[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

VİDEO İLE KEŞFEDİN

 

CITROËN C-ELYSÉE zarafetle yenileniyor! Sedan, prestijli görünümünü güçlendiren bir radyatör panjuru ve yenilikçi tasarıma sahip aydınlatma sistemiyle incelikli bir gelişim sergiliyor.

İki modern ve canlandırıcı yeni kasa rengi sunuluyor: Lazuli Mavisi ve Çelik Grisi. Tasarım, konfor, duruş, teknoloji... CITROËN'in yeni nesil sedanını dört videoyla keşfedin.

TASARIM

1500x646_1.jpg

PRESTİJLİ BİR SEDANIN ZARAFETİ

Yeni CITROËN C-ELYSÉE'nin ön yüzü, aerodinamiği iyileştirecek ve yol tutuşu güçlendirecek şekilde genişletildi. Sis farlarının üst kısmına yerleştirilen LED'li yeni aydınlatma sistemi prestijli bir zarafet katıyor. C-ELYSÉE ile şıklık göze çarpsın!

1500x646_4.jpg

AYDINLATMA SİSTEMİ

C-ELYSÉE, dışarıdan anında göze çarpıyor. 3D etkili yeni farlar, CITROËN yelpazesinin tüm modelleriyle uyumlu bir aydınlatma sunarak aracın arkasına modernlik kazandırıyor. C-Elysée'nin prestijli şıklığı, boyutu vurgulayarak güçlendiriyor.

SARSILMAZ GÜVENİRLİK

Yeni CITROËN C-ELYSÉE, zamanın ve kilometrelerin sınavından geçecek şekilde tasarlanmış, sarsılmaz bir araç olarak sunuluyor. Yerden yükseklik, lastikler, kapılarda çift sızdırmazlık bariyeri, karoser parçalarının optimum bağlantıları...

Her ayrıntı dayanıklılık için tasarlanmıştır.
1500x646_9.jpg

RAHATLIK

test-bien_etre.jpg

Herkesin rahatlığı için tasarlanmış ferah bir sedan. Bu sedanın mükemmel yol tutuşu ve süspansiyon konforu her güzergahın zevkli bir yolculuğa dönüştürülmesinde önemli katkı sağlıyor.

MODÜLER İÇ MEKAN...
VE GENİŞ BAGAJ!

YENİ CITROËN C-ELYSÉE, 5 kişilik oturma yeri ve geniş bagaj hacmiyle kompakt yapı ve araç içi ferahlığı dengede tutuyor. Aracın mükemmel yol tutuşu ve süspansiyon konforu her güzergahın zevkli bir ana dönüştürülmesinde önemli katkı sağlıyor.

500 litreden fazla hacim sunan bagaj, kolay erişim ve pratiklik sağlıyor. Ayrıca, 2/3-1/3 şeklinde bölünebilen arka koltuk sırası ek yükleme alanı açmak için basit ve sezgisel şekilde katlanıyor.
597x597.jpg

TEKNOLOJİK ZEKA

1500x500_Intelligence_techno.jpg

CITROËN C-ELYSÉE, zarafet ve kanıtlanmış sağlamlığının yanında modern ve geniş bir sedandır. Citroën'in konfora hizmet edecek sezgisel teknolojiler sunma felsefesine sadık kalan C-ELYSÉE, artık 7" dokunmatik tablette yeni nesil radyo ve bağlantılı navigasyon sunuyor.

1.gif

DOKUNMATİK TABLET

Yeni C-ELYSÉE, 7" dokunmatik tablet sayesinde tüm ses sistemi ve navigasyon kumandalarını sürücünün elinin altında bir araya toplarken aşağıdaki teknolojileri sunuyor:


 • MIRROR SCREEN (Apple CarPlayTM) ile akıllı telefonunuzun uygulamalarını ve içeriklerini doğrudan dokunmatik tablette bulabilirsiniz.

 • SES TANIMA (entegre edilerek veya akıllı telefon üzerinden) işleviyle aracınıza sesle kumanda edebilirsiniz.

 • TELEFON işlevinden Bluetooth teknolojisi sayesinde yararlanabilirsiniz (telefon rehberine erişim ve çift çağrı yönetimi).

 • Bağlantılı RADIO AM / FM 4 hoparlör ve direksiyon altı kumandalarla sunuluyor (CD çalarsız) ve akıllı telefonunuza kaydettiğiniz müzikleri dinleme olanağı sağlanıyor.
 • SÜRÜŞ YARDIMLARI

  auto02_747x322_c-elysee-regulateur-vitesse.240702.74

  ARKA PARK YARDIMI

  .

  Arka park yardımı, görsel ve sesli işaretlerle engellerin mesafesi konusunda sizi uyarıp, park işlemini sorunsuz hale getiriyor.

  747x322_c-elysee-camera_recul.240701

  HIZ SABİTLEME VE SINIRLAMA SİSTEMİ

  .

  Hız sabitleme-sınırlama sistemiyle istediğiniz şekilde sürüş hızını veya geçilmemesi gereken hız limitini programlayabilirsiniz.

  BLUEHDI DİZEL MOTORLAR

  Yeni CITROËN C-ELYSÉE'de performanslı ve tutumlu bir motor yelpazesi kullanılıyor. Dizel olarak C-ELYSÉE'de BlueHDi 100 (düz vites) motor seçenekleri mevcut.

  1500x646_motorisations.jpg
  238560.72

  Cıtroën C-Elysée

  Broşürleri aşağıdan indirebilirsiniz.

  Videolarda açıklanan tüm ekipmanlar Citroën C-Elysée'nin teknolojilerini gözler önüne seriyor. Videolar uluslararası bir versiyona dayanıyor. Bu nedenle bazı özellikler Türkiye’de satılan modelleri temsil etmeyebilir. Standart veya isteğe bağlı donanımları ayrıntılı olarak öğrenmek için lütfen Ürün Özellikleri broşürüne bakın.

  Top