VOIR LE CONTENU

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS SUV

Benzinli ve Dizel

Konfor, alan ve çok yönlülük konusunda sınıfına yön veren Citroën C5 Aircross, daha güçlü ve şık bir görünüm için yenilendi. Benzinli ve dizel seçenekleriyle.

 

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS'U KEŞFETMEK İÇİN VİDEO'YU İZLEYİN

YENİ BİR YAŞAM BİÇİMİ

MUTLAK KONFOR VE İDDİALI TASARIM
Konfor, alan ve çok yönlülük konusunda sınıfına yön veren Citroën C5 Aircross, daha güçlü ve şık bir görünüm için yenilendi. Yeni ön cephe, arkadaki ışık imzası, alaşım jantlar, yolcu kabinindeki renkler ve malzemeler, 10 inçlik dokunmatik ekran ve orta konsol tasarımı ile Yeni Citroën C5 Aircross şimdi daha dikkat çekici.

DİNAMİK VE MODERN TASARIM

DAHA PRESTİJLİ BİR KARAKTER

Yeni Citroën C5 Aircross, daha iddialı ve dinamik bir tasarımla dikkat çekiyor. Citroën C5 Aircross yolda daha heybetli bir tarz ve daha zarif bir duruş sergilemek üzere yenilendi. Yolcu kabini, yaşam alanını zenginleştiren ve konforu artıran rafine renk ve malzemelerle donatıldı

CITROËN ADVANCED COMFORT

EN KONFORLU VE İŞLEVSEL SUV

Citroën C5 Aircross, iç mekan genişliği, modülerliği ve SUV sınıfında rakipsiz konfor seviyesiyle öne çıkıyor ve markanın deneyimini ve yenilikçi yaklaşımını yansıtan Citroën Advanced Comfort® programından yararlanıyor.

TEKNOLOJİ

Yeni Citroën C5 Aircross, yeni nesil sürüş destek sistemleri ve bağlanabilirlik teknolojileri ile donatılıyor. Bunlar, yolculuklarınızı keyifli ve güven verici bir deneyime dönüştürüyor.

ADVISOR YENİ CITROËN C5 AIRCROSS SUV KULLANICI GÖRÜŞLERİ

ORTALAMA PUAN
5/5
18 5 yıldız veren kullanıcılar
0 4 yıldız veren kullanıcılar
0 3 yıldız veren kullanıcılar
0 2 yıldız veren kullanıcılar
0 (1) yıldız

Citroën
Advisor

TÜM YORUMLARI İNCELE
Müşteri Görüşleri

10 görüşten 18 'ı


MOTORLAR

BENZİNLİ YA DA DİZEL

Kullanımınıza ve yaşam tarzınıza en uygun motor seçeneğini seçin. Citroën C5 Aircross'un benzinli veya dizel versiyonunun tasarım, konfor ve araç içi pratiklik özellikleri aynı. Yeni Citroën C5 Aircross, verimli ve yüksek;

  • Benzinli PureTech 180 S&S EAT8;​
  • Dizel BlueHDi 130 S&S EAT8.

*Sunulan motorlar versiyona göre değişiklik gösterebilir.