SHOWROOMLARIMIZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

0-3 Yaş Bakım Kampanyası

total0-3


0-3 yaş arası Citroën 
Bakım fiks menüsü 499 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla* Citroën yetkili servislerinde. Servis sonrası Citroën sahiplerine 1 aya kadar koruma sağlayan araç dezenfeksiyonu ücretsiz! Üstelik aracınızı güvenle kullanmaya devam edebilmeniz için 1 adet dezenfeksiyon kuponu da hediyemiz. Citroën’inizin hijyeni yetkili servis güvencesinde!

Zone Shield Araç Dezenfeksiyonu Uygulaması: Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ürün su bazlı olup, alkol ve toksik madde içermez. Etki süresi minimum 30 güne kadar çıkmaktadır. Nanoteknoloji sayesinde yüzeyde oluşturduğu yapı bakteri ve virüslerin formunu bozar. Cilde temasta herhangi bir sakınca yoktur. Üzerine uygulandığı ekipman ve malzemede korozyon ya da aşınmaya neden olmaz.

 

* Verilen fiyat Citroën C3 Aircross 1.2 benzinli model için geçerli olup, KDV dahil fiyattır. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis sonrası araç dezenfeksiyon uygulaması ücretsiz olarak yapılacaktır. Hediye dezenfeksiyon kuponu sadece servis hizmeti alan araç için, kuponun alındığı yetkili serviste, 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Top