VOIR LE CONTENU

CITROËN ADVISOR

CITROËN KULLANICI GÖRÜŞLERİ

GÜVENİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

60'tan fazla ülkede mevcut olan Citroën Advisor, müşterilerine otomobillerini, yetkili satıcıları ve satış temsilcilerini çevrimiçi ortamda değerlendirme olanağı sağlıyor.

BİR GÖRÜŞ BIRAKIN

ARACINIZ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLER

Bireysel bir kullanıcı mısınız ve yeni Citroën otomobilinizi 30 günden daha kısa bir süre önce mi satın aldınız? Sadece iki adımda görüşlerinizi iletebilirsiniz.

YETKİLİ SATICILAR İLE İLGİLİ GÖRÜŞLER

Citroën Advisor sayesinde müşterilerimizin satış ve yetkili satıcı hizmetlerinin kalitesi ile ilgili görüş ve yorumlarını inceleyin. Citroën müşteri deneyiminizden bahsedin ve yetkili satıcınıza bir puan verin.

SATIŞ TEMSİLCİLERİYLE İLGİLİ GÖRÜŞLER

Citroën, ürün ve hizmetlerini çevrimiçi ortamda değerlendirme imkânı sunan ilk otomobil markası. Citroën bunu bir adım daha ileriye taşıyarak, Satış Temsilcisi Değerlendirme özelliği ile müşterilerin satış temsilcilerini değerlendirmelerini sağladı.
YORUMLARI OKUYUN VEYA YORUM YAPIN
C3
14 GÖRÜŞ
14 görüşte 4.8/5 puan
C3 AIRCROSS SUV
8 GÖRÜŞ
8 görüşte 4.6/5 puan
C4 
0 GÖRÜŞ
0 görüşte 0/5 puan
C5 AIRCROSS SUV
18 GÖRÜŞ
18 görüşte 5/5 puan
C-ELYSÉE
3 GÖRÜŞ
3 görüşte 5/5 puan
BERLINGO
0 GÖRÜŞ
0 görüşte 0/5 puan
JUMPY SPACE & SPACETOURER
0 GÖRÜŞ
0 görüşte 0/5 puan
BERLINGO VAN
0 GÖRÜŞ
0 görüşte 0/5 puan

CITROËN ADVISOR, SERTİFİKALI İÇ HUZUR

CITROËN ŞEFFAFLIĞA ÖNEM VERİYOR

Online tüketici incelemelerinin bir listesini içeren bir web sitesinde "NF Hizmeti "logosunu görürseniz, bu incelemelerin kurallara uygun olarak işlendiğinden emin olabilirsiniz. Şeffaflık, son incelemeler, kontroller... Kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olacak her türlü garanti... Citroën, müşterileri tarafından bırakılan incelemelerle ilgili işleme güvenilirliğinin kanıtıyla, AFNOR'dan "NF Service-Online inceleme" sertifikasını alan ilk otomobil markasıdır.