Voir le contenu

CITROËN KOMPAKT OTOMOBİLLER

CITROËN C3 şehir otomobilinden CITROËN C4 sedan ve elbette CITROËN C4 Cactus'e kadar, CITROËN'in kompakt otomobil yelpazesini ve konfor, pratiklik ve çok yönlülükten ödün vermeksizin her sürüş koşuluna uyum sağlayan kontrollü boyutlarını keşfedin... Hem şehirde hem otoyolda ruhunuzu özgür kılmak için kompakt otomobilleri düşünün.

CITROËN C3

Modern bir şehir otomobili mi arıyorsunuz? Yeni CITROËN C3'ü ve şehir cangılına meydan okuyacak şekilde tasarlanmış boyutlarını keşfedin! Canlı tasarım, etkileyici yapı, sayısız donanım ve sürüş yardım teknolojileri... CITROËN C3, günlük şehir hayatınıza uygun bir kompakt otomobildir!

CITROËN C4

Etkileyici bakışlar, dengeli orantılar, şık çizgiler, iddialı tasarım... CITROËN'in prestijli sedan modeli CITROËN C4'ü keşfedin. Kabin cephesinde, üst sınıf konfordan ve tam donanımlı bir araçtan faydalanın: modern ve sade orta kumanda tablosu, 7" dokunmatik tablet, sürüş yardım teknolojileri, konforlu ve dinlendirici koltuklar, optimum ses yalıtımı... CITROËN C4, şehre uygun boyutta tasarlanmış bir sedanın tüm konforunu sunuyor.

CITROËN C4 CACTUS

CITROËN C4 Cactus stil, konfor ve günlük kullanım kolaylığını birleştirir. Airbump® şehir için düşünülmüştür ve aracınızı günlük hayatın küçük aksiliklerinden korur. CITROËN C4 Cactus ayrıca çok sayıda donanımla konfor alanında da iddialı: önde kanepe konforu sunan geniş koltuklar, herkes için geniş ve erişilebilir eşya saklama yerleri, açık ve sıcak kabin… Her türlü sürüş koşulu için ideal kompakt otomobil!