VOIR LE CONTENU

GT by CITROËN

SANAL DÜNYADAN

Dijital dünyaya ait bir aracı taklit etmek üzere tasarlanan GTbyCitroën, bir yol otomobilinin orijinal bir yansıması. Citroën ve sürüş simülasyonu oyunu Gran Turismo 5'in geliştiricisi Polyphony arasındaki ortaklığın sonucu olarak doğdu.

KASLI BİR KONSEPT OTOMOBİL

GTbyCitroën, önden arkaya uzanan akıcı ve gergin hatlara sahip. Üst kısmı hareketli temiz çizgiler ve gövdenin sedefli tonu otomobilin güçlü görünümünü destekliyor.

GÜÇLÜ ÖN CEPHE

Ön cephe:

  • Geniş hava girişleri
  • Mavi LED'lere sahip farlar
  • Havada asılı gibi görünen karbon yan aynalar;

gibi unsurlarla son derece güçlü bir görünüm sergiliyor.

ŞIK GÖVDE ÇİZGİLERİ

Yanlara doğru uzayarak kabini saran geniş ön cam, tavana keskin bir çizgi kazandırarak hareketli arka spoylere kadar devam ediyor. Hızlı akan çizgiler, performans ve sürekli hareket izlenimi yaratıyor.

OPTİMİZE EDİLEN AERODİNAMİ

BENZERSİZ SÜRÜŞ DENEYİMİ
Size olağanüstü bir sürüş deneyimi sunmak üzere otomobilin dinamiklerini geliştirerek aerodinamik ve akıcı tasarım çizgileri gibi temel değerlerimize önem verdik. 
SPORTİF RUH
Akıcı çizgileri, özgün mimarisi ve potansiyel olarak en çevre dostu teknolojisiyle GTbyCitroën, sportif ruhu gözler önüne seriyor.  
YENİLİKÇİ DONANIM
GTbyCitroën, önde geniş hava girişleri, düz alt kısım ve arkada hareketli spoyler ve hava difüzörü gibi yenilikçi donanımlara sahip. Tüm bu özellikler, kaldırma kuvveti ve sürtünme katsayısı değerlerini iyileştirme ve otomobilin yol tutuşunu geliştirmede aktif bir rol oynuyor. 

SPORTİF BİR KABİN

İç tasarım, GTbyCitroën'in dinamik ve güçlü tarzını teyit ediyor. GTbyCitroën'in kabini, sürücü ve beranerindeki yolcunun oturması için tasarlandı. Kaliteli ve premium malzemeler motorsporları dünyasından aktarılan yüksek teknolojili sürüş pozisyonuyla birleştiriliyor.

İki yastıklı koyu renk deri yarış koltuğu, olağanüstü bir sürüş için sürücüyü ve beranerindeki yolcuyu sıkıca kavrıyor. Kapı panelleri ve zemindeki dikişli deri sportiflik hissini güçlendiriyor.

MAKSİMUM KONSANTRASYON

"Yükseltilmiş gösterge ekranı güvende olmanıza yardımcı oluyor. İhtiyacınız olan tüm bilgilere gözünüzü yoldan ayırmadan kolaylıkla erişebiliyorsunuz."