Voir le contenu

SERVİS KOLAYLIĞI

Citroën sizlere gönül rahatlığı içinde bir konfor sağlamak ve sürülebilirliğe yeni bir anlam kazandırmak için, sizi desteklemek ve korumak, yolda kalmamanızı sağlamak ve şüphesiz ki aracınızın servis ihtiyaçlarını kolay adımlarla karşılayarak daha uzun süre yollarda kalmasını sağlamaya kendini adamıştır.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU

Akıllı telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan Türkiye içindeki yetkili servislerimizden online servis randevusu alın, zamandan tasarruf edin.

4 ADIMDA ONLINE RANDEVUNUZ

Aracınızın bilgilerini girerek dilediğiniz bakım paketine uygun fiyat teklifini görüntüleyebilirsiniz. Sürprizlerle karşılaşmadan yetkili servis randevunuzu birkaç tıkla oluşturabilirsiniz.

MY CITROËN UYGULAMASI

My Citroën uygulaması ile Aracınıza ait tüm bilgilere, ikaz lambalarının anlamlarına ve yetkili servise gitmeden gündelik sorunlarınızı çözmeye yönelik önerilerimize ulaşın. Tek bir tıkla Citroën’inizin bakımıyla ilgili tüm bilgilere ulaşın: Garanti süresi, mevcut kilometre, sürüş tarzınıza bağlı oluşması muhtemel servis ziyaretleri tarihleri. Sadece birkaç tıkla, zahmetsizce tercih ettiğiniz Citroën yetkili servisinden online randevu alın, ya da telefonla ulaşın.