Voir le contenu

CITROËN ELEKTRİKLİ ARACINIZIN BAKIMI

Evet elektriğe geçiş yaptınız ve güvenerek tercihinizi Citroën'den yana kullandınız. Bu harika! Marka olarak ileri teknoloji uzmanlığına sahibiz ve yetkili servislerimiz aracınızın bakımı konusunda gerekli tüm eğitimleri aldı ve oldukça yetkin. Pratik ve uygun fiyatlı bakım avantajları için online randevu alın.

DAHA AZ BAKIM İHTİYACI

İyi haber, elektrikli otomobiliniz, içten yanmalı motora sahip bir araca göre daha az bakım gerektiriyor. Yağ veya yağ filtrelerini değiştirmeye veya debriyajı değiştirmeye gerek yok. Fren gibi belirli parçalar daha az aşınıyor. Bu sayede, bakım ve onarım için ziyaretleriniz daha az olacaktır. Citroën yetkili servislerimizin hakim olduğu özel uzmanlık, ekipman ve güvenlik izinleriyle daha fazla tasarruf edin.

ELEKTRİK BAKIM PAKETİ

Elektrikli bir otomobile sahip olduğunuzda, bir bakım sözleşmesi yapmalısınız. Yol yardımı, arıza yardımı, periyodik bakım ve onarım ve aşınmış parçaların değişimi gibi hizmetler alırsınız. Böylece elektrikli otomobilinizin bakım takvimini takip ettiğinizden ve sözleşme süresi boyunca sabit bir miktar ödediğinizden emin olursunuz.

ELEKTRİKLİ ARACINIZ İÇİN 10 SERVİS TAAHHÜDÜ