Voir le contenu

CITROËN ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

%100 ELEKTRİK %100 KONFOR

%100 Elektrikli Citroën Ë-C4X, Ë-C4 ve Ami ile sessiz, konfrolu ve çevreci ulaşımı keşfedin.

İhtiyaçlarınıza uygun menzile sahip Ë-C4 X ve Ë-C4'ten şehir içi mobilite çözümü Ami’ye,

Citroën ile elektrikli yaşama adım atmaya hazırsınız. CITROËN Ë-C4 X %100 ELEKTRİKLİ

SAKİNLİĞİN GÜCÜNÜ HİSSET​

Citroën Ë-C4 X %100 elektrikli motoru ile sessiz, konforlu ve çevreci sürüş deneyimini özel bir tasarım ile birleştiriyor. Fastback silüetinin zarafeti ile SUV otomobilin güçlü yönlerini birleştiren Ë-C4 X, dikkat çekici bir görünüm sunuyor. Citroën Advanced Comfort koltukları ve süspansiyonu ile konfor deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor.

CITROËN Ë-C4 %100 ELEKTRİKLİ​

Aramızda Güzel Bir Elektrik Var

​​Citroën Ë-C4, modern tasarımı, teknolojik donanımı ve %100 elektrikli motoru sayesinde çevre dostu ve konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Ë-C4 ile artık hayatınızda karbon salınımı yok, gürültü yok, sarsıntı yok.​

 

CITROËN AMI %100 ELEKTRİKLİ​

Yeni Yol Arkadaşın​

Yol arkadaşınız Citroën Ami, şehir içi ulaşım için eğlenceli bir çözüm sunuyor. Citroën Ami, ev tipi prizde 4 saatte %100 şarj edilebilir, optimize edilmiş boyutuyla üstün manevra kabiliyeti ve kolay park imkanı sunar. 75 km menzili ile şehir içerisinde en pratik yol arkadaşınız olmaya aday.

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞÜN AVANTAJLARI

Tamamen Elektrikli Motor​

%100 elektrikli Citroën araçlar sayesinde Citroën konforu ile elektrikli araç konforunu bir arada yaşayın. İhtiyaçlarınıza göre Ë-C4 X ile şehir içerisinde 565 km’ye varan menzil* elde ederken, kompakt boyutları sayesinde Ami ile park sorunuyla vedalaşabilirsiniz. Menzil ve şarj ile ilgili tüm detaylara model sayfalarından ve yetkili satıcımızdan ulaşabilirsiniz.

Farklı Şarj Çözümleri

Citroën araçları farklı şekillerde şarj edebilirsiniz:​

  • 100 kW Hızlı Şarj (DC) istasyonlarında ​

  • 7.4 kW Wallbox (Duvar tipi AC şarj ünitesi) ile ​

  • Standart ev tipi prizde

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR İLE TASARRUF EDİN

Citroën elektrikli araçlar benzersiz bir konfor sunmasının yanı sıra tasarruf etmenizi de sağlıyor.

Elektrikli araçlar, içten yanmalı motora sahip araçlara göre daha tasarruflu bir kullanım sunuyor. Elektrikli araç bakımının kolaylığı ve daha az servis ihtiyacıyla zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.​