Voir le contenu

CITROËN DENEYİMİ

“Citroën sizlere konfor sağlamaya, sizi desteklemeye ve korumaya, yolda kalmamanızı sağlamaya ve şüphesiz aracınızın servis ihtiyaçlarını karşılayarak daha uzun süre yola devam etmesini sağlamaya kendini adamıştır. Bu doğrultuda servis hizmetlerinin yanı sıra yedek parça ihtiyaçlarınız için de uygun çözümler sunmaya devam etmektedir.”

CITROËN UZMANLIĞI

Citroën size çeşitli sabit fiyat teklifleri, kontrol ve onarım olanakları sunuyor. Aracınızın kontrol ve onarımını gerçekleştirecek ve Citroën aracınızın hizmet ömrü boyunca size destek ve danışmanlık sağlayacak uzmanlığa sahibiz.

Citroën Fiks Menüleri

“Citroën'inize en iyi bakımı en iyi fiyata mı yaptırmak istiyorsunuz? Size en iyi işçilik ve yedek parçayı sunan fiks menülerimizle tanışın. Sabit fiyatlarla fiks menülerde sürprize yer yok.”

Citroën 0-3 Yaş Fiks Menüleri

Citroën orijinal yedek parça kullanımı ile bu fiks menü paketleri aracınızın ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Aracınızın fabrikadan çıktığında sahip olduğu parçalar bire bir yedek parça ile yenilenir. Aracınızın yaşı ne olursa olsun kullanılan tüm parçalar ve işçilik 1 yıl garanti kapsamındadır.

Citroën 3+ Yaş Fiks Menüleri

3 yaşını geçmiş aracınız için bütçenize uygun bakım çözümleri mi arıyorsunuz? Citroën mühendislerince onaylı 3+ yaş fiks menü paketlerini hemen keşfedin. Bu paketlerde kullanılan Eurorepar yedek parçaları tüm Citroën yetkili servislerinde 2 yıllık garanti güvencesindedir.

YEDEK PARÇA

Yedek Parça

Citroën ağı size aracınız için geniş bir yedek parça seçeneği sunar. Orijinal parçalar, çok markalı parçalar, ikinci el parçalar ve hatta bir onarım arasında, uzmanlarımız isteklerinize uyum sağlar ve bütçeniz için en iyi çözümü bulur.

Orijinal Yedek Parçalar

Citroën orijinal yedek parçaları marka uzmanlığını yansıtır ve Citroën aracınızın teknik özelliklerine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Yoğun testlerden geçirilen Citroën orijinal yedek parçaları, sağlam ve kaliteli yapıları ile aracınızı arızadan korur ve onu gönül rahatlığıyla uzun süre keyifle kullanmanızı sağlar. Citroën orijinal yedek parçaları, aracınızın ömrünü uzatır. Yan sanayi olarak adlandırılan ucuz, taklit yedek parçalar, görsel olarak orijinal parçalara benzemekle birlikte kalite açısından zayıf olduğundan kısa ömürlüdür. Dolayısıyla kısa sürede daha çok parça değişimi ihtiyacı doğurur.

Eurorepar Yedek Parçaları

EUROREPAR yedek parçaları, Citroën’in 3 yaş ve üzeri araçlarında bakım ve servis işlemleri için sunduğu çözümdür.

  • Üretici garantili parça ve işçilik*.
  • İyi fiyat güvencesi.
  • Citroën’in 3 yaş ve üzeri tüm araçlarını kapsayacak kadar geniş bir ürün yelpazesi.

*Her parçanın garanti süresini öğrenmek için, Citroën Yetkili Servisi Temsilcinize danışın.

CITROËN AKSESUARLARI

Citroën’inize kişisel bir dokunuşta bulunun ya da özel ihtiyaçlarınızı karşılayın. Citroën aksesuar yelpazesi tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılamak için tasarlanmıştır. Yenilikçi, üstün kaliteli aksesuar yelpazemizden yararlanarak yaratıcılığınızı dışa vurun ve rüyalarınızdaki Citroën'i hayal ortaya çıkarın.