Voir le contenu

ARACINIZIN BAKIMINI GÜVENCE ALTINA ALIN

Periyodik Bakım, yağ değişimi, fren balatası ya da akü değişimi... Citroën'inizin en iyi bakımı en iyi fiyata mı yaptırmak istiyorsunuz? Size en iyi işçilik ve yedek parçayı sunan fiks menülerimizle tanışın. Sabit fiyatlarla fiks menülerde sürprize yer yok.

Aracınızın yaşına göre iki farklı paketten birini seçin:

  • 0-3 yaş Citroën'iniz için orijinal Citroën yedek parça fiks menüleri
  • 3 yaş ve üzeri Citroën'iniz için indirimli fiks menüler

 

İHTİYACINIZA GÖRE FİKS MENÜLER

CITROËN 0-3 YAŞ FİKS MENÜLERİ

Citroën orijinal yedek parça kullanımı ile bu fiks menü paketleri aracınızın ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Aracınızın fabrikadan çıktığında sahip olduğu parçalar bire bir yedek parça ile yenilenir. Aracınızın yaşı ne olursa olsun kullanılan tüm parçalar ve işçilik 1 yıl garanti kapsamındadır.

CITROËN 3+ YAŞ FİKS MENÜLERİ

3 yaşını geçmiş aracınız için bütçenize uygun bakım çözümleri mi arıyorsunuz? Citroën mühendislerince onaylı 3+ yaş fiks menü paketlerini hemen keşfedin. Bu paketlerde kullanılan Eurorepar yedek parçaları tüm Citroën yetkili servislerinde 2 yıllık garanti güvencesindedir.
BAKIM FİKS MENÜ
Keşfet
YAĞ DEĞİŞİMİ FİKS MENÜ

 

 

 
Keşfet
FREN FİKS MENÜ
Keşfet
AKÜ FİKS MENÜ
Keşfet
KLİMA FİKS MENÜ
Keşfet
AMORTİSÖR FİKS MENÜ
Keşfet
SİLECEK FİKS MENÜ
Keşfet
LASTİK FİKS MENÜ
Keşfet

MY CITROËN İLE KOLAY SERVİS TAKİBİ

BAKIM GEÇMİŞİNİ GÖRÜNTÜLEYİN

Tek bir tıkla Citroën’inizin bakımıyla ilgili tüm bilgilere ulaşın. Garanti süresi, mevcut kilometre, sürüş tarzınıza bağlı oluşması muhtemel servis ziyaretleri tarihleri.

KOLAYLIKLA SERVİS RANDEVUSU ALIN

Sadece birkaç tıkla, zahmetsizce tercih ettiğiniz Citroën yetkili servisinden online randevu alın, ya da telefonla ulaşın.