Voir le contenu

CITROËN JUMPY VAN

Profesyonellerin Partneri

Citroën Jumpy Van, daha konforlu ve güvenli bir sürüş için optimize edildi. Günlük işlerinizi kolaylaştıran ideal yol arkadaşınız Citroën Jumpy Van, 3 farklı gövde uzunluğuyla sunuluyor:

  • 400 kg’a kadar yükleme kapasitesi
  • 6,6m3’e kadar bagaj hacmi
  • 4 metreye kadar yükleme uzunluğu
  • 1,25 metre yükleme genişliği

İKİ FARKLI VERSİYON

Her Meslek İçin Bir Jumpy Van

Günlük hayatı kolaylaştıran bir mesai arkadaşı olarak Citroën Jumpy, 2 farklı versiyon seçeneğiyle sunuluyor: M ve XL boyutlarında sunulan Driver versiyonu uzun yolculuklar için; XS (4.60 m) boyutunda sunulan CityVan versiyonu şehir içi kullanım için tasarlandı.
  • Blanc Banquise
  • Gris Acier
  • Noir Perla Nera
  • Gris Platinum
Ön Görünüm
Arka Görünüm

ARTIRILMIŞ MODÜLERLİK

Moduwork ve Genişletilmiş Kabin

İşinizdeki partneriniz Citroën Jumpy, yolcu koltuğunu kaldırarak uzun nesneleri taşımanıza olanak tanıyan Moduwork gibi birçok özellikle beraber sunuluyor. Genişletilebilen kabin versiyonlarıyla ister yolcu taşıma kapasitesini ister yükleme kapasitesini artırabilirsiniz.

HER AÇIDAN KONFORLU

Sürüş ve Çalışma Konforu

Citroën Jumpy Van’ın ön koltukları ergonomik açıdan yeniden tasarlanırken, yüksek sürüş pozisyonu yola hâkim bir sürüşü beraberinde getiriyor. Citroën Jumpy, sessiz ve yumuşak vites geçişleri ile mükemmel amortisör sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda üstün bir sürüş konforu sunuyor. Son olarak, yazı masası ve 11 inçe kadar büyüklükte tabletler için tasarlanan tablet desteği** de kullanışlı bir çalışma ortamı sunuyor.

*Versiyona bağlı olarak

**Aksesuar ile birlikte

HER ŞEY GÜVENLİĞİNİZ İÇİN

Kullanışlı Teknolojiler

Citroën Jumpy sürüşünüzü daha güvenli hale getirecek teknolojilerle donatıldı.

VERSİYONLAR

CITROËN JUMPY KOMBİ

9 ki̇şi̇ye kadar yolcu kapasi̇tesi̇

Citroën Jumpy Combi, ulaşım profesyonelleri için ideal bir yol arkadaşı. Kompakt boyutlu XS versiyonundan 9 yolcu ve valizlerine yaşama alanı sunan XL versiyonuna kadar geniş bir yaşama alanı sunuyor.

DİZEL MOTOR

Citroën Jumpy, 2.0 BlueHDi 145 HP dizel motor ve 6 ileri manuel vites seçeneğiyle sunuluyor.

CITROËN JUMPY VAN FİYATLARINI İNCELEYİN

Jumpy Van Fiyat Listesi

CITROËN JUMPY VAN AKSESUARLARI

Citroën Jumpy’nizi ihtiyacınıza ve isteklerinize uygun aksesuarlarla donatabilirsiniz. 

Aksesuar kataloğumuzu keşfedin.

*Araçların teknik ve donanım özellikleri görseller ile farklılık gösterebilmektedir. Güncel donanım bilgileri hakkında bilgi almak için dijital katalog sayfamızı ziyaret edebilir veya yetkili satıcımız ile iletişime geçebilirsiniz.