Voir le contenu
CITROËN ARTI GARANTİ KAMPANYASI

BU DA CITROEN’İN ARTISI!

İhtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanan Citroën Artı Garanti sözleşmesiyle, aracınızın garantisinin garanti süresi sonrasında da devam etmesini sağlıyoruz. Üstelik yeni aldığınız ya da mevcut* aracınız için! İhtiyaçlarınıza uygun sözleşme süresini seçin ve Citroën’inizi uzun yıllar güvenle kullanmaya devam edin!

 

*Bu hizmetten faydalanabilmek için aracınızın garanti süresi içerisinde Citroen Artı Garanti sözleşmesini satın almanız, aracınızın periyodik bakımlarını düzenli olarak Citroen yetkili servislerinde yaptırmanız gerekmektedir.

 

** Fiyatlar 29 Şubat 2024 tarihine kadar geçerlidir. Bu hizmetten faydalanabilmek için aracınızın garanti süresi içerisinde Citroën Artı Garanti sözleşmesini satın almanız gerekmektedir. Verilen başlangıç fiyatı 60 ay 40.000 km için benzinli Citroën C4X modeli için geçerlidir. Fiyatlara KDV dahildir. Tüm modeller için fiyat teklifleri ay ve km bazında değişmektedir. Fiyatlar sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.