[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

Orijinal Parçalar

Orijinal Yedek Parçalar

CITROËN, markaya olan güveninizi korumayı ilke edinmiştir.

Citroën orijinal yedek parçaları marka uzmanlığını yansıtır ve Citroën aracınızın teknik özelliklerine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Yoğun testlerden geçirilen Citroën orijinal yedek parçaları, sağlam ve kaliteli yapıları ile aracınızı arızadan korur ve onu gönül rahatlığıyla uzun süre keyifle kullanmanızı sağlar.

 

Citroën orijinal yedek parçaları, aracınızın ömrünü uzatır. Yan sanayi olarak adlandırılan ucuz, taklit yedek parçalar, görsel olarak orijinal parçalara benzemekle birlikte kalite açısından zayıf olduğundan kısa ömürlüdür. Dolayısıyla kısa sürede daha çok parça değişimi ihtiyacı doğurur.

 

Ayrıca, bu parçalar istenilen dayanıklılığa sahip olmadığından hem can hem de aracınızın güvenliği açısından kullanımı risklidir.

Citroën orijinal yedek parçalar

BİR TIKLA ORİJİNAL YEDEK PARÇA KONTROLÜ

 

Satın aldığınız yedek parça’nın orijinal olup olmadığı bilgisine sadece bir tıkla sahip olun! Citroën ürettiği her yedek parçayı ayrı ayrı kayıt altında tutuyor. Böylelikle sistem üzerinden satın aldığınız yedek parçayı sorgulayabilir ve parçanın orijinal olduğuna yönelik teyidi bizzat üreticisinden alabilirsiniz.

 

Orijinal yedek parça sorgulama için iki yolu kullanabilirsiniz:

1- Ürün kutusu üzerindeki QR kodu okutun

2- Bağlantıya tıklayıp yönlendirmeyi takip edin: https://qr.groupe-psa.com/check/

Top