Voir le contenu

CITROËN SUV ARAÇLAR

Citroën'in SUV'leri ailesi, cesur, sportif ve çağdaş tasarımları, benzersiz konfor özellikleri, kapsamlı yüksek teknoloji ekipmanları (sürüş destek sistemleri, multimedya hizmetleri ve güvenlik ekipmanları da dahil) ve olağanüstü yol tutuş özellikleri kalbinizi kazanacak.

CITROËN C3 AIRCROSS SUV

Citroën C3 Aircross, doğası gereği özgün tarzı ile güçlü ve benzersiz tasarımıyla SUV dünyasında öne çıkıyor. Bu yeni nesil SUV son derece modüler ve yaşanabilir bir iç mekan sunuyor ve renk kombinasyonlarıyla tarzınıza uyum sağlıyor. Citroën C3 Aircross, sürücü yorgunluk uyarı, şerit takip ve hız limit panosu okuma gibi sürüş destek sistemleriyle sürüşü kolaylaştırmaya yönelik yenilikçi ve kullanışlı teknolojilerle donatılıyor. C3 Aircross SUV aynı zamanda Grip Control sistemi ile yollara çıkıyor. Yani yol koşulu veya yol yüzeyi ne olursa olsun dilediğiniz yere gidebilirsiniz.

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS SUV

Konfor, alan ve çok yönlülük konusunda sınıfına yön veren Citroën C5 Aircross, daha güçlü ve şık bir görünüm için yenilendi. Yeni ön cephe, arkadaki ışık imzası, alaşım jantlar, yolcu kabinindeki renkler ve malzemeler, 10 inçlik dokunmatik ekran ve orta konsol tasarımı ile Yeni Citroën C5 Aircross şimdi daha dikkat çekici.