[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

Günlük küçük yolculuklar için boş alana ve büyük tatiller için güvenilirliğe mi ihtiyacınız var? CITROËN aile otomobili yelpazesini keşfedin: Break, Monospace, Kompakt, Ludospace, Multispace, Combi, 5, 7 ve hatta 9 kişilik araçlar... CITROËN'de tüm aile için yer var!

 

c4-spacetourer-monospace-2

CITROËN C4 SPACETOURER

Sürüş yardım teknolojileri, optimum konfor (Citroën Advanced Comfort® Programı), takviyeli güvenlik... Olağanüstü modüler yapısı ve hem küçükler hem büyükler düşünülerek tasarlanmış tüm donanımlarıyla bütün ailenin hoşuna gidecek bir Monospace olan Yeni CITROËN C4 SpaceTourer'u keşfedin!

YENİ CITROËN
GRAND C4 SPACETOURER

Yeni CITROËN Grand C4 SpaceTourer, 7 kişilik bir Monospace olarak kalabalık aile hayatının gerektirdiği geniş alan ve modüler yapı ihtiyaçlarını karşılıyor... Loft ruhuyla tüm ışığı içeri alan, sıcacık kabinini keşfedin. Daha fazla yere mi ihtiyacınız var? Hop! Göz açıp kapayıncaya kadar 5 koltuktan 7 koltuğa geçiş yaparak bagaj hacmini 645 litreden 704 litreye yükseltin.
Familiale-citroen-nouveau-c4-picasso.jpg
citroen-c5-tourer-familiale.jpg

CITROËN C5 TOURER

CITROËN C5 Tourer, aile tipi break görünümü altında CITROËN sedan ruhu taşıyor. Çok sayıda eşya saklama yeri, geniş bagaj hacmi (1490 dm3'e kadar), katlanabilir arka koltuk sırası (2/3 - 1/3)... Kabin tüm aileye üst sınıf görünümün içinde geniş alan sunacak şekilde tasarlandı.

CITROËN NEMO MULTISPACE

CITROËN Nemo Multispace, modern ve dinamik tasarımı sayesinde dışarıda kompakt ve içeride cömert boyutlarıyla dikkat çekerken yolculukları ve aile hayatının günlük aktivitelerini kolaylaştırıyor. 5 gerçek koltuğu, 4 metreden daha kısa gövdede (3,96 m) 356 litrelik bagaj hacmi, sürgülü yan kapıları ve çok sayıda eşya saklama yeri tüm aile kaçamaklarında ideal bir yol arkadaşı olmasını sağlıyor... Üstelik ekonomik ve herkes için erişilebilir olmaya da devam ediyor!
Nemo-multispace-citroen-familiale.jpg
Voiture-Jumper-Combi-familiale.jpg

CITROËN JUMPER COMBI

CITROËN Jumper Combi, sayısız büyük formatlı avantajı sayesinde sıradan bir sürüşü keyifli bir aile yolculuğuna dönüştürüyor: ihtiyaçlarınıza göre modüler 9 koltuk, insan taşımacılığı alanında referans gösterilen bir mimari, bunun sonucunda kullanım tasarrufu, artan güvenlik ve benzersiz bir sürüş dinginliği... CITROËN'in büyük formatlı aile otomobilinin sağlamlığını ve konforunu keşfedin.
Top