[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

Bir sedanın üst sınıf konforu ve sağlamlığı, bir SUV'un stili ve kompakt yapısı... CITROËN'in Crossover modelini keşfedin.

voiture-compacte-citroen-c4-cactus

CITROËN C4 CACTUS

CITROËN C4 Cactus, esin kaynağını 4x4'lerde bulan SUV stili ile şehir ulaşımının zorluklarına uygun kompakt yapıyı birleştiriyor. Hem şehirli hem maceracı tasarımı, onu özellikle küçük günlük aksiliklere karşı koruyan Airbump® sayesinde hem otoyolda hem arazide tüm sürüş koşullarıyla başa çıkabilmesini sağlıyor. CITROËN C4 Cactus ayrıca çok sayıda donanımla konfor alanında da iddialı: önde geniş koltuklar, divan ruhu, herkes için geniş ve erişilebilir eşya saklama yerleri, açık ve sıcak kabin… Şehir içi konforundan ödün vermeden sportif ruhtan faydalanın!

CITROËN C4 AIRCROSS

4,34 metrelik makul uzunluğuyla, CITROËN C4 Aircross gerçek bir kompakt Crossover olmakla övünüyor. Aerodinamik hatlar, şekilli kaput, genişletilmiş tekerlek kemerleri, kısaltılmış aks çıkıntıları... CITROËN C4 Aicross bir sedanın şıklığı ve konforu ile bir SUV'un genişliği ve modüler yapısını bir 4x4'ün kaslı hatları ve sağlamlığıyla birleştiriyor. İç mimari kompakt yapı kartını oynarken geniş alan, eşya saklama yerleri, 442 litrelik bagaj ve çok sayıda konfor donanımı ile sürüş yardım teknolojilerinden (Hi-Fi sistemi, Bluetooth eller serbest kiti ve USB prizi, dokunmatik navigasyon, eller serbest giriş ve motor çalıştırma, vb.) ödün vermiyor.

3 güç aktarma modu, ihtiyaçlarınıza ve yolda karşılaştığınız her türlü duruma uyum sağlıyor... Her türlü arazinin, şehrin ve ıssız yolların keyfini çıkarmayı bilen kompakt bir SUV.
Voiture-C4-Aircross-Crossover.jpg
Top