SHOWROOMLARIMIZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

E-KONFOR SINIFI SUV

Şimdi Keşfedin

Citroën C5 Aircross SUV Hybrid bizim ilk şarj edilebilir hibrit modelimiz ve aynı zamanda düşük emisyonlu araç hamlemizin ilk modeli. Düşük emisyonlu araç hamlemizin 2025 yılında tamamen elektrikli bir ürün gamından oluşacak. Citroën C5 Aircross SUV Hybrid günlük kullanımdaki tamamen elektrikli sürüş avantajlarının tümünü içten yanmalı motorların uzun menzil avantajlarını bir arada sunuyor. 

DragandDrop1DEF_1480X400
DragandDrop1DEF_1480X400

OTONOMİ

Kolay Şarj

Unknown

Geleneksel bir kablo bağlantısı ile batarya gece boyunca şarj oluyor. Kablo bağlantısı türüne bağlı olarak 4 ila 7 saat arasında sürebiliyor. 32A Wall box ile şarj süresi 2 saatten az sürüyor. Ayrıca şarj saati indirimli tariflerden yararlanmak üzere programlanabiliyor. Müşteriler, konsoldaki tableti veya akıllı telefonlarını kullanarak MyCitroën uygulaması üzerinden araç şarjını programlayabiliyor.

MOTORLAR

Çevre Dostu Motorlar ve Yeni 8 Vitesli Otomatik Şanzıman

motorisationsdef_1500x500

Sekiz vitesli EAT8 8 otomatik şanzıman hibrit sistemde kullanılmak üzere optimize edilirken, aynı zamanda sürücünün ayağını gaz pedalından çekmesiyle bataryaları şarj eden bir enerji geri kazanım özeliği de eklendi. 

TASARIM

Hibrit Özelliklerinin Altını Çizen Detaylar

Design_CL.19.030.009et007_1500x500_4

İddialı bir karaktere sahip gerçek bir SUV görünümüyle dikkat çeken Citroën C5 Aircross Hybrid güçlü, sağlam ve enerjik bir duruş sergiliyor. Ayrıca hibrid versiyona özgü Anodize Mavi detaylar (ön tampon eklentileri ve Airbump®) özgün görünümü daha da vurguluyor. Ön çamurluk yanlarında birer adet “H” ve ayrıca bir “Hybrid” logosu görsel ayrıntılı olarak öne çıkıyor. 

Sezgisel Arayüzler

C5 Aircross SUV Hybrid’in geniş yolcu kabininde onu daha konforlu ve kullanışlı kılan birçok özel arayüz bulunuyor:
- 12,3 inç büyüklüğündeki kişiselleştirilebilir dijital gösterge paneli: güç ölçer, elektrik modunda ve yakıt modunda menzil, şarj etme süresi, şarj hızı veya sürüş modlarını olmak üzere hibrit araca özgü tüm bilgileri gösteriyor.
- Enerji akışını yönetmek veya yakıt tasarrufu istatistikleri gibi sürüş bilgilerine erişmek için 8 inçlik bir dokunmatik ekran devreye giriyor.
- Sürüş modu seçim kumandası ELECTRIC, HYBRID veya SPORT olmak üzere sürüş modunu seçme imkânı sunuyor.
- Elektrikli sürüş modu göstergesine sahip, çerçevesiz otomatik kararan dikiz aynasında otomobilin yüzde 100 elektrikli modda çalıştığını göstermek için mavi bir LED lamba yanıyor.

E-COMFORT

Tamamen Elektrikli Sürüş Modunda Daha Da Fazla Konfor

confort_cl.19.030.005_1500x500

Konfor konusunda standartları belirleyen C5 Aircross SUV Hybrid, yine Citroën Advanced Comfort® program kapsamında güçlü elektromotor ile; sessiz çalışma, kesintisiz güç aktarımı, akıcı bir sürüş ve ilk hareket anından itibaren performanslı bir sürüş deneyimi sunuyor.
C5 Aircross SUV Hybrid, bünyesinde barındırdığı Progressive Hydraulic Cushions® süspansiyon sistemi sayesinde yol üzerinde süzülme hissini uyandırırken aynı zamanda son derece atak ve dinamik sürüşleri de mükemmel destekliyor. Yeni C5 Aircross SUV Hybrid, hibrit versiyona özgü bir donanım olarak çok kollu bağımsız bir arka süspansiyon ile yollara çıkıyor.
* Devam eden WLTP sertifikasyonuna tabi, yalnızca bilgilendirme amacıyla sağlanan tahmini veriler olup sertifika için bekleniyor.

ADVANCED COMFORT KOLTUKLAR

Sieges_CL.19.030.19_747X400

Citroën C5 Aircross SUV Hybrid son derece konforlu koltuk minderleri ve sırtlıkları kullanıma sunuyor. Sert dolgu malzemesine sahip alt katmanın üzerinde 15 mm kalınlığında daha yumuşak ikinci bir katman yer alıyor. Böylece oturma konforu ile yüksek vücudu kavrama desteği bir arada sağlanıyor. Isıtma özelliği dışında ön koltuklar çok nokta masaj özelliğiyle de donatılabiliyor. 

KENDİ SEGMENTİNİN EN MODÜLER SUV MODELİ

Modularite_CL.19.030.021_20-10-2019

SUV C5 Aircross Hybrid, 150 mm ileri-geri hareket eden kızaklı, 5 konumda ayarlanabilen ve tamamen düz bir zemin oluşturmak için katlanan üç adet bağımsız arka koltuk ile üst seviyede bir modülerlik sunuyor. Kabin içinde zekice serpiştirilmiş 33 litre saklama alanı dışında arka koltukların konumuna göre 460 litre ile 600 litre arasında değişen geniş bir bagaja sahip.

Her An Bağlı Kalmak

RestezConnecte_CL.19.029.022_1500X400

Yeni C5 Aircross SUV Hybrid farklı bağlantı çözümleriyle donatılmış durumda. Connect Play, rahat ve keyifli bir yolculuk sağlamak üzere Apple Carplay ve Android Auto ile uyumlu bir bağlantı sunuyor. Connect Nav, navigasyon sistemi trafik bilgisinin ve riskli bölgelerin gerçek zamanlı olarak gösterilmesi sağlıyor. Sistem aracın elektrikli güç ve aktarma organlarını destekleyecek şekilde geliştirildi ve elektrikli şarj noktalarını gösteren sistem ayrıca tamamen elektrikli veya hibrit sürüş modundaki menzilini daha iyi yönetmek üzere akü şarj seviyesini grafiklerle gösteriyor. 

Özel Olarak Geliştirilmiş Yenilikçi Hizmetler

servicesdediesdef_1500x500

Connect Assist, My Citroën uygulaması üzerinden günlük asistan, acil arama ve aracın uzaktan yönetilmesi gibi çözümler sunuyor. Kullanıcı My Citroën uygulaması ile aracı uzaktan kilitleme/açma, şarj zamanlaması programlama, önceden programlamak üzere aracın kullanım öncesi ısıtılması/soğutulması, batarya durumunun kontrol edilmesi, yakıt miktarının kontrol edilmesi, sürüş menzili ve araç konumunu belirleme gibi fonksiyonlara erişim sağlayabiliyor. Sistem ayrıca kişisel bir asistan gibi kullanıcının akıllı telefonunda çalışmaya devam ediyor.

Top