[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

Seetroen

SEETROËN gözlüklerinin Temmuz 2018'de pazara sürülmesi sadece birkaç ay içinde 20 milyondan fazla web gösterimi ve 15.000 adet satışla çok büyük sükse yapmıştı. İlk modelin başarısının ardından Citroën, yolculuk esnasında araç tutmasını önleyen gözlüklerin yeni bir modelini pazara sunuyor: SEETROËN S19.

 

İlk modelde olduğu gibi, SEETROËN S19 gözlüğü, bir start-up olan Boarding Ring ve tasarım stüdyosu 5.5 ile birlikte geliştirildi. Yeni ve daha da akıllı olan gözlük zihindeki çatışmayı önlemek üzere ufuk çizgisini yeniden yaratan mavi sıvıyla eşleşen derecelendirilmiş bir şeffaflık teknolojisiyle donatılıyor.

Her iki SEETROËN modeli de yetişkinler ve on yaş ve üstü çocuklar tarafından kullanılabiliyor (iç kulak büyümesi tamamlandığında). Gözlükte bir lens bulunmuyor ve bu sayede tüm aile üyeleri ve seyahat paydaşları tarafından paylaşılabiliyor. Kullanıcılar ilk belirtiler ortaya çıktığı andan itibaren gözlüğü 10 ila 12 dakika takıyor.

SEETROËN S19, markanın yüzüncü yılını kutlamak üzere 1.919 adetle sınırlı sayıda üretilecek olan özel bir seri. 15 Mayıs itibariyle ön siparişler başlamış olup teslimatlar Temmuz ayının başlarında yapılacak.

İki SEETROËN modeli; Fransa, Portekiz, Benelüks, İspanya, İtalya, Avusturya, Almanya, Hollanda, İngiltere, İrlanda ve Polonya olmak üzere belirli ülkelerden markaya ait LifeStyle mağaza lifestyle.citroen.com'da 99 Euro karşılığında satın alınabiliyor.Bu ülkelerin dışındaki müşteriler Citroën Racing’e sipariş verebiliyor.

Top