Voir le contenu

TİCARİ ARAÇLAR

Citroën Berlingo, Citroën Berlingo Van, Citroën Jumpy Spacetourer, Citroën Jumper, profesyoneller için tasarlandı. Citroën Ticari Araçlarını keşfedin, işinizi daha verimli hale getirin.

CITROËN JUMPY SPACETOURER

Uzun yolculuklara gitme isteği uyandıran bu araçtaki büyük bagaj kapağı, içerideki geniş hacmi destekliyor. Sınır tanımayan, modern, dayanıklı ve şık tasarımıyla Jumpy SpaceTourer, sizi yolculuklara davet ediyor. Son ferah bir oturma alanının keyfini süren ikinci koltuk sırasındaki yolcuların konfor düzeyi; isteğe bağlı olarak her biri bağımsız ve katlanan koltuklar ile konforlu koltuk başlıkları ve kolçakla daha da arttırılabiliyor.

CITROËN BERLİNGO VAN

Citroën Berlingo Van, tasarım, donanım ve modülerlik açısından gerçek bir atılım gerçekleştiriyor. Profesyonellerin ideal yol arkadaşı Berlingo Van’la yola çıkın.

CITROËN BERLINGO 

Etkileyici tasarım, optimize edilmiş mimari, tanıdık bir karoser ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabileceğiniz modüler yapı... Tüm ailenin hobilerine eşlik edecek CITROËN Berlingo Multispace'i ve 675 litrelik bagajını keşfedin (arka koltuklar kaldırıldığında 3000 litreye ulaşabiliyor). Ulaşım ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebileceğiniz modüler bir Multispace... Üstelik sürücü ve yolcuların konforundan ve güvenliğinden ödün vermez.

 

CITROËN JUMPER

Citroën Jumper, farklı boyutları, geniş yükleme kapasitesi ve Advanced Comfort programına uygun tasarımıyla hem sürüş hem de çalışma konforunu birarada sunuyor.