SHOWROOMLARIMIZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

Orijinal Parçalar

CITROËN orijinal yedek parçalar

CITROËN, markaya olan güveninizi korumayı ilke edinmiştir.

Citroën orijinal yedek parçaları marka uzmanlığını yansıtır ve Citroën aracınızın teknik özelliklerine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Citroën parçaları, aracınızı tam bir gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için sizinle daima uyumlu olması gereken karmaşık bir teknik yaklaşımın doğal ve mantıksal sonuçlarıdır.

 

Citroën orijinal yedek parçaları, aracınızın ömrünü uzatır. Yan sanayi olarak adlandırılan ucuz, taklit yedek parçalar, görsel olarak orijinal parçalara benzemekle birlikte kalite açısından zayıf olduğundan kısa ömürlüdür. Dolayısıyla kısa sürede daha çok parça değişimine ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca, istenilen dayanıklılığa sahip olmadığından hem can hem de aracınızın güvenliği açısından kullanımı risk teşkil etmektedir. Bunların yanı sıra ham maddesinde veya üretim esnasında katılan bileşenler nedeniyle zararlı maddeler içerebilmekte, size,  çevreye ve aracınıza zarar verebilmektedir.


Birçok test aşamasından geçirilen Citroën orijinal yedek parçaları, sağlam ve kaliteli yapıları ile aracınızı arızadan uzak tutar ve onu gönül rahatlığıyla  uzun süre keyifle kullanmanıza yardımcı olur.

Citroën orijinal yedek parçalar
Top