[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]
EnSon_The_

SPACETOURER THE CITROËNIST KONSEPT

SpaceTourer The Citroënist Concept, her zaman ulaşımı ve şehirden kaçışı teşvik eden bir markanın 100 yıllık köklü geçmişini orta koyarken, aynı zamanda markanın karavan pazarındaki dinamik yaklaşımını gözler önüne seriyor.

...

"THE CITROËNIST" MARKANIN HAYRANLARINA BİR GÖNDERME

"Benzersiz bir tasarım ve üstün konfor seviyesiyle markanın temel karakteristiğine vurgu yapan “The Citroënist” ismi, aynı zamanda markanın hayranlarına bir gönderme niteliğini de taşıyor. Son derece özgün bir karaktere sahip ve ileri seviyede konfor özellikleri vadeden bu denli modern bir minibüse mükemmel uyan bir isim."
SpaceTourer-The-Citroenist-Concept_6_625x350

SİYAH VE BEYAZIN ŞIKLIĞI İLE VURGULANAN GÜÇLÜ BİR KARAKTER

İÇ VE DIŞ UYUM

SpaceTourer The Citroënist Concept, işlevsel olarak tasarlanan konseptin kimliğini vurgulamak üzere siyah ve beyaz renkler kullanırken, bu sayede dış ve iç mekân tasarımı arasında bir uyum yakalıyor.
SpaceTourer-The-Citroenist-Concept_white-2_1250x400

...

ÇİFT RENKLİ DIŞ TASARIM

Özel bir desene sahip olan üst bölümdeki renkli yan camlar, alt bölümdeki parlak beyaz gövde rengiyle bir araya geliyor. Profilden bakıldığında kırmızı şeridin aracın omuz çizgisini yatay olarak vurguladığı göze çarpıyor. SpaceTourer The Citroënist Concept’in ön kapısında ayrıca büyük bir “The Citroënist Est.1919” çıkartması bulunuyor.

The-Citroenist-exterieur-bi-ton-1_400x300

...

The-Citroenist-exterieur-bi-ton-2_400x300

...

The-Citroenist-exterieur-bi-ton-3_400x300

...

SpaceTourer-The-Citroenist-Concept_2_625x500

BENZERSİZ YAŞAM ALANI ÖZELLİKLERİ

Koltuklar genel yatay temaya katkıda bulunurken, çift renk uygulaması ile kabin içindeki ferahlık hissine vurgu yapıyor. Konsol ve kapı panellerindeki uygulamalar konsept otomobilin karakterini tamamlıyor. Sürücü tarafında direksiyon simidinde yer alan küçük bir eklenti “The Citroënist” konseptinin adına gönderme yapıyor.

YAŞAM VE ÇALIŞMA ALANI SUNAN MODERN BİR MİNİBÜS İLE DAHA FAZLA HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ 

KONFORLU VE MODERN İÇ MEKAN

SpaceTourer The Citroënist Concept, seri üretim modelin özellikleriyle örtüşen bir konsol tasarımı sunuyor:
 • Citroën Advanced Comfort® programı çerçevesinde üstün konfor özellikleri
 • Son derece geniş ve ferah bir yaşama alanı
 • Renkli head-up display, Aktif Güvenlik Freni, Citroën Connect Nav, Mirror Screen ve en gelişmiş sürüş destek sistemleri ve bağlantı teknolojileri
 • SpaceTourer-The-Citroenist-Concept_7_625x350
  SpaceTourer-The-Citroenist-Concept_2_625x350

  SINIRSIZ SÜRÜŞ DENEYİMİ

  Güçlü ve dayanıklı yapısıyla SpaceTourer The Citroënist Concept, mümkün olan en iyi konfor ve güvenlik seviyesiyle üstün bir sürüş deneyimini beraberinde getiriyor.

  BlueHDi 150 S&S BVM6 motor yüksek verimlilik seviyesi ve her daim yüksek güç kullanıma sunuyor.

  Automobiles Dangel tarafından geliştirilen dört çekerli çekiş sistemi üstün sürüş güvenliği sunuyor ve zor sürüş koşullarında üstün bir çekiş kullanıma sunuyor.

  MOBİL YAŞAM VE ÇALIŞMA ALANI

  SpaceTourer The Citroënist Concept, kabin içi konforu en üst seviyeye çıkarmak için bir dizi fonksiyonel özellikten faydalanıyor. Böylece son derece rahat ve huzurlu bir yaşama ve çalışma alanı sunan çok işlevli bir minibüs ortaya çıkıyor:
 • Pratik ve modüler bir multimedya ünitesi, rahat ve konforlu bir çalışma ortamı ve aynı zamanda hareketli bir TV ekranı kullanıma sunuyor
 • Sosyal bir ortam yaratmak üzere döner ön koltuklar bulunuyor
 • Saklama alanları kullanım kolaylığı sağlıyor
 • SpaceTourer-The-Citroenist-Concept_3_625x350
  SpaceTourer-The-Citroenist-Concept_5_625x350

  MOBİL VE SOSYAL BİR KARAVAN

  Pössl tarafından hayata geçirilen düzeltmeler kapsamında SpaceTourer The Citroënist Concept, günlük hayatı özgürce yaşamak için eksiksiz bir donanımla tamamlanıyor.

  “Gece” konfigürasyonunda, iki kişi kabinin üzerindeki özel yataklarda uyuyabiliyor.

  “Gündüz” modunda daha fazla kullanıcı konforu sunmak ve özgürce ayakta durma imkânı sunmak üzere etkileyici tavan yüksekliğini beraberinde getirmek üzere açılır tavan devreye giriyor.

  TASARIM VE MOBİLİTE TEMALI ÇOK ÖZEL BULUŞMA

  SpaceTourer The Citroënist Concept’e alanının en yenilikçi ve öncü isimlerinden biri olan Martone ortaklığı ile geliştirilen son derece fonksiyonel ve konforlu bir bisiklet modeli eşlik ediyor.
  SpaceTourer-The-Citroenist-Concept_white-1_1250x400

  ...

  Top