VOIR LE CONTENU

YEPYENİ BİR ŞEHİR İÇİ MOBİLİTE ÇÖZÜMÜ

Citroën, şehri daha akıcı, daha keyifli ve daha insancıl hale getirmek için yaratıcı bir çözüm buldu. Bu çözüm, Citroen Otonom Mobilite Vizyonunun vaadini yerine getiren ve herkes için ulaşım sunan toplu ve paylaşımlı ulaşım modeli.

THE URBAN COLLËCTIF

CITROËN, ACCOR VE JCDECAUX, HERKES İÇİN ŞEHİRİÇİ ULAŞIMIN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRİYOR

Citroën, Accor ve JCDecaux, şehirlere konfor, keyif ve ulaşım kolaylığını kazandırmak için yenilikçi bir çözüm geliştirdi: The Urban Collëctif. Bu oluşum, tamamen yeni bir ulaşım konseptini hayata geçiriyor. Yeni ulaşım teknolojisi platformu Citroën Skate, 3 kapsül ile 3 yeni ve benzersiz deneyim sunuyor: Sofitel En Voyage, Pullman Power Fitness ve JCDecaux City Provider.

SOFITEL EN VOYAGE

ÜST DÜZEY VE BENZERSİZ DENEYİM

Sofitel En Voyage kapsülü, cam ve işlemelerle bezenen paralel mimariye sahip dışa dönük samimi bir atmosfer sunuyor.
CITROËN X ACCORD

PULLMAN POWER FITNESS

HAREKET HALİNDE EGZERSİZ YAPMANIN YENİ BİR YOLU

Pullman Power Fitness kapsülü, spor, müzik ve ışığı harmanlayan eşsiz bir deneyim sunuyor.
CITROËN X ACCORD

JCDECAUX CITY PROVIDER

HERKESİN ERİŞEBİLDİĞİ, YENİLİKÇİ KENTSEL ULAŞIM HİZMETİ

Geleneksel toplu taşımanın bir uzantısı olan JCDecaux City Provider kapsülü, şehir merkezlerinde toplu taşımada devrim yaratan mobil bir otobüs durağı.
CITROËN X JCDECAUX

THE CITROËN SKATE

İYİLEŞTİRİLMİŞ ŞEHİR İÇİ SEYAHATLER İÇİN ENTEGRE TEKNOLOJİLER

Citroën Skate, ilgili hizmetlere bağlı olarak özel veya kamuya açık olan ve tüm şehir merkezlerinde özel şeritlerde dolaşabilen bir ulaşım aracı. Batarya, elektromotor, radar ve lazerli radar gibi otonom ve elektrikli sürüş için gereken tüm zeka ve teknolojiyi bünyesinde barındırıyor. Tamamen kentsel bir ortamda çalışıyor ve maksimum hızı 25 km/s ile sınırlı.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

DAHA FAZLA KONFOR İÇİN İNOVASYON

Citroën Skate, seyahat sırasında benzersiz sürüş konforu sağlamak ve Kapsülleri rahatça ve sarsıntı olmadan yerleştirmek için hareketli hidrolik sistemle donatılıyor. Araç türü ne olursa olsun Citroën ile konfor her zaman yanınızda.

DEVRİM NİTELİĞİNDE TEKERLEKLER

GOODYEAR İMZASI İLE

Goodyear, küçük elektromotorlar içeren küre şeklinde lastiklerden oluşan çok yönlü Eagle 360 tekerlekleri geliştirdi. Bu yenilikçi tekerlekler, robota 360° hareket özgürlüğü sağlıyor.

BENZERSİZ KAPSÜLLER

FARKLI GEREKSİNİMLERİ KARŞILAYAN SONSUZ KAPSÜLLERE DOĞRU

Citroën Skate’in kapsül mimarisi, Citroën’in teknik arayüz özelliklerine uygun olması şartıyla herkesin uyumlu bir kapsül geliştirmesine olanak tanıyor. Seyahati ve kapsülü yaratan Citroën Skate ile hizmetler, kullanım şekilleri ve bireysel veya toplu ulaşım açısından tamamen yeni ufuklar yaratılabilir. Accor ve JCDecaux ile tasarlanan kapsüllere ek olarak sonsuz olasılıklar oluşturulabilir.