[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

PSA Finans ile her an Citroën sahibi olabilirsiniz!

PSA Finans, Citroën ayrıcalığını yaşamak isteyen müşterilerimize sunduğumuz hızlı ve pratik bir hizmettir. Bütçenize ve araç tercihinize göre kişiye özel finansman seçenekleri ile yeni ya da ikinci el bir Citroën sahibi olabilirsiniz.  

PSA Finans kredi başvurunuzu online kredi başvurusu adımından ya da Citroën Yetkili Satıcılarında yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz eş zamanlı olarak değerlendirilir ve tüm kredi işlemleriniz siz bayiden çıkmadan tamamlanmış olur. Üstelik bu işlem için yalnızca kimlik ve adres belgeniz yeterli olacaktır.

Kredi hizmeti tüm Citroën Yetkili Satıcılarında verilmektedir. PSA Finans’ın finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Kredinizle ilgili işlemleri online olarak gerçekleştirmek için tıklayınız.

 

PSA FİNANS KREDİ ÜRÜNLERİMİZ:

 

STANDART KREDİ 

Standart Kredi ile Citroën aracınızı finanse etmek çok kolay. Eşit ödemeli kredi ürünü olan standart kredi ile belirlediğiniz vadelerde eşit taksit tutarları ile geri ödemelerinizi yapabilirsiniz. Sabit ve eşit ödemeler ile bütçe kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. 

ARA ÖDEMELİ KREDİ 

Ödeme planınızı tercih ettiğiniz dönemlerde, eşit taksit tutarlarınıza ilave olarak ara ödemeler yapacak şekilde şekillendirebilirsiniz. Bu sayede diğer aylar için taksit tutarlarını düşürebilir, ödeme planınızı gelirinize göre oluşturabilirsiniz. Ara ödeme tutarları toplamı, kredi toplam tutarının %30’unu geçmeyecek şekilde belirlenir. 

BALON ÖDEMELİ KREDİ 

Ödeme planınızdaki son taksidin, kredi tutarının belirli bir yüzdesi değerine göre uyarlanmış bir taşıt kredisi ürünüdür. Bu sayede kredinizin büyük bölümünü ise aylık küçük taksitler halinde ödemenize imkan sağlar. Balon ödeme tutarı, toplam kredi tutarının %30’unu geçmeyecek şekilde belirlenir.

ESNEK ÖDEMELİ KREDİ

Kredi geri ödemelerinizi tamamen gelirinize göre ayarlayabilirsiniz. Geliriniz mevsimsel olarak değişkenlik gösteriyorsa esnek ödemeli kredi tam size göre. PSA Finans tarafından belirlenen kriterlere göre; ödeme planınızı gelirinizin arttığı aylarda daha yüksek tutarlı taksitler ile, gelirinizin azaldığı aylarda daha düşük turarlı taksitler ile şekillendirebilirsiniz. 

ÖDEMESİZ DÖNEMLİ KREDİ 

Taksit ödemenizi erteleyerek, belirli bir dönem sonrası başlamasına olanak sağlayan bir taşıt kredisi ürünüdür. Ödemesiz dönem en fazla 3 ay olabilir.

AVANTAJLAR:

• Hayallerinizdeki sıfır ya da ikinci el Citroën aracınıza en kısa sürede kavuşmanıza destek olur. 

• Tüm Citroën Yetkili Satıcılarından PSA Finans kredi hizmeti alabilir ya da web sitemizden online kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Online kredi başvurusu için tıklayınız. 

• Hızlı onay süreci ile sadece dakikalar içinde taşıt kredisi başvurunuza dönüş alma imkanı sunar.

• Kredi tutarınızı ve vadenizi yasal sınırlar çerçevesinde belirleyebilir, bütçenize uygun ödeme planı alternatiflerinden faydalanabilir, ödeme tarihinizi seçebilirsiniz.

Dilerseniz;

• Citroën Artı Garanti ürününü araç kredinize dahil ederek, tek bir ödeme planı altında küçük taksitler ile ödeyebilirsiniz. 

• Kasko kredi ile, kasko ödemenizi de araç kredisi taksitlerinize dahil edebilir, 

• İstem dışı işsizlik, vefat, geçici iş göremezlik gibi başınıza gelebilecek beklenmedik risklere karşı taksitlerinizi koruma altına alan sigorta ürünümüzü tercih edebilir, 

• Aracınızın çalınması ya da pert olması gibi kötü bir sürpriz ile karşılaşmanız halinde, aracınızın değer kaybından doğacak finansal kaybı azaltmak amacıyla, sunduğumuz sigorta ürünümüzü de satın alabilir,

• Krediniz bitene kadar bu sigortlar için primlerinizi tek bir ödeme planı altında yorulmadan ödeyebilir, araç satın alırken gönül rahatlığı ile kredi kullanma kolaylığını yaşayabilir, indirimli faiz oranlarımızdan yararlanabilirsiniz.

• Araç kredinize ekleyebileceğiniz PSA Finans sigorta ürünleri ile ilgili detaylı bilgileri ve teminatları Citroën Yetkili Satıcılarından öğrenebilirsiniz.

 

ONLINE KREDİ BAŞVURU

PSA Finans online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için;

TCKN bilginizi girmeniz, 

Aracınızı seçmeniz,

Almak istediğiniz kredi tutarını ve vadesini belirtmeniz,

Size dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi girmeniz,

Son olarak bayinizi seçerek başvurunuzu tamamlamanız yeterli!

Değerlendirme sonucunuz başvuru sırasında belirtilen e-mail adresinize ve cep telefonunuza gelir. Böylece seçtiğiniz bayiden aracınızı almaya gittiğinizde, başvurunuz da hazır olur. Online kredi başvurusu yapmak için tıklayınız.

Top