Voir le contenu

CITROËN SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ

Citroën satış sonrası hizmetleri, Citroën sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda kapsamlı çözümler sunuyor. Bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun paketlere, size özel hizmetlere kolayca ulaşabilirsiniz. Yola ilk günkü gibi güvenle çıkmak için Citroën satış sonrası hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

CITROËN UZMANLIĞINDA SERVİS

Citroën yetkili servislerindeki herkes işinin uzmanı. Yetkili servislerin sizlere sunacağı her şey dahil bakım menülerinden faydalanmak için birkaç tıkla online randevu oluşturabilir, sürprizlerle karşılaşmamak için online fiyat teklifi alabilirsiniz. Size en uygun fiks menüleri keşfedin, Citroën ile içiniz rahat yola çıkın.

 

İHTİYACINIZA EN UYGUN PAKETİ SEÇİN

Aracınız için en iyi bakımı garanti eden Citroën yetkili servisleri her şey dahil parça ve işçilik paketleri sunuyor. Temel bakımdan yağ değişimine, muayene öncesi kontrolden, silecek bakımına servislerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Bütçenize en uygun çözümü sunmak için iki paket bulunuyor:

  • Orijinal Citroën parçalarını kullanan ve aracınızın bakımı için sorunsuz ve kapsamlı bir deneyim sağlayan Orijinal Paket
  • 3 yaş ve üzeri otomobiller için Citroën mühendisleri tarafından onaylanan farklı markaların parçalarının kullanıldığı Avantaj Paketi.

BU HİZMET YALNIZCA CITROËN’DE 

Citroën yetkili servislerinin sunduğu üstün hizmetin yanı sıra online randevu, My Citroën uygulamasıyla bakım takibi gibi hayatınızı kolaylaştıran hizmetlerimizden faydalanın.

MY CITROËN UYGULAMASIYLA KOLAY BAKIM TAKİBİ

My Citroën Uygulaması ile Citroën'iniz her zaman yanınızda! My Citroën uygulaması ile aracınıza bağlı kalın ve akıllı telefonunuz üzerinden tüm detaylara erişebilirsiniz. Citroën’inizin bakımıyla ilgili garanti süresi, mevcut kilometre, servis tarihleri gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sadece birkaç tıkla tercih ettiğiniz Citroën yetkili servisinden online randevu alabilirsiniz. Beklenmedik tüm durumlarda Citroën Assistance hizmetlerine bir tıkla erişin. Apple Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MÜŞTERİ SADAKAT PROGRAMI

Citroën, servislerimize olan bağlılığınızı karşılıksız bırakmıyor. Aracınızın bakımını yetkili servisimizde yaptırın, 1 yıl ücretsiz yol yardım hizmetine hak kazanın.