Voir le contenu
Citroën OLI [all-ë] Concept Car

Citroën Oli [all-ë]

Elektrikli Araçlar İçin Yol Haritası

Elektrikli araçlar tasarlamak iyi bir fikir.

Ancak bizim için yeterli olmaktan çok uzak.

 

Citroën Oli [all-ë] konsept aracımız 400 km menzili garanti ederken olabildiğince az elektrik tüketmek için mümkün olduğu kadar hafif hale getirildi. Yaşam süresini uzatmak için geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir parçalarla tasarlandı. Peki, herkes bu deneyime hazır mı?

DAHA AZ AĞIRLIK = DAHA AZ ENERJİ

Citroën Oli [all-ë]'yi Olabildiğince Hafif Tasarladık.
Tavan, bal peteği formunda çelikten daha güçlü hala getirilen mukavvadan yapıldı.
Koltuklar, ileri derecede hafif materyallerden üretilen yalnızca 3 adet parçadan oluşuyor.
Bilinçli olarak az bölmeli yapılmış fonksiyonel bir ön panel.

FAZLALIKLARDAN KURTULUN

Citroën Oli [all-ë] Konforunuzdan Ödün Vermeden Gerekli Özellikleri Tutmayı Seçti.
Güç tüketimini azaltmak için optimize edilmiş klima: 90° açıya sahip ön cam ve eğimli diğer camlar güneş ışınlarını yansıtarak kabin ısısını optimize ediyor.
Ön panele doğrudan entegre edilebilen akıllı telefonunuz ve taşınabilir hoparlör Citroën Oli'nin [all-ë] ihtiyacı olan tek şey.

AYDINLIK BİR GELECEK ÖNÜMÜZDE

Citroën Oli [all-ë] Yaşam Süresini Uzatan, Tamir Etmesi ve Değiştirilmesi Kolay, Geri Dönüştürülmüş ve Geri Dönüştürülebilir Parçalarla Tasarlandı.

Maliyeti ve ham madde kullanımınız azaltan birbirine eş ve birbirleriyle değiştirilebilir parçalar: ön kapılar ve camlar, çamurluklar ve tekerlek kemeri kaplamaları. Bu parçaların hepsi aracın sağ ve sol tarafına uyuyor. Ya da tam tersi.

Citroën Oli [all-ë]'nin Görevi Karşılanabilir, Sürdürülebilir ve Keyifli Mobilite İçin İlham Kaynağı Olmak

Bir araçtan daha fazlası, Citroën Oli[all-ë] çok amaçlı bir yol arkadaşı ve günlük hayatınıza eğlence dozu katıyor. Sürüş esnasında veya sürmeseniz de kullanışlı bir otomobil.

ERİŞİLEBİLİRLİK, KONFOR, CESARET

Citroën'in Geleceği İçin Cesur Bir Adım

Citroën için, herkesin erişebildiği ve kişisel mobilitenin olduğu bir dünyayı hayal etmek vazgeçilmezdir. Bu manifesto, yeri yerinden oynatan akıllıca fikirlerle dolu sürpriz bir konsept araç formunu aldı. Yakın gelecekte herkesin günlük yaşamını iyileştirebilecek, iyimser ve fonksiyonel elektrikli mobilite için bir yol haritası sunuyoruz.

Ami Farklı Bir İşleyişe Sahip

Ami, elektrikli mobiliteyi herkes için erişilebilir yapmayı hedefliyor. Ami, Oli[all-ë] için Citroën'in yaratıcılığını harekete geçirdi. Citroën Oli[all-ë] daha ağır, kompleks ve pahalı elektrikli araçlar üretmeye yönelen endüstri trendlerini tersine çeviriyor.