VOIR LE CONTENU

CITROËN ADVISOR

CITROËN KULLANICI GÖRÜŞLERİ

GÜVENİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

60'tan fazla ülkede mevcut olan Citroën Advisor, müşterilerine otomobillerini, yetkili satıcıları ve satış temsilcilerini çevrimiçi ortamda değerlendirme olanağı sağlıyor.

DENEYİMİNİZİ PAYLAŞIN

ARACINIZ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLER

Bireysel bir kullanıcı mısınız ve yeni Citroën otomobilinizi 30 günden daha kısa bir süre önce mi satın aldınız? Sadece iki adımda görüşlerinizi iletebilirsiniz.

YETKİLİ SATICI VE SERVİS İLE İLGİLİ YORUMLAR

Citroën Advisor sayesinde Citroën sahiplerinin yetkili satıcı ve servis noktalarından aldığı hizmetlerle ilgili yorumlarını inceleyin. Siz de Citroën deneyiminizi bir yorum yaparak bizimle paylaşın, yetkili satıcı ve servisinizi puanlayın.
YORUMLARI İNCELEYİN YA DA YORUMDA BULUNUN
C3
15 GÖRÜŞ
15 görüşte 4.8/5 puan
C3 AIRCROSS SUV
10 GÖRÜŞ
10 görüşte 4.7/5 puan
C4 
0 GÖRÜŞ
0 görüşte 0/5 puan
C5 AIRCROSS SUV
C-ELYSÉE
3 GÖRÜŞ
3 görüşte 5/5 puan
BERLINGO
0 GÖRÜŞ
0 görüşte 0/5 puan
JUMPY SPACE & SPACETOURER
0 GÖRÜŞ
0 görüşte 0/5 puan
BERLINGO VAN
0 GÖRÜŞ
0 görüşte 0/5 puan

CITROËN ADVISOR, SERTİFİKALI İÇ HUZUR

CITROËN ŞEFFAFLIĞA ÖNEM VERİYOR

Online tüketici incelemelerinin bir listesini içeren bir web sitesinde "NF Hizmeti "logosunu görürseniz, bu incelemelerin kurallara uygun olarak işlendiğinden emin olabilirsiniz. Şeffaflık, son incelemeler, kontroller... Kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olacak her türlü garanti... Citroën, müşterileri tarafından bırakılan incelemelerle ilgili işleme güvenilirliğinin kanıtıyla, AFNOR'dan "NF Service-Online inceleme" sertifikasını alan ilk otomobil markasıdır.