Voir le contenu

CITROËN HATCHBACK AİLESİ

Zamansız karoserler, incelikle işlenmiş hatlar, seçkin kabinler, teknolojiler ve sürüş keyfi... CITROËN hatcback yelpazesinin zarafetini ve seçkinliğini keşfederken güvenlik, deneyim ve sürüş keyfinden ödün verilmediğini de göreceksiniz.

CITROËN C4

Citroën, C4 modeliyle, tasarımda yeni bir dönem yaratıyor ve üstün araç içi konfor sunuyor. Advanced Comfort Koltuklar ve Kademeli Hidrolik Süspansiyon Sistemi® ile uzun yolculukların ideal partneri olarak görülüyor. Otomobilin aerodinamik profili, güçlü ve karakteristik bir görünüm sağlayan ve gövde boyunca uzanan hem yumuşak hem de kaslı tasarım çizgileriyle ön plana çıkan cömert hacimler sunuyor.

YENİ ELEKTRİKLİ CITROËN Ë-C4​

Yeni Citroën ë-C4  - %100 Elektrikli, modern ve teknolojik  kompakt hatchback olarak çevre ve ekoloji bilincinin gereksinimlerini karşılamak ve kullanımda gerçek anlamda tasarruf sağlamak üzere tamamen elektrikli olarak sunuluyor. Citroën Ë-C4, 50 kWsa kapasiteli bataryasıyla, WLTP(Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures) döngüsünde 357 km menzile ulaşabiliyor.​