Voir le contenu

PSA FİNANS İLE CITROËN SAHİBİ OLUN

PSA Finans, Citroën ayrıcalığını yaşamak isteyen müşterilerimize sunduğumuz hızlı ve pratik bir hizmettir. Bütçenize ve araç tercihinize göre kişiye özel finansman seçenekleri ile yeni ya da ikinci el bir Citroën sahibi olabilirsiniz. PSA Finans kredi başvurunuzu online kredi başvurusu adımından ya da Citroën Yetkili Satıcılarında yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz eş zamanlı olarak değerlendirilir ve tüm kredi işlemleriniz siz bayiden çıkmadan tamamlanmış olur. PSA Finans’ın finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

STANDART KREDİ 

Standart Kredi ile Citroën aracınızı finanse etmek çok kolay. Eşit ödemeli kredi ürünü olan standart kredi ile belirlediğiniz vadelerde eşit taksit tutarları ile geri ödemelerinizi yapabilirsiniz. Sabit ve eşit ödemeler ile bütçe kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. 

 

BALON ÖDEMELİ KREDİ 

Ödeme planınızdaki son taksitin, kredi tutarının belirli bir yüzdesi değerine göre uyarlanmış bir taşıt kredisi ürünüdür. Bu sayede kredinizin büyük bölümünü ise aylık küçük taksitler halinde ödemenize imkan sağlar. Balon ödeme tutarı, toplam kredi tutarının %30’unu geçmeyecek şekilde belirlenir.

GARANTİ&KASKO

Citroën aracınızın bakımı konusunda size yardımcı olmaya hazırdır. Kontrollü bir bütçe dahilinde aracınızı mümkün olduğu kadar iyi durumda tutmak ve bir kazaya karışmanız durumunda Türkiye'nin her yerinde size yardımcı olmak için servis sözleşmeleri sunmaktadır. Bu tekliflere kaydolabilir ve yolda gerçek huzurun tadını çıkarabilirsiniz.