Voir le contenu

CITROËN C5 AIRCROSS SUV

Cömertlikte Üstüne Yok

 Konfor, alan ve çok yönlülük konusunda sınıfına yön veren Citroën C5 Aircross SUV, daha güçlü ve şık bir görünüm için yenilendi.
  • Bleu Eclipse
  • Blanc Nacré
  • Blanc Banquise
  • Gris Acier
  • Gris Platinum
  • Noir Perla Nera
Ön Görünüm
Arka Görünüm

YENİ BİR YAŞAM BİÇİMİ

Mutlak Konfor ve İddialı Tasarım

Konfor, alan ve çok yönlülük konusunda sınıfına yön veren Citroën C5 Aircross SUV, daha güçlü ve şık bir görünüm için yenilendi. Yeni ön cephe, arkadaki ışık imzası, alaşım jantlar, yolcu kabinindeki renkler ve malzemeler, 10 inçlik dokunmatik ekran ve orta konsol tasarımı ile Citroën C5 Aircross SUV şimdi daha dikkat çekici.

DİNAMİK VE MODERN TASARIM

Daha Prestijli Bir Karakter

Citroën C5 Aircross SUV, daha iddialı ve dinamik bir tasarımla dikkat çekiyor. Citroën C5 Aircross SUV yolda daha heybetli bir tarz ve daha zarif bir duruş sergilemek üzere yenilendi. Yolcu kabini, yaşam alanını zenginleştiren ve konforu artıran rafine renk ve malzemelerle donatıldı.

CITROËN ADVANCED COMFORT

En Konforlu ve İşlevsel SUV

Citroën C5 Aircross SUV, iç mekan genişliği, modülerliği ve SUV sınıfında rakipsiz konfor seviyesiyle öne çıkıyor ve markanın deneyimini ve yenilikçi yaklaşımını yansıtan Citroën Advanced Comfort® programından yararlanıyor.

TEKNOLOJİ

Konfor, alan ve çok yönlülük konusunda sınıfına yön veren Citroën C5 Aircross SUV, daha güçlü ve şık bir görünüm için yenilendi. Yeni ön cephe, arkadaki ışık imzası, alaşım jantlar, yolcu kabinindeki renkler ve malzemeler, 10 inçlik dokunmatik ekran ve orta konsol tasarımı ile Citroën C5 Aircross SUV şimdi daha dikkat çekici.
CITROËN C5 AIRCROSS SUV FİYATLARINI İNCELEYİN
 Citroën C5 Aircross SUV Fi̇yat Li̇stesi̇

CITROËNLİLERİN GÖZÜNDEN

35 TOPLAM DEĞERLENDİRME
ORTALAMA PUAN
4.9/5
30 5 yıldız veren kullanıcılar
5 4 yıldız veren kullanıcılar
0 3 yıldız veren kullanıcılar
0 2 yıldız veren kullanıcılar
0 (1) yıldız

Citroën
Advisor