Voir le contenu
Yeni ë-C3

YENİ CITROËN ë-C3

Elektrikli araçlara dair bildiğiniz her şeyi unutun. %100 Elektrikli Yeni Citroën ë-C3.

Yeni Citroën ë-C3 elektrikli mobiliteyi yeniden tanımlıyor: Citroën'i yansıtan, kompakt, herkes için ulaşılabilir ve hepsinden önemlisi tasarım, konfor ve donanım açısından ödün vermiyor!

Sınıfının En Konforlusu

Citroën Advanced Comfort® koltuklar ve Advanced Comfort® Süspansiyon ile bir B Hatchback araçta aranan üst düzey Citroën konforu.

Elektrikli Araç Kolaylığı

320 km menzili (WLTP) ve %20'den %80 batarya seviyesine 26 dakikada ulaştıran hızlı şarj özelliğiyle Citroën %100 Elektrikli ë-C3 günlük rotalarınız için ideal otomobil.

Tam Donanımlı

%100 Elektrikli ë-C3 yolculuklarınızı kolaylaştırmak için teknoloji harikası bilgi-eğlence sistemine ve sürüş destek sistemlerine sahip.

%100 ELEKTRİKLİ %100 CITROËN

Sınıfının En Konforlusu

B Hatcback araç segmentinde bir ilk olarak %100 Elektrikli ë-C3 sarsıntısız bir sürüş için Citroën Advanced Comfort® Süspansiyon ile sunuluyor. Süspansiyon ile birlikte sunulan, yumuşaklığı ve duruşunuzu destekleyen yapısıyla Citroën Advanced Comfort® koltuklar ile konforu tam anlamıyla yaşamaya hazır olun. Bu özelliklerin hepsi, sessiz ve emisyonsuz sürüş ile birleştiğinde keyifli bir yolculuk sizi bekliyor.

Kompakt ve modern ë-C3, yüksek sürüş pozisyonuyla şehir içerisinde ve uzun yolda güvenliğinizi güçlendiriyor.

Elektrikli Araç Kolaylığı

Yeni Citroën ë-C3 Avrupa'da konumlanan akıllı ve verimli bir platformda üretildi. ë-C3'ün 44kWh bataryası 320 km menzil (WLTP) sunuyor. 26 dakikada %20'den %80 batarya seviyesine ulaşmanızı sağlayan hızlı şarj özelliği ile pratik bir kullanım sağlıyor. Yeni ë-C3 günlük yolculuklarınız ve aktiviteleriniz için mükemmel bir seçim.

Tam Donanımlı

Yeni ë-C3'ün kokpitinde bulunan 10.25 inçlik dokunmatik ekran ile bilgi-eğlence sistemlerine kolayca erişebilirsiniz. Akıllı telefonunuzu yansıtmanıza olanak tanıyan Kablosuz Wifi özelliği ile Apple Carplay ve Android Auto'ya bağlanabilirsiniz. Araç özelliklerinden dikkatiniz dağılmadan faydalanabilmeniz için ë-C3'ün direksiyonu üzerinde de kontrol düğmeleri bulunuyor.