[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

Avrupa'da 30 milyondan fazla insan araç tutması veya seyahat hastalığı olarak da bilinen kronik sendromdan etkileniyor. Yaştan bağımsız olarak üç kişiden biri yaşamlarında en az bir kez, tekne, araba, otobüs veya uçak yolculuğunda seyahat hastalığını tecrübe ediyor.

Kullanımı son derece kolay Seetroën gözlüğü araç tutmasına etkin ve pratik bir çözüm sunuyor.

TEKNOLOJİ VE TASARIM

Aslında denizciler için geliştirilen Seetroë gözlüğü, bir Fransız start-up olan Boarding Ring™ teknolojisini kullanıyor. Bu patentli ve test edilmiş paramedikal çözüm yüzde 95'lik bir etkinlik derecesine sahip.

Hem ön (sağ/sol) hem de yan ekseni (ön/arka) boyunca gözün etrafındaki halkalarda hareketli sıvı ile donatılan camlar, rahatsızlığa neden olan duyular arasındaki çatışmayı çözmek için ufuk çizgisini yeniden oluşturuyor.

Citroën, gözlüklerin tasarımı için, markanın taze, sade ve ergonomik tarzını birleştirmek üzere Paris merkezli bir tasarım stüdyosu olan 5.5 ile işbirliği yaptı.
Ortaya ise beyaz dokunma hissi uyandıran yumuşak plastikten ileri teknoloji görünümlü bir gözlük çıktı.

 

 

KONFOR

HERKESE YÖNELİK BİR CITROËN ÇÖZÜMÜ

Seetroën gözlükleri yetişkinler ve on yaşın üzerindeki çocuklar tarafından kullanılabiliyor (iç kulağın büyümesi tamamlandığında).

Gözlük camsız olduğundan tüm aile bireyleri ve seyahat paydaşları tarafından paylaşılabiliyor. Ayrıca diğer gözlüklerin üzerine de takılabiliyor.

Visuel1_625x300

KULLANIM

12 DAKİKADAN DAHA KISA SÜREDE GELEN ETKİ

Printscreen1_400x300

Seetroën gözlükleri otomobillerde, otobüslerde, trenlerde ve uçaklarda kullanılabiliyor.

Tek yapılması gereken semptomun hissedildiği ilk anda gözlüğü takmak.

Printscreen2_400x300

Gözlük, 10 ila 12 dakika sonra gözler bir akıllı telefon veya kitap gibi hareketsiz bir nesneye odaklanırken zihnin iç kulağın algıladığı hareketle yeniden senkronize olmasını sağlıyor. 

Printscreen3_400x300

Seetroën gözlüğünü çıkartıp seyahatin geri kalanının keyfini çıkartabilirsiniz.

Top