olmadan Elektrikli ë-C4 X ile elektrikli sürüş konforunu keşfedin.