Voir le contenu

ARAÇ DONANIMI

Yeni bir Citroën sahibi veya adayısınız ancak Citroën'inizi size daha da uygun hale getirmek istiyorsunuz. Citroën, bunun için de aksesuarlardan bağlantılı çözümlere birçok olanak tanıyor. Size en uygun aracın bakımı da yine Citroën yedek parça çözümleriyle karşılanıyor.

CITROËN AKSESUARLARI

Citroën’inize kişisel bir dokunuşta bulunun ya da özel ihtiyaçlarınızı karşılayın. Citroën aksesuar yelpazesi tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılamak için tasarlanmıştır. Yenilikçi, üstün kaliteli aksesuar yelpazemizden yararlanarak yaratıcılığınızı dışa vurun ve rüyalarınızdaki Citroën'i hayal ortaya çıkarın. Citroën’inize özel tasarlanmış geniş aksesuar yelpazesini yakından keşfetmek ve size özel fiyat teklifleri almak için hemen en yakın yetkili servisimizle iletişime geçin.

BAĞLANTILI ÇÖZÜMLER

Her zaman müşterilerinden ve onların yaşam tarzından esinlenen Citroën, dijital deneyim açısından yenilikçi çözümler sunarak, sürüş deneyimini kolaylaştıran ve bunun yanı sıra sürüş güvenliği ve sürüş konforuna katkı sağlayan çok sayıda bağlantılı teknoloji ve çözüm kullanıma sunuyor. Citroën Connect çözümü, bağlantılı ekipman ve hizmetleri Citroën Connect Assist ve Citroën Connect Play olarak gruplandırıyor.