Voir le contenu
EASYWALLBOX
Elektrikli araçlarınızı duvar tipi şarj cihazı ile şarj etmeniz çok kolay. Citroën elektrikli araçlarınız için easyWallbox duvar tipi şarj cihazına aksesuar olarak sahip olabilirsiniz.
 
 
 

EASYWALLBOX YENİLİKÇİ VE HIZLI ŞARJ
Yenilikçi ve kullanıma hazır bir cihazla şarj işlemi artık çok kolay. EasyWallbox İtalya'da geliştirildi, tasarlandı ve üretildi.
KOLAY KULLANIM
EasyWallbox, Tak ve Çalıştır modu sayesinde şarj deneyimini basitleştirir. 
DAHA HIZLI ŞARJ
EasyWallbox cihaz değişimi gerektirmeden, daha hızlı şarj imkanı sunacak şekilde yükseltilebilir. 
ENTEGRE ŞARJ KABLOSU
EasyWallbox , yalnızca araca bağlanması gereken gövdesine entegre kablosu ile şarj etmeye her zaman hazırdır. 
MOBİL UYGULAMA
EasyWallbox, bluetooth ile bağlanılan özel uygulaması aracılığıyla yönetilebilir. 
DİNAMİK GÜÇ YÖNETİMİ
EasyWallbox, kullanıldığı evdeki mevcut elektrik gücüne göre Dinamik Güç Yönetimini kullanır. 

Tak&Çalıştır Modu ile Basitleştirilmiş Şarj Deneyimi
EasyWallbox, Tak ve Çalıştır modunda Mod 2'de 2,3 kW'a kadar yapılandırılabilen ve karmaşık ve pahalı kurulum işlemleri gerektirmeden elektrikli araçları şarj etmek için kullanılan yenilikçi bir şarj cihazıdır.
Daha Hızlı Bir Şarj Deneyimi İçin Mod 3'e Yükseltme Seçeneği
Bir uzman tarafından yapılabilen basit bir güç yükseltmesi sayesinde EasyWallbox aracınızı 7,4 kW'a kadar şarj edebilir. Kullanıcı, daha hızlı bir şarj deneyiminin keyfini sürmek için easyWallbox'ını ne zaman isterse yükseltme imkanına sahiptir.
Özel Uygulama ve Bluetooth Bağlantısı
Free 2 Charge, hem Google Play ®'de hem de App Store®'da bulunan ve EasyWallbox'ı bir Bluetooth bağlantısı aracılığıyla yapılandırmak, gözlemlemek ve ayarlamak için kullanılabilen özel bir akıllı telefon uygulamasıdır. Uygulama üzerinden şarj işlemlerini başlatmak, durdurmak, geciktirmek ve önceki şarj işlemleri geçmişine erişmek mümkündür.

Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı

EasyWallbox, yangın riskini azaltan polikarbonat malzemeye dayalı IP54 tasarımından yararlanan, hem iç hem de dış mekan kullanımına uygun esnek bir üründür.

EasyWallbox, geniş sıcaklık aralığında güvenle çalışır.

Elektrik Kesintilerini Önlemek İçin Dinamik Güç Yönetimi

EasyWallbox, gücün miktarına göre şarj gücünü ayarlayan ve böylece rahatsız edici elektrik kesintilerini önleyen, akıllı bir işlev olan Dinamik Güç Yönetimi'ne (DPM) sahiptir. Diğer ev aletleri kapatılır kapatılmaz, easyWallbox maksimum gücü kullanarak şarj etmeye başlayacaktır.

Dinamik Güç Yönetiminin akım sensörü, easyWallbox ile birlikte gelir ve kurulumunun bir profesyonel tarafından yapılmasını gerekir. EasyWallbox, her durumda DPM olmadan da çalışabilir.

Renkli Led Kodlu HMI Arayüz
EasyWallbox, kullanıcıya mevcut şarj durumunu (bekleme / şarj oluyor / alarm) gösteren bir LED durum göstergesi içerir.

EasyWallbox, karmaşık kurulum aşamaları gerektirmeyen kolay ve esnek bir şarj deneyiminin sağlanması için tasarlanmıştır.

Bireysel

EasyWallbox, esnek bir çözüm arayan bireysel müşteriler için idealdir. Konut ihtiyaçlarına en uygun çözüm olarak hem bir garaja hem de dış mekanlara kurulabilir.

Kurumsal

EasyWallbox, küçük işletmelerin şarj ihtiyaçlarına kolayca uyarlanabilir. Özel bir park alanına kurulabilir ve hem şirket araçlarını hem de küçük ticari araçları şarj edebilir.
Ücretsiz Kurulum Kampanyası

Lansman dönemine özel Easywallbox ücretsiz kurulum kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanya dönemi boyunca Easywallbox alımlarında kurulum ücretsiz olacaktır. Bu kampanyaya keşif sırasında doğan ekipman ihtiyaçları dahil değildir.

 

Müşterilerimizin lokasyonunda yapılacak teknik keşif sonrası kurulum işlemleri için gereksinimler belli olmakla birlikte, standartta ihtiyaç duyulan malzemeler;

 

  • Kablo (kablo kesiti, kablo metrajına göre değişkenlik gösterecektir)
  • Kablo kanalı, çelik spiral vs.
  • Devre Koruyucu Ekipmanlar (Otomatik Sigorta ve Kaçak Akım Rölesi)
  • İstasyonun konumlandırılacağı noktaya göre montaj yüzeyi (metal ayak vs)
  • Bunların haricinde ek bir malzeme ya da ekipmana ihtiyaç olması halinde saha ekipleri detayları keşif raporunda yazılı olarak belirtmektedirler.

 

Kampanya 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerlidir.