Voir le contenu

CITROËN ARACINIZIN BAKIMI

Aracınızın uzun vadede bakımlı ve iyi durumda kalmasını mı istiyorsunuz? Citroën Yetkili Servislerinde düzenli olarak bakımını yaptırmanızı öneririz. Bakım konusundaki uzmanlığımızın yanı sıra My Citroën uygulamasıyla bakım takviminizi dijital olarak takip etmenizi ve online randevu almanızı sağlayarak işinizi kolaylaştırıyoruz.

FİKS MENÜLERİN AVANTAJLARINDAN YARARLANIN

Bildiğiniz gibi düzenli araç bakımı sizi olası arızalardan kurtarabilir.

Citroën yetkili servislerinin, aracınızın özellikleri doğrultusunda bakım yapacak yeterliliğe, bilgi birikimine ve teknolojiye sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

Citroën, üretici hizmetleri, yağ değişimi, fren kontrolleri ve klima kontrollerini içeren özel ve avantajlı bakım paketleri sunuyor. Parça ve işçiliği kapsayan bu paketler sayesinde otomobil bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz.

BAKIM GEÇMİŞİ
Aracınızın bakımını dijital olarak takip edin

My Citroën uygulaması ile aracınızın bakım geçmişini kayıt altında tutabilirsiniz. Bu sayede aşağıdaki bilgilere kolayca erişebilirsiniz:

  • Servis ziyaretinden sonra doldurulan servis formu​
  • Sonraki bakım tarihleri (zaman/kilometre)

Ayrıca aracınızı satmanız durumunda bu bilgileri aracın yeni sahibine devredebilirsiniz. Avantajlarından faydalanmak için My Citroën uygulamasını indirin.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU

Bakım randevusu almak artık çok kolay. Akıllı telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan da tercih ettiğiniz yetkili servisten randevu alabilirsiniz. Sadece birkaç tıklamayla zamandan tasarruf edin, fiks menüleri keşfedin ve size uygun bir zaman aralığı seçin.

ELEKTRİKLİ ARACINIZIN BAKIMI

%100 elektrikli bir Citroën araç satın aldıysanız, Citroën'in teknolojik uzmanlığı sizin yanınızda. En yeni motorlardan birine sahip bir araç satın aldığınızda, markanın yetkili servisi kontrolü size bırakıyor.