[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]
Herobanner1_1250x400

Citroën Otonom Mobilite Vizyonu

YEPYENİ BİR ŞEHİR İÇİ MOBİLİTE ÇÖZÜMÜ

Citroën, şehri daha akıcı, daha keyifli ve daha insancıl hale getirmek için yaratıcı bir çözüm buldu. Bu çözüm, Citroen Otonom Mobilite Vizyonunun vaadini yerine getiren ve herkes için ulaşım sunan toplu ve paylaşımlı ulaşım modeli.

THE URBAN COLLËCTIF

CITROËN, ACCOR VE JCDECAUX, HERKES İÇİN ŞEHİRİÇİ ULAŞIMIN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRİYOR

Citroën, Accor ve JCDecaux, şehirlere konfor, keyif ve ulaşım kolaylığını kazandırmak için yenilikçi bir çözüm geliştirdi: The Urban Collëctif. Bu oluşum, tamamen yeni bir ulaşım konseptini hayata geçiriyor. Yeni ulaşım teknolojisi platformu Citroën Skate, 3 kapsül ile 3 yeni ve benzersiz deneyim sunuyor: Sofitel En Voyage, Pullman Power Fitness ve JCDecaux City Provider.

YOLCULUK SÜRELERİNİN ZAMAN KAYBI OLMAMASI İÇİN

Sofitel En Voyage kapsülün önündeki genç kadın

SOFITEL EN VOYAGE

ÜST DÜZEY VE BENZERSİZ DENEYİM

Sofitel En Voyage kapsülü, cam ve işlemelerle bezenen paralel mimariye sahip dışa dönük samimi bir atmosfer sunuyor. Son derece konforlu ve güvenli bir şekilde üç kişiyi taşıyabiliyor. Lüks bir vale gibi çalışıyor. Misafirler, konaklamaları boyunca hem otelde hem de şehir gezilerinde benzersiz Sofitel otellerinin misafirperverliğinin keyfini sürebiliyor: sofistike ve “Fransız tarzı” bir ulaşım deneyimi.

RAHAT VE SOFİSTİKE BİR MEKAN

Sofitel-3D-cadre_1500x500

Pullman Power Fitness kapsülünde kürek çeken adam

PULLMAN POWER FITNESS

HAREKET HALİNDE EGZERSİZ YAPMANIN YENİ BİR YOLU

Pullman Power Fitness kapsülü, hem karanlık hem de aydınlık olan dikkat çekici bir cam dış cepheye sahip.
Spor, müzik ve ışığı harmanlayan eşsiz bir deneyim sunuyor. Holografik ekrandaki dijital koç, yolcunun dış dünyaya bakarken yolculuk hakkında bilgi almasına ve kardiyo sırasında eğlenirken odağını kaybetmemesini sağlıyor. Kondisyon bisikletinde veya kürek makinesinde egzersiz yapmak aynı zamanda Citroën Skate bataryasını da şarj ediyor.

FÜTÜRİSTİK BİR ATMOSFER

Pullman-3D-cadre_1500x500

JCDecaux City Provider kapsülü şehirde hareket halinde

JCDECAUX CITY PROVIDER

HERKESİN ERİŞEBİLDİĞİ, YENİLİKÇİ KENTSEL ULAŞIM HİZMETİ

Geleneksel toplu taşımanın bir uzantısı olan JCDecaux City Provider kapsülü, şehir merkezlerinde toplu taşımada devrim yaratan mobil bir otobüs durağı. Yalın ve abartısız bir tasarıma sahip olup aynı zamanda konfor ve geniş iç hacim sunuyor. Şehrin manzarasını gözler önüne seren açık, davetkar ve aydınlık bir alanda en fazla 5 kişi seyahat edebiliyor. Yolcuların güvenli seyahat etmesini sağlamak için tutunma barları ve tüm mobil cihazları şarj etmek için USB bağlantı noktaları bulunuyor. Etkileşimli haritalara sahip biri dışa, diğeri içe bakan iki ekran bulunuyor.

KONFOR VE GENİŞ ALAN SUNAN TASARIM

JCDecaux-3D-cadre_1500x500

THE CITROËN SKATE

İYİLEŞTİRİLMİŞ ŞEHİR İÇİ SEYAHATLER İÇİN ENTEGRE TEKNOLOJİLER

Citroën Skate, ilgili hizmetlere bağlı olarak özel veya kamuya açık olan ve tüm şehir merkezlerinde özel şeritlerde dolaşabilen bir ulaşım aracı. Batarya, elektromotor, radar ve lazerli radar gibi otonom ve elektrikli sürüş için gereken tüm zeka ve teknolojiyi bünyesinde barındırıyor. Tamamen kentsel bir ortamda çalışıyor ve maksimum hızı 25 km/s ile sınırlı.

 Citroen_Mobility_Vision_Skate_1500x500

Sofitel En Voyage kapsülün arkasında oturan genç kadın

CITROËN ADVANCED COMFORT®

DAHA FAZLA KONFOR İÇİN İNOVASYON

Citroën Skate, seyahat sırasında benzersiz sürüş konforu sağlamak ve Kapsülleri rahatça ve sarsıntı olmadan yerleştirmek için hareketli hidrolik sistemle donatılıyor.
Araç türü ne olursa olsun Citroën ile konfor her zaman yanınızda.

DEVRİM NİTELİĞİNDE TEKERLEKLER

GOODYEAR İMZASI İLE

Goodyear, küçük elektromotorlar içeren küre şeklinde lastiklerden oluşan çok yönlü Eagle 360 tekerlekleri geliştirdi. Bu yenilikçi tekerlekler, robota 360° hareket özgürlüğü sağlıyor.
Beyaz arka plan üzerine 3-Boyutlu Citroën Skate görsel
Pod JCDecaux City Provider ve Eyfel Kulesi yakınlarında aile

BENZERSİZ KAPSÜLLER

FARKLI GEREKSİNİMLERİ KARŞILAYAN SONSUZ KAPSÜLLERE DOĞRU

Citroën Skate’in kapsül mimarisi, Citroën’in teknik arayüz özelliklerine uygun olması şartıyla herkesin uyumlu bir kapsül geliştirmesine olanak tanıyor.
Seyahati ve kapsülü yaratan Citroën Skate ile hizmetler, kullanım şekilleri ve bireysel veya toplu ulaşım açısından tamamen yeni ufuklar yaratılabilir. Accor ve JCDecaux ile tasarlanan kapsüllere ek olarak sonsuz olasılıklar oluşturulabilir.
Top