Voir le contenu

YEPYENİ BİR ŞEHİR İÇİ MOBİLİTE ÇÖZÜMÜ

Citroën, şehri daha akıcı, daha keyifli ve daha insancıl hale getirmek için yaratıcı bir çözüm buldu. Bu çözüm, Citroen Otonom Mobilite Vizyonunun vaadini yerine getiren ve herkes için ulaşım sunan toplu ve paylaşımlı ulaşım modeli.

THE URBAN COLLËCTIF

Citroën, Accor ve Jcdecaux, Herkes İçin Şehir İçi Ulaşımın Geleceğini Şekillendiriyor

Citroën, Accor ve JCDecaux, şehirlere konfor, keyif ve ulaşım kolaylığını kazandırmak için yenilikçi bir çözüm geliştirdi: The Urban Collëctif. Bu oluşum, tamamen yeni bir ulaşım konseptini hayata geçiriyor. Yeni ulaşım teknolojisi platformu Citroën Skate, 3 kapsül ile 3 yeni ve benzersiz deneyim sunuyor: Sofitel En Voyage, Pullman Power Fitness ve JCDecaux City Provider.

SOFITEL EN VOYAGE

Üst Düzey ve Benzersiz Deneyim

Sofitel En Voyage kapsülü, cam ve işlemelerle bezenen paralel mimariye sahip dışa dönük samimi bir atmosfer sunuyor.
CITROËN X ACCORD

Rahat ve Sofistike Bir Mekan

Sofitel En Voyage kapsülü, son derece konforlu ve güvenli bir şekilde üç kişiyi taşıyabiliyor. Lüks bir vale gibi çalışıyor. Misafirler, konaklamaları boyunca hem otelde hem de şehir gezilerinde benzersiz Sofitel otellerinin misafirperverliğinin keyfini sürebiliyor: sofistike ve “Fransız tarzı” bir ulaşım deneyimi.

PULLMAN POWER FITNESS

Hareket Halinde Egzersiz Yapmanın Yeni Bir Yolu

Pullman Power Fitness kapsülü, spor, müzik ve ışığı harmanlayan eşsiz bir deneyim sunuyor.
CITROËN X ACCORD

Fütüristik Bir Atmosfer

Pullman Power Fitness kapsülü, hem karanlık hem de aydınlık olan dikkat çekici bir cam dış cepheye sahip. Holografik ekrandaki dijital koç, yolcunun dış dünyaya bakarken yolculuk hakkında bilgi almasına ve kardiyo sırasında eğlenirken odağını kaybetmemesini sağlıyor. Kondisyon bisikletinde veya kürek makinesinde egzersiz yapmak aynı zamanda Citroën Skate bataryasını da şarj ediyor.

JCDECAUX CITY PROVIDER

Herkesin Erişebildiği, Yenilikçi Kentsel Ulaşım Hizmeti

Geleneksel toplu taşımanın bir uzantısı olan JCDecaux City Provider kapsülü, şehir merkezlerinde toplu taşımada devrim yaratan mobil bir otobüs durağı.
CITROËN X JCDECAUX

Konfor ve Geniş Alan Sunan Tasarım

Geleneksel toplu taşımanın bir uzantısı olan JCDecaux City Provider kapsülüyle, şehrin manzarasını gözler önüne seren açık, davetkar ve aydınlık bir alanda en fazla 5 kişi seyahat edebiliyor. Yolcuların güvenli seyahat etmesini sağlamak için tutunma barları ve tüm mobil cihazları şarj etmek için USB bağlantı noktaları bulunuyor. Etkileşimli haritalara sahip biri dışa, diğeri içe bakan iki ekran bulunuyor.

THE CITROËN SKATE

İyileştirilmiş Şehir İçi Seyahatler İçin Entegre Teknolojiler

Citroën Skate, ilgili hizmetlere bağlı olarak özel veya kamuya açık olan ve tüm şehir merkezlerinde özel şeritlerde dolaşabilen bir ulaşım aracı. Batarya, elektromotor, radar ve lazerli radar gibi otonom ve elektrikli sürüş için gereken tüm zeka ve teknolojiyi bünyesinde barındırıyor. Tamamen kentsel bir ortamda çalışıyor ve maksimum hızı 25 km/s ile sınırlı.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Daha Fazla Konfor İçin İnovasyon

Citroën Skate, seyahat sırasında benzersiz sürüş konforu sağlamak ve Kapsülleri rahatça ve sarsıntı olmadan yerleştirmek için hareketli hidrolik sistemle donatılıyor. Araç türü ne olursa olsun Citroën ile konfor her zaman yanınızda.

DEVRİM NİTELİĞİNDE TEKERLEKLER

Goodyear imzasi ile

Goodyear, küçük elektromotorlar içeren küre şeklinde lastiklerden oluşan çok yönlü Eagle 360 tekerlekleri geliştirdi. Bu yenilikçi tekerlekler, robota 360° hareket özgürlüğü sağlıyor.

BENZERSİZ KAPSÜLLER

Farklı Gereksinimleri Karşılayan Sonsuz Kapsüllere Doğru

Citroën Skate’in kapsül mimarisi, Citroën’in teknik arayüz özelliklerine uygun olması şartıyla herkesin uyumlu bir kapsül geliştirmesine olanak tanıyor. Seyahati ve kapsülü yaratan Citroën Skate ile hizmetler, kullanım şekilleri ve bireysel veya toplu ulaşım açısından tamamen yeni ufuklar yaratılabilir. Accor ve JCDecaux ile tasarlanan kapsüllere ek olarak sonsuz olasılıklar oluşturulabilir.