[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]
1800x681_concept-car-citroen-survolt

Citroën Survolt


SURVOLT

CAZİBELİ, ÖZGÜR RUHLU VE HEYECAN DOLU

Survolt lüks modanın çekiciliği ve taşkınlığını motor sporlarının dinamik heyecanları ile birleştirerek kafalardaki fikirleri alt üst ediyor. Tamamen elektrikli aktarma organları daha da cesur bir dokunuş ekliyor.

CESUR RENKLER

 Citroën Numéro 9 konsept araba - Cesur renkler

Survolt fuşya ve kömür grisi tonlarında çift tonlu bir boya sunuyor ve malzemeler ve hacimlerle oynuyor. Kıvrımları saten pürüzsüzlüğünden parlağa değişerek spor dünyasının klasik maskülen kuralları ile açık bir fark yaratıyor.

TARZDAKİ KONTRASTLAR

Kompakt Survolt spor araba tarzının ipuçlarını alıp onları kendine mal ediyor.

Alçak ve gösterişli olan Survolt, seksi bir kaput ve geniş, şekilli yanlar arasındaki güçlü kontrastı performans ve heyecan vadeden dikkat çekici tekerlek kemerleri ile vurguluyor.

GÜÇLÜ BİR KİŞİLİK

Yüksek performanslı spor coupé'lerden ilham alınan ince, yatay ön farlar manyetik bir çekicilik katarken bir LED imzası modern, yüksek teknoloji dokunuşu ekliyor.

Arka taraf Revolte'nin zarif ışık imzasını ve motor sporlarında kilit bir özellik olan rüzgarlığı barındırıyor.

Citroën Survolt konsept araba - Güçlü bir kişilik

ENTELEKTÜEL, SPOR İÇ MEKAN

Survolt lüksün kurallarını kaldırarak onları zarif bir bütünün parçası olarak spor ile birleştiriyor.
Citroën Survolt konsept araba - Yüksek teknolojili bir akıcı çizgiler ortamı

Akıcı çizgilerin yüksek teknolojili ortamı

Survolt'un kabini iki farklı dünyayı bir araya getiriyor. Bu birleşim sürüş konumunun ileri fırlamasına neden olan takip çizgilerine ait yüksek teknolojili bir ortam oluşturuyor. İç mekan bir bütün olarak benzersiz bir zevk hissi ve istisnai bir sürüş deneyimi için iki kişiye konfor ve entelektüellik havası yaratacak şekilde tasarlandı.

Citroën Survolt konsept araba - Yüzen bir hücre

Yüzen bir hücre

Survolt’un kokpiti, mücevheri andıran krom cilalı yuvarlanma çubukları arasında cam bir kutu şeklinde bir yüzen hücre olarak tasarlandı.
Arabanın geniş camlı alanı ışık ve mekan hissi yaratarak günümüz spor arabalarından ışık yılları kadar uzak olmasını sağlıyor.

ÜSTÜN GÜÇ VE HEYECAN

Survolt tamamen elektrikli bir aktarma sistemi ile spor performansını doğa saygısı ve sürdürülebilir gelişim ile birleştiriyor.

Kusursuz ekolojik özelliklere sahip olan bu aktarma sistemi sürüş keyfini, heyecanları, performansı ve gücü; arabanın sessiz olmasından ötürü en yüksek konfor standardı ile sağlıyor.

Survolt ile Citroën arabanın yeni bir vizyonunu geliştirdi; yaratıcılık ve teknolojiye odaklanmış yenilikçi bir marka vizyonu.

Citroën Survolt konsept araba - Üstün güç ve heyecan
Top