Voir le contenu

CITROËN ADVISOR İLE CITROËNLİLERİN GÖZÜNDEN 

Citroën kullanıcı yorumları 

Citroën yorum platformu Citroën Advisor ile aracınızı, yetkili satış ve servis noktanızı değerlendirebilirsiniz. Citroën Advisor 60’ı aşkın ülkede online olarak yorumlarınızı paylaşmanızı sağlıyor.  

DENEYİMİNİZİ PAYLAŞIN

Aracınız İle İlgili Görüşler

Bireysel bir kullanıcı mısınız ve yeni Citroën otomobilinizi 30 günden daha kısa bir süre önce mi satın aldınız? Sadece iki adımda görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Yetkili Satıcı ve Servis İle İlgili Yorumlar

Citroën Advisor sayesinde Citroën sahiplerinin yetkili satıcı ve servis noktalarından aldığı hizmetlerle ilgili yorumlarını inceleyin. Siz de Citroën deneyiminizi bir yorum yaparak bizimle paylaşın, yetkili satıcı ve servisinizi puanlayın.
YORUMLARI İNCELEYİN YA DA YORUMDA BULUNUN
Ami
4.8/5 4 YORUM
4 görüşte 4.8/5 puan
C3
C3 Aircross SUV
C4 
C4 X
C5 Aircross SUV
C-elysée
Berlingo
Jumpy Spacetourer

CITROËN ADVISOR, SERTİFİKALI İÇ HUZUR

Citroën Şeffaflığa Önem Veriyor

Online tüketici incelemelerinin bir listesini içeren bir web sitesinde "NF Hizmeti "logosunu görürseniz, bu incelemelerin kurallara uygun olarak işlendiğinden emin olabilirsiniz. Şeffaflık, son incelemeler, kontroller... Kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olacak her türlü garanti... Citroën, müşterileri tarafından bırakılan incelemelerle ilgili işleme güvenilirliğinin kanıtıyla, AFNOR'dan "NF Service-Online inceleme" sertifikasını alan ilk otomobil markasıdır.