Voir le contenu
Citroën Felsefesi

INSPIRED BY YOU

1919 yılından bu yana tek bir amacımız var: cesaretin ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak otomobili herkes için erişilebilir kılmak. Citroën, bütün modellerini elektrikli yapmayı düşünen güçlü bir DNA'ya sahip. %100 elektrikli ve kullanışlı mobilite çözümü olan Yeni Citroën Ami, bu vizyonla beraber geliyor. Yeni Citroën Ami, mobiliteyi nasıl algıladığımızın güçlü bir şekilde yansıtıyor.

GÜÇLÜ VE ÖZGÜN BİR TASARIM

Citroën'in tasarımı, iddialı ve dikkat çeken eşsiz bir yaklaşımına dayanıyor. İkonik tasarım kodlarını ve geçmişten gelen modellerin detaylarını yeniden yorumlayarak Citroën sürekli olarak eşsiz araçlar sunuyor. Markanın Tasarım Öncüsü Pierre Leclercq'in deyimiyle, Citroën "eşsizliği ve sadeliği" harmoniyle bir araya getiriyor.

İHTİYAÇLARINIZA GÖRE KİŞİSELLEŞTİRME SEÇENEKLERİ

İhtiyaçlarınızı dinlediğimiz için araçlarımız sayısız kişiselleştirme olanağı sunuyor. Citroën sizi ve karakterinizi yansıtan bir araç tasarlamanıza izin veriyor. Bu şekilde geniş gövde rengi seçenekleri ya da iki tondan oluşan kapsamlı renk paketleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun özgün bir tasarım için, iç ambiyanslar da birçok kişiselleştirme özelliği sunuyor.

THE CITROËN ADVANCED COMFORT® PROGRAMME

1919'da kuruluşundan bu yana, Citroën her zaman otomotiv konforunda öncü araçlar tasarladı. Bu eşsiz özellik bugün de Citroën Advanced Comfort® programının dört özelliğiyle görülebilir: koza etkisi, kolaylık, akışkanlık ve iç huzur.

KULLANIŞLI TEKNOLOJİ

Citroën araçları güvenliğinizi ve konforunuzu artırmak üzere tasarlanan sayısız sürüş destek teknolojisiyle donatılıyor. Citroën aynı zamanda yolculukları kolay ve güvenli kılmak için bağlantılılı çözümler sunuyor. Bunların yanı sıra, düzenli olarak %100 elektrikli araçlar ürün gamına eklenmeye devam ediyor.

GÖRÜŞLERİNİZİ DUYMAK İSTERİZ

Citroën Advisor ile yetkili satış ve servis noktalarımız, araçlarımız hakkındaki fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Görüşlerinizi duymak isteriz.