Voir le contenu

CITROËN GÜVENCESİNDE BAKIM FİKS MENÜSÜ

Yetkili servislerimiz Citroën'inizle ilgili her detaya hakim. Düzenli olarak yetkili servislerimize gelerek Citroën fiks menüleri sayesinde aracınıza doğru bakım yapıldığından emin olabilirsiniz. Şimdi online randevu alın.

CITROËN BAKIM FİKS MENÜSÜ

Citroën yetkili servisleri aracınız için parça ve işçilik dahil kapsayıcı bakım menüleri sunuyor. Citroën Bakım Fiks Menüsü, yağ değişimi, yağ filtresi değişimi, eksilen sıvıların yenilenmesini ve teknik kontrollerin yapılmasını kapsar.

Aracınızı Neden Citroën Yetkili Servislerine Getirmelisiniz?

Aracınızdan optimum verimi almak için düzenli bakım yaptırmanız çok önemlidir. Düzenli bakım ile oluşabilecek hasarlara karşı önlem alarak tasarruf edebilirsiniz. Citroën Yetkili Servislerinde aracınızın ihtiyaçlarına en uygun bakım menüsünü seçebilirsiniz.
Ne Zaman Bakım Yaptırmalısınız?
Servis içeriği ve sıklığı aracınızın segmentine, motoruna, kilometresine ve yaşına bağlı olarak değişir. Servis takviminizi kontrol ederek aracınıza ne zaman bakım yaptırabileceğinizi görebilirsiniz. Aracınızı kullandığınız koşullar ve sürüş stiliniz de servis ihtiyacını etkiler. Yılda en az bir kere ve servis takvimine uyarak aracınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Bazı koşullar özel servis takvimi gerektirir, özel bakım sekmesini inceleyin.

Hangi Koşullarda Uygulanır?

Aşağıdaki ağır kullanım koşullarından bir veya daha fazlası sizin için geçerliyse özel bir bakım süreci gerekecektir:

Sürekli kapıdan kapıya

• Şehir içi kullanımı (taksi, ambulans, sürücü talim aracı gibi, 20 km/s ortalama hız)

• Motor soğukken (1 saati geçen duruş süresinden sonra) sürekli kısa mesafelerde (10 km'nin altında) tekrarlanan güzergahlar

• Sıcak ülkelerde (T ≥ 30°C), soğuk ülkelerde (T ≤ -15°C), tozlu atmosferi olan ülkelerde, veya CITROËN tavsiyelerine uygun olmayan yakıtları kullanan ülkelerde uzatılmış konaklama,

• Arada sırada da olsa B30 tipi biyoyakıt kullanımı (dizel motorlu araçlarda)..