Voir le contenu
Citroën Araçlarını Sanal Showroom'da İnceleyin

 
Citroën Araçlarını Sanal Showroom'da İnceleyin

Üstün teknolojinin eşsiz imkanlarından sanal showroom, zaman ve mekan sınırlandırması olmadan aracınızı ayrıntılı olarak inceleme fırsatı sunar. Diğer bir adıyla sanal showroom, yenilikçi teknik çözümler sunarak kullanıcılara eşsiz bir araştırma olanağı sağlar. Fiziksel showroomun aksine çok daha hızlı bir keşif ve tekrar tekrar inceleme imkanı sunar. 

 

En iyi müşteri deneyimini sağlamak için çalışan Citroën, bu kez sizlere araçla ilgili her şeyi dijital olarak keşfedilme olanağı veriyor. Belirli bir yere bağlı kalmadan, uzak mesafelere ulaşma zorunluluğu olmadan araçla ilgili bilgi sahibi olabilir ve ürünleri keşfedebilirsiniz. Fiziksel olarak mağazaya gitmenize gerek kalmadan, gerçek bir Citroën showroom içinde bulunuyormuş gibi hissedeceğiniz interaktif uygulamayla ister tabletinizden ister telefonunuzdan isterseniz de bilgisayarınızdan beğendiğiniz aracın özelliklerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Böylece, dijitalleşen dünyada zamanınızı yolda harcamanıza gerek kalmaz. 

 

360° showroom dijital keşif imkanı ile tüm Citroën modelleri ayrıntılarıyla birlikte evinize, ofisinize, hatta doğrudan elinize gelir. Görüntü kalitesi ve teknolojik tasarımıyla kullanımı pratiktir. Mağaza teşhir salonlarının aksine, Citroën araç showroom sistemi randevu veya kısıtlı saat uygulamasına sahip değildir. Dilerseniz iş yerinizde moladayken, akşam kahvesi içerken, uyumadan önce ya da gece vardiyasında benzersiz araç showroom deneyimini yaşayabilirsiniz. Üstelik koltuğunuzdan kalkmadan bu tecrübenin keyfini sürebilirsiniz. 

 

Artırılmış gerçeklik teknolojisinin eşsiz bir ürünü olan bu uygulamayı kullanırken gerçek bir otomobilin içindeymiş gibi hissedebilir ve otomobili daha yakından keşfedebilirsiniz. Dahası, aklınıza takılan soruları tek tıkla iletebilir ve soru işaretlerinizi pratik bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Sanal Showroom İle Dijital Keşif

Zamandan tasarruf ederek konforlu bir deneyim yaşayacağınız dijital showroomda, sanal katalogları inceleyerek aklınızdaki araç ve diğer modeller arasında rahatça kıyaslama yapabilirsiniz. Aracın hem dış hem de iç tasarımını farklı açılarla yakından görebileceğiniz uygulama sayesinde, istediğiniz ayrıntılara özgürce erişebilirsiniz. 

 

Satın almayı düşündüğünüz modelleri mağazaya gitmeden deneyimleyebilir ve doğru aracı yüksek teknoloji sayesinde dijital olarak seçebilirsiniz. Aklınızda kalan soru işaretlerine ise mağaza ve markayla iletişime geçerek yanıt bulabilirsiniz.

 

Sanal showroom; üstün teknoloji ile tasarlanan, satın almayı düşündüğünüz araçları tüm detayları ile inceleme imkanı sunan 7/24 kullanabileceğiniz dijital bir sistemdir. Aklınızdaki otomobilin iç ve dış tasarımını yakından inceleyebileceğiniz bu sistem sizden yalnızca tek tık uzaktadır. Artırılmış gerçeklik teknolojisiyle geliştirilen dijital showroom, günün her saati erişiminize açıktır. 

 

360 derece çekimler sayesinde Citroën C4X modelinin tüm detaylarını değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda araçlarımızın eşsiz konforunu evinizin rahatlığında görebilir, farklı renk seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz. Video çekimlerini ve fotoğraflarını inceleyerek aracı, her açıdan tanıyabilirsiniz.

 

 Citroën otomobillerimizin ayrıntılarını dijital olarak keşfettikten ve benzersiz showroom deneyimini yaşadıktan sonra, satın almak istediğiniz araç hakkında daha net kararlar verebilirsiniz. Görsel incelemenin ardından aklınızdaki detaylı soruları da Citroën Konfor Uzmanı aracılığıyla iletebilir, iletişime geçerek sorularınıza hızlı yanıtlar alabilirsiniz.

Citroën Sanal Showroom ile 360 Derece Deneyim

Aracınızın interaktif bir şekilde sağa sola ve yukarı aşağı olmak üzere 360 derecelik bir açı ile görüntülenmesini sağlayan Citroën showroom, tüm ayrıntıları daha detaylı bir perspektiften incelemenizi sağlar. 360 derece deneyim, otomobilinizi tabandan tavana her açıdan görerek ayrıntılı inceleme yapabileceğiniz çok kullanışlı bir özellik. Evinizin koltuğundan kolaylıkla erişebileceğiniz ve deneyimleyebileceğiniz bu uygulamayla, kendinizi aracınızın sürücü koltuğunda bulabilirsiniz. 

 

Artırılmış gerçeklik teknolojisiyle yapılandırılmış sanal showroom uygulaması, yüksek görüntü kalitesi ile çekilen fotoğrafları sizlere sunar ve sizlere yenilikçi bir deneyim yaşatır. Bu görüntüler aracın dokusundan dizaynına kadar bütün ince detayları bilgisayar, tablet veya telefon ekranınıza getirir. Görüntü kalitesi bozulmadan ekranı rahatça yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. 

 

Otomobilin gösterge panelinden vites koluna kadar her parçasını üç boyutlu olarak sunan 360 derece dijital showroom uygulaması, aracı seçme, diğer araçlarla kıyaslama ve satın alma kararınızda size önemli ölçüde destek olur. Üzerinde düşündüğünüz ve seçim yapmakta zorlandığınız çeşitli modelleri, sürücü koltuğundaymış gibi deneyimleyebilir, aracın iç ve dış kısmını 360 derece inceleyebilirsiniz. 

 

Yolda zaman kaybetmeden ofiste çayınızı yudumlarken dahi, dijital katalog yardımıyla diğer araçlar ile satın almayı düşündüğünüz araç arasında adil bir karşılaştırma yapabilir, size uygun otomobile Citroën 360 derece dijital sergi deneyiminden faydalanarak karar verebilirsiniz.

360 Showroom ile Aracınızı Keşfedin

Dijital dünyanın gerektirdiği özellikleri başarıyla uygulayan Citroën, C4X'i keyifle keşfetmenizi olanak tanır. Sanal showroom, C4X aracında sürükleyici bir şekilde gezinmenizi sağlar. Araçta sanal olarak gezinirken C4X'in özellikleri ile ilgili ürün açıklamalarını okuyabilirsiniz. Bu sayede, daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. 

 

Gerçek ve sanal dünyanın sentezlendiği interaktif showroom, kullanıcıların fiziksel showroom ziyaret etme zorunluluğunu da ortadan kaldırır. Zarif tasarımı, özgün özellikleri, konforlu koltukları, geniş bagajı ve modern görüntüsü ile C4X'i modelini de 360° showroom dijital keşif ile görüntüleyebilir ve tüm detaylarına hakim olabilirsiniz. Konforu ön planda tutan aracımız sayesinde, ısıtmalı ön koltuklar ve masaj özelliğiyle rahatlığınızdan ödün vermeden yolculuklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Yeni Citroën C4X büyük tekerlekleri ile çevreye hakim sürüş ve yüksek güvenlik sağlar. Yolcular, yol üzerindeki girinti çıkıntıları hissetmeden konforlu koltuklarında keyifli bir yolculuk yaşar. Sürücüye konforlu, ferah ve sakin bir deneyim sunan C4X; eşsiz yolculuk anıları yaşatır. Mat siyah çamurluk kaplamaları, araca modern bir hava katmasının yanı sıra koruma özelliği de sunar. 

 

Citroën logosuyla birleşen ön farlar, Citroën C4X’in daha modern bir yapıya kavuşmasını sağlar. İlgi çekici LED stop lambaları araca bambaşka bir atmosfer yaratır. Bütün bu özellikler, 360 derece showroom deneyimi ile görüntülenebilir. Citroën C4X'in 510 litrelik ekstra bagaj hacmini, kusursuz iç tasarımını, arka koltukların geniş diz mesafesini incelemek için dijital showroomu kullanabilirsiniz. 

 

Aracın içerisinde koltuklardan direksiyona, multimedya sisteminden tablet tutucuya, açılabilir cam tavandan e-toggle vites tasarımına kadar her özelliği görüntüleyebilirsiniz. Aracın üzerinde yer alan interaktif butonlar, ürünlerle ilgili ek bilgi verir. Bu sayede, aracın iç ve dış tasarımındaki özelliklerini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Teknoloji, güven ve çok yönlülüğün bir arada sunulduğu C4X modelini, sanal showroom sayesinde inceleyebilirsiniz.

 

Aracımızın ayrıntılarını kolay bir şekilde görüntüleyebilmeniz için, yüksek teknoloji ile geliştirdiğimiz 360° showroomu istediğiniz her yerde, her saatte kullanabilirsiniz. Böylelikle hiç yorulmadan, zaman kaybetmeden istediğiniz özelliklere göz atabilirsiniz. En güzel kısmı ise, defalarca erişim sağlama fırsatınızın olmasıdır. 

 

Sanal showroomumuzu her istediğinizde ziyaret edebilir, bu keyfi tekrar tekrar yaşayabilirsiniz. Satın almak istediğiniz arabanın her bölümünü, sanal bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Aracın dış tasarımını ve iç özelliklerini kolayca keşfedebilir, her açıdan görüntüleyebilirsiniz. Sanal showroom, en uygun kararı verebilmeniz için tüm ayrıntıları size sunarak, tercihinize yardımcı olur.

 

360° dijital keşif yapabileceğiniz interaktif sistemimiz, size benzersiz bir deneyim yaşatırken aracın bölümleri hakkında gerekli bilgileri verir. Bu sayede, araca ait özellikleri pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek evinizin konforunda C4X aracımızı keşfedebilir ve özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Hayalinizdeki Citroën'i yakından tanımak için sanal showroom uygulamasını kullanabilir; merak ettiğiniz noktaları ve aklınızı kurcalayan soruları, sitemiz üzerinden bize kolayca iletebilirsiniz. Dijital keşif için showroom sayfamızı hemen ziyaret edebilirsiniz.