VOIR LE CONTENU

CITROËN SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ

Rutin bir kontrolden fazlasını sunan Citroën servisleri size gerçek bir bakım deneyimi yaşatıyor. Citroën servisleri günlük hayatınızı kolaylaştıracak çeşitli hizmetler sunuyor. Bakım ve onarıma, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyarlanmış paketlere, özel hizmetlere ve basitleştirilmiş prosedürlere erişirsiniz. Böylece eksiksiz bir güven hissiyle yola çıkabilirsiniz.

CITROËN UZMANLIĞINDA SERVİS

Citroën servislerindeki profesyonellerimizin uzmanlığından yararlanın. My Citroën sayesinde, servise gitmeniz veya aracınıza bakım yaptırmanız gerektiğinde bir bildirim alın ve bakım ë-kitapçığınızı kontrol edin. Servis ekipleri, her şey dahil, hızlı ve özenli bir bakım menüsü sunuyor. Sadece birkaç tıklamayla randevu alın ve maliyetler hakkında fikir edinmek için online fiyat teklifi isteyin. Ayrıca muayene öncesi kontrol yaptırabilir veya yıl boyunca sunulan menülerden de yararlanabilirsiniz. Citroën ile içiniz rahat yola çıkın.

 

TÜM GEREKSİNİMLERİNİZİ KARŞILAYAN PAKETLER

Aracınız için en iyi bakımı garanti etmek için Citroën servisleri her şey dahil parça ve işçilik paketleri sunuyor. Basit bakımdan yağ değişimine, muayene öncesi kontroller, ön cam silecekleri ve ön camlar dahil olmak üzere servislerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Paranızın karşılığını en iyi şekilde sunmak için iki tür paket bulunuyor:

  • Orijinal Citroën parçalarını kullanan ve aracınızın bakımı için sorunsuz ve kapsamlı bir deneyim sağlayan Orijinal Paket
  • 3 yaş ve üzeri otomobiller için Citroën mühendisleri tarafından onaylanan farklı markaların onaylı parçalarının kullanıldığı Avantaj Paketi.

CITROËN'E ÖZEL HİZMETLER

"Citroën, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve araç bakımınızı kolaylaştırmak için özel hizmetler geliştirdi. My Citroën uygulamasından takip gibi özel hizmetler dahil.

Kolay ve pratik ve bakım için bu yeni hizmetleri hemen deneyin."

MY CITROËN UYGULAMASI

My Citroën Uygulaması ile Citroën'iniz her zaman yanınızda! My Citroën uygulaması ile aracınıza bağlı kalın ve akıllı telefonunuz üzerinden tüm bilgilerine erişin. Aracınıza ait tüm bilgilere, ikaz lambalarının anlamlarına ve yetkili servise gitmeden gündelik sorunlarınızı çözmeye yönelik önerilerimize ulaşın. Tek bir tıkla Citroën’inizin bakımıyla ilgili tüm bilgilere ulaşın: Garanti süresi, mevcut kilometre, sürüş tarzınıza bağlı oluşması muhtemel servis ziyaretleri tarihleri. Sadece birkaç tıkla, zahmetsizce tercih ettiğiniz Citroën yetkili servisinden online randevu alın, ya da telefonla ulaşın.Beklenmedik tüm durumlarda Citroën Assistance hizmetlerine bir tıkla erişin. Apple Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MÜŞTERİ SADAKAT PROGRAMI

Citroën, servislerimize olan bağlılığınızı karşılıksız bırakmıyor. Aracınızın bakımını yetkili servisimizde yaptırın, 1 yıl ücretsiz yol yardım hizmetine hak kazanın!.