[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]
1440x545_C-Aircross_Cinemascope.jpg

C-AIRCROSS KONSEPT

Şehirlerin ve büyük alanların fatihi, hem modern hem cömert C-AIRCROSS CONCEPT, Citroën'in Avrupa'da SUV segmentindeki atılımına dair yeni bir fikir veriyor. Uluslararası hedefleri olan bu modelle Citroën, ürün stratejisi açılımında yeni bir aşamaya giriyor. C-AIRCROSS'un benzersiz  kişiliği, 2016 sonunda lanse edilen Yeni C3'ün ruhunu taşıyor.

 

597x250-design ext.jpg

MODERN VE RENKLİ

C-AIRCROSS konsept otomobilin tasarımı hem iddialı hem renkli. Aracın silueti, kasayı alt kısımdan çevreleyen korumalarla görsel olarak yükseltilmiş.

C-Aircross Concept'te, Citroën STİL donanımları, kompakt boyutlu bir modelde çizgilerin akıcılığını SUV nitelikleriyle birleştiriyor: (uzunluk: 4,15 m, genişlik: 1,74 m, yükseklik: 1,63 m.)
608x262_face_AV.jpg

ÖN GÖRÜNÜM

.

C-Aircross konsept otomobili, ilk bakışta kısa ve yüksek kaputu ve sağlam yapılı ama asla saldırgan olmayan ön yüzüyle dikkat çekiyor. SUV'un son derece gizemli dünyasında daha önce görülmemiş ifade şekliyle göz kamaştırıyor.

608x262_feux_led.jpg

3D ARKA LAMBALAR

.

Saf ve canlı arka yüz, stil açısından da iddialı. C-Aircross konsept otomobilinin dikkat çekici ve son derece teknolojik yüzer ışık halkalarından oluşan 3D arka lambaları ön plana çıkarıyor. 

608x262_custode_2.jpg

ARKA IŞIKLI KELEBEK CAMLAR

.

Konsept otomobilin gerçek imzası olan son derece canlı kontrastlı, arka ışıklı iki arka kelebek camı, aerodinamik yapıya uygun olarak tasarlandı.

SADE VE CANLI BİR KABİN

Citroën tasarımcıları aracın içinde aerodinamik ve kullanıcıya hitap eden bir gösterge paneli yarattı. Akıcılık, modernlik ve alan hissi veren bir iç dizayn.
Markanın geçmişine göz kırpan basit kumandalı tek kollu direksiyon simidine ek olarak, ön göğüste sürücünün görüş mesafesindeki tüm aletleri bir araya toplayan bir "Head-up Display" bulunuyor.
1500x646_C-Aircross_Planche_de_bord.jpg
Interior_C-Aircross

YATAĞINIZ KADAR
RAHAT KOLTUKLAR

Yumuşak ve vücudu saran formda dört koltuk! Önde olduğu gibi arkada da kanepe tarzı geniş ve rahat koltuklar kaliteli malzemeler ve son teknoloji konfor sistemiyle birleşiyor.

Hem doğal hem değerli olacak kaliteli üretim dışında, yatak takımı dünyasından esinlenilen benzersiz bir destek sunuyorlar. Vücudun duruşuna adapte olarak, yolda başka türlü yaşamayı vaat ediyorlar.

TÜM ARAZİ KOŞULLARINA UYGUN

Zamana uygun eğlence anlayışı ve teknolojiler!

C-Aircross konsept otomobili sadece SUV gibi görünmüyor; aynı zamanda gerçek bir sürüş konforu sunuyor.

Şehir merkezlerinde günlük yolculuklar ama aynı zamanda dağa veya denize, aileyle veya arkadaşlarla yapılan kaçamaklar için düşünülen C-Aircross, orta konsol üzerinde "Grip Control" kumanda kolunu barındırıyor ve her şeyden önce çok yönlü olduğunu gözler önüne seriyor.
597x267_C_Aircross_Arriere.jpg
Top