Voir le contenu

CITROËN AİLE OTOMOBİLLERİ

Günlük küçük yolculuklar için boş alana ve büyük tatiller için güvenilirliğe mi ihtiyacınız var? CITROËN aile otomobili yelpazesini keşfedin: Break, Monospace, Kompakt, Ludospace, Multispace, Combi, 5, 7 ve hatta 9 kişilik araçlar... CITROËN'de tüm aile için yer var!

CITROËN BERLİNGO

Etkileyici tasarım, optimize edilmiş mimari, tanıdık bir karoser ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabileceğiniz modüler yapı... Tüm ailenin hobilerine eşlik edecek CITROËN Berlingo Multispace'i ve 675 litrelik bagajını keşfedin (arka koltuklar kaldırıldığında 3000 litreye ulaşabiliyor). Ulaşım ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebileceğiniz modüler bir Multispace... Üstelik sürücü ve yolcuların konforundan ve güvenliğinden ödün vermez.

CITROËN JUMPY SPACETOURER

Uzun yolculuklara gitme isteği uyandıran bu araçtaki büyük bagaj kapağı, içerideki geniş hacmi destekliyor. Sınır tanımayan, modern, dayanıklı ve şık tasarımıyla Jumpy Space & Spacetourer, sizi yolculuklara davet ediyor. Son ferah bir oturma alanının keyfini süren ikinci koltuk sırasındaki yolcuların konfor düzeyi; isteğe bağlı olarak her biri bağımsız ve katlanan koltuklar ile konforlu koltuk başlıkları ve kolçakla daha da arttırılabiliyor. Aile üyelerinin şekerleme yapmasına izin vermek lazım.