[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

C5 AIRCROSS SUV HYBRID: Ë-COMFORT CLASS SUV

Ë-Comfort class Sessiz Şehir Aracı (Silent Urban Vehicle) olarak tanımladığı teknolojik amiral gemisi C5 Aircross SUV Hybrid modelini tanıtan Citroën elektrikli araç hamlesini başlattı. 


Progressive Hidrolik Cushions® süspansiyonu, Advanced Comfort koltukları ve 20 adet gelişmiş sürüş destek sistemi ile benzersiz bir konfor seviyesi sunan C5 Aircross SUV, şarj edilebilir hibrit versiyonu ile Citroën Advanced Comfort® programına tamamen yeni bir boyut kazandırıyor.

ÖDÜNSÜZ: Müşterilerin gereksinimleri doğrultusunda geliştirilen otomobil tamamen elektrikli sürüş modunda (50 km* menzil) kullanıcının günlük ihtiyaçlarını sıfır CO2 emisyon değeriyle karşılarken benzinli motor sayesinde uzun yolculuklar için uzun menzil avantajı sunuyor.SESSİZ: Sessiz Şehir Otomobili tamamen elektrikli sürüş modunda gürültü, sarsıntı veya titreşimden arındırılmış bir şekilde sakin ve huzurlu bir yolculuk sunuyor.

ÜSTÜN SÜRÜŞ DENEYİMİ: PureTech 180 HP benzinli motor, 80 kW elektrik motoru ve ë-EAT8 otomatik şanzımandan oluşan benzersiz kombinasyonun kullanıma sunduğu 225 HP sistem gücü ve ilk hareket anından itibaren 320 Nm heyecan verici performans sunuyor.SEZGİSEL: Sürüş modlarının otomatik kontrolü, kolay şarj ve özel bir akıllı hizmetler portalı da dahil olmak üzere eksiksiz bir ekosistem, sezgisel ve kullanıcı dostu bir yapı sunuyor.

Kızaklı, yatırılabilen ve katlanan 3 adet bağımsız arka koltuk ve sınıfının en iyi bagaj hacmi ile C5 Aircross SUV Hybrid segmentindeki en modüler otomobil olarak öne çıkıyor.

WLTP normuna göre elektrikli sürüş modunda 50 km* menzil, 39 gr/km* CO2 emisyon değeri ve 1,7 lt/100 km* tüketim değeriyle C5 Aircross SUV Hybrid, teknolojiyle rekabetçi kullanım maliyetlerini aynı potada eriten şarj edilebilir hibrit güç ve aktarma organıyla Citroën’in enerji geçiş stratejisinde tamamen yeni bir aşamayı temsil ediyor.

SUV C5 Aircross Hybrid’i video ile inceleyin:

 SUV C5 Aircross Hybrid ile ilgili daha fazla bilgi için:

*Tahmini veriler olup sadece bilgi amaçlıdır ve onaya tabidir (WLTP test döngüsü). Kesin veriler Aralık 2019’dan önce paylaşılacak.

Top