Voir le contenu

CITROËN C4

Yeniliğe Yol Açar

Citroën C4 ve Elektrikli ë-C4’e dair tüm özellikleri keşfedin.
4.9/5 44 YORUM
44 görüşte 4.9/5 puan

YENİLİĞE YOL AÇAR!

Güçlü Bir Tasarım, Benzersiz Bir Karakter

Citroën C4 kompakt bir hatcback'in zarafeti, akıcı hatları ve dinamizmiyle SUV'nin gücü ve karakterini bir arada sunuyor. Citroën C4, kabin içindeki rahatlığı, dinamizmi ve sürüş keyfini en üst seviyeye taşıyarak gelişmiş konfor ve uçan halı etkisi sağlayan Progressive Hydraulic Cushions®, Citroën Süspansiyonu ile donatılıyor.

TASARIM

Yenilikçi ve Teknolojik

Büyük çaplı tekerlekler (690 mm) ve 156 mm yerden yükseklik ile birlikte kısa ön ve arka çıkıntılar aracı rakiplerinden ayırıyor ve araca iddialı ve her an “harekete geçmeye hazır” bir duruş kazandırıyor. Citroën’in yeni estetik kodlarını içeren ön bölüm; V şeklinde ışık imzası, iki kademeli farlar ve aracın tüm genişliği boyunca uzanan krom marka logosu, Gündüz farları, farlar ve sis farlarında kullanılan Citroën Tam LED Vision teknolojisiyle öne çıkaran benzersiz bir görsel şölen sunuyor.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Yenilikçi Çözümler

Citroën Advanced Comfort® programı Citroen C4'te ön plana çıkıyor. Süspansiyondaki Progressive Hydraulic Cushions® yoldaki tüm tümseklerde sarsıntısız bir sürüş sağlar. Tüm yolcular için entegre edilmiş geniş yaşam alanı, çıkarılabilir tablet desteği ve saklama alanı çözümleri sunuyor.

 

Arka koltuktakiler de dahil herkes için geniş diz mesafesi sağlar. Katlanabilir koltukları sayesinde büyük bir bagaja kolayca çevrilebilir.

TEKNOLOJİ

16 Adet Sürüş Destek Sistemi

Yeni Citroën C4, günlük hayatı kolaylaştırmak, sürüş koşullarını desteklemek ve daha güvenli hale getirmek için araç içi güvenliği, konforu ve huzuru arttırmak üzere 16 adet sürüş destek teknolojisi sunuyor.

BAĞLANABİLİRLİK

255_Security

Citroën Connect Assist

Siz ve beraberindeki yolcuların güvenliğini sağlamak, içiniz rahat seyahat etmek ve zamandan tasarruf ettiğinizden emin olmak için, bağlantılı çözümleriyle Citroën Connect Assist devreye giriyor.
256_Connect_Play

Citroën Connect Play

Citroën Connect Play, geniş bir içerik yelpazesi oluşturarak bunları paylaşmanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan, akıllı cihazlara indirilebilen bazı uygulamaları bünyesinde barındırıyor. Mirror Screen* özelliği, akıllı telefonunuzu araç ekranına yansıtarak sürüş esnasında uyumlu uygulamalara araç ekranından erişim sağlıyor. *Android Auto veya Apple CarPlayTMile

ADVISOR CITROËN C4 KULLANICI YORUMLARI

44 TOPLAM DEĞERLENDİRME
ORTALAMA PUAN
4.9/5
42 5 yıldız veren kullanıcılar
1 4 yıldız veren kullanıcılar
1 3 yıldız veren kullanıcılar
0 2 yıldız veren kullanıcılar
0 (1) yıldız

Citroën
Advisor

VERSIONS

  • Blanc Banquise
  • Gris Acier
  • Noir Obsidian
  • Caramel Brown
  • Iceland Blue
  • Gris Platinum
  • Rouge Elixir
Ön Görünüm
Arka Görünüm

MOTORLAR

Benzinli

Citroën C4 yeni nesil Euro 6d uyumlu benzinli motorlarla sunuluyor:

  • 1.2 PureTech 100 hp, 6 ileri manuel şanzıman
  • 1.2 PureTech 130 hp, 8 ileri tam otomatik şanzıman

OTOMATİK ŞANZIMAN EAT8

Kolay Sürüş

8 vitesli otomatik şanzıman, geri vites, boş veya ileri vitesin kolayca seçilebilmesi için 3 konum (R, N ve D) ve 2 düğmeye sahip olan yeni bir metal şanzıman kumandası ile birlikte sunuluyor:
Park modunu etkinleştirmek için P ,
Benzinli veya dizel motorlarda Manuel sürüş modunu etkinleştirmek için M ,
veya elektrikli versiyonda Fren modunu etkinleştirmek için B.
CITROËN C4 FİYATLARINI İNCELEYİN
Citroën C4 Fiyat Listesi

CITROËN C4 AKSESUARLARI

Citroën C4'ünüzü ihtiyacınıza ve isteklerinize uygun aksesuarlarla donatabilirsiniz.

Aksesuar kataloğumuzu keşfedin.

*Araçların teknik ve donanım özellikleri görseller ile farklılık gösterebilmektedir. Güncel donanım bilgileri hakkında bilgi almak için dijital katalog sayfamızı ziyaret edebilir veya yetkili satıcımız ile iletişime geçebilirsiniz.