Voir le contenu

Citroën La Manufacture Servisleri

Citroën La Manufacture Servisleri ile amacımız işinizde aksamaya yol açmadan Citroën için tasarlanan yedek parçalardan, en uygun fiyatlarla ve Citroën Yetkili Servis Ağı titizliğiyle faydalanmanızı sağlamaktır. En önemlisi de, aracınızı gönül rahatlığı ile Citroën La Manufacture Servisleri’ne bırakıp, bakımının uzman ellerde, orijinal yedek parçalar ile hızlı şekilde yapılmasının güvencesini sunmaktır.
En İyi Hizmeti En Hızlı Şekilde Alın

İşlerinizin aksamadan devam etmesi için yol arkadaşlığımız boyunca tamamı orijinal yedek parçalar ile hızlı bir şekilde ve uzman titizliğiyle çalışıyoruz:

 

  • Hafif ticari araç sahipleri için özel servis danışmanı: Size ihtiyacınız olduğunda en hızlı şekilde karşılayıp öncelik verecek hafif ticari araçlar konusunda uzman servis danışmanları.
  • Özel ekipmanları kullanabilen eğitimli teknisyenler: Hafif ticari araçlar konusunda uzman teknisyenlerimiz aracınızdaki arızayı en hızlı şekilde tespit eder ve işlemlerinizi gerçekleştirir.
  • Orijinal Yedek parçaların kullanımı: Orijinal yedek parça kullanımı ile hafif ticari aracınızı ilk günkü gibi kullanmaya devam edersiniz.
Periyodik Bakımlar İşinizi Aksatmasın

Citroën Yetkili Servisleri hafif ticari aracınızın iş hayatınız için önemini çok iyi biliyor. Yol arkadaşlığımız süresince hiçbir aksama yaşamamanız için tüm gücümüzle çalışıyoruz :

 

  • İkame araç desteği: Biz hafif ticari aracınıza bakarken iş kaybına uğrama endişesine kapılmadan işinize yoğunlaşabilirsiniz. Eğer Citroën marka hafif ticari aracınızda beklenmedik bir arızadan ötürü iş kaybı yaşayacak iseniz, arıza giderilene kadar size ikame araç sağlamayı, ikame araç sağlanamaması durumunda ise alternatif çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz.*
  • Çalışma saatlerimizi size göre şekillendiriyor, kesintisiz hizmet sunuyoruz : Periyodik bakım işlemleriniz için bir gün önceden randevu alıp, 17.30’a kadar aracınızı teslim edin, gece 22.00’ye kadar çalışan ekibimiz ertesi sabah sizin için aracınızı hazırlasın.

 

*İkame araç temini koşulları ve detaylı bilgi için servis danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.