[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

Heyecan uyandıran bir görünümüyle Citroën C3 benzersiz tasarımıyla öne çıkıyor. 97 farklı dış kişiselleştirme kombinasyonuyla hiçbir otomobil bir diğerine benzemiyor. Konu konfor olduğunda yeni Advanced Comfort koltuklar ve süspansiyon ile Citroën C3 sınıfının en iyisi olarak öne çıkıyor. Son derece modern bir yapı sunan ve gelişmiş bağlanabilirlik özellikleriyle donatılan Citroën C3, sürüş destek sistemleriyle daha kolay ve zahmetsiz bir sürüş sunuyor.

CITROEN C3’Ü YAKINDAN TANIYIN

.

YENİ BİR
ÖN TASARIM
YENİ BİR
ÖN TASARIM

Citroën C3’ün ön bölümü, Citroën ürün gamını tasarım açısından tamamen yeni bir boyuta taşıyor. 

ÜSTÜN
KİŞİSELLEŞTİRME
KOMBİNASYONLARI
ÜSTÜN
KİŞİSELLEŞTİRME
KOMBİNASYONLARI

Son derece renkli bir karaktere sahip bir model olan Citroën C3, segmentindeki başka hiçbir otomobile benzemiyor. Her şeyden önce zengin kişiselleştirme potansiyeliyle ayrışıyor: 97 adede ulaşan dış kişiselleştirme kombinasyonu, 4 tavan rengi seçeneği, 2 iç mekân rengi uygulaması ve yeni jant modelleri..

CITROËN
ADVANCED
COMFORT®
CITROËN
ADVANCED
COMFORT®

Citroën C3, her bir yolculuğu benzersiz bir deneyime dönüştürmek için tasarlandı. Yeni Citroën Advanced Comfort koltukların da katkısıyla kabin içindeki huzur hissi ve sürüş deneyimi kendini daha fazla hissettiriyor. 

SÜRÜŞ
DESTEK
SİSTEMLERİ
SÜRÜŞ
DESTEK
SİSTEMLERİ

Citroën C3, gelişmiş ve zengin sürüş destek sistemiyle donatılıyor. Bunlar, günlük sürüşü daha güvenli hale getiriyor, manevra yapmayı kolaylaştırıyor, sürücüyü destekliyor ve kaza riskini önlüyor.

TASARIM

Citroën C3’ün duruşu ve tasarım detayları güçlü bir görünüme işaret ederken otomobile doğal bir güç kazandırıyor. Yeni geometrik şekillerle vurgulanan güçlü hatlar SUV segmentinden izler taşıyor.

New Citroën C3
New Citroën C3 look affirmé

GÜÇLÜ BİR GÖRÜNÜM

Citroën C3, tasarım noktasında Citroën ürün gamını tamamen yeni bir boyuta taşıyor. Daha iddialı ve dinamik bir görünüm sergileyen ön bölüm CXPERIENCE konsept otomobilinden izler taşıyor.

ZENGİN KİŞİSELLEŞTİRME SEÇENEKLERİ

CITROËN C3’ÜNÜZÜ KİŞİSELLEŞTİRİN

7 FARKLI GÖVDE RENGİ

Daha önce kullanılan renklere (Siyah, Çelik Gri, Platin Gri, Kum Beji ve Beyaz) ek olarak İksir Kırmızı ve Bahar Mavisi olmak üzere tamamen yeni 2 renk daha geliyor.


New Citroën C3 teintes carrosserie

4 FARKLI RENK PAKETİ

New Citroën C3 Pack-Color

Renk Paketi; sis farı çerçevesi ve Airbump® detayı da dahil olmak üzere bir dizi renkli süslemeden oluşuyor. Citroën C3’te renk Paketleri, zaten var olan siyah, beyaz ve kırmızı dışında yeni Mavi renklerinden oluşuyor.

4 FARKLI TAVAN RENGİ

Citroën C3; Beyaz,Siyah ve Kırmızı dışında Mavi olmak üzere yeni ve trend tavan renkleriyle sunuluyor. Söz konusu tavan renkleri, yan aynaların ve arka köşelerdeki sticker kaplamaların renkleriyle uyum sağlıyor.


New Citroen C3 Teintes de toit

3 FARKLI TAVAN DEKORU

Decor-toit-4_1500x400

Kırmızı, Mavi veya Techwood. Sunulan 3 farklı tavan dekoru rengi ile Citroën C3'ün tavanını kişiselleştirin.

2 FARKLI İÇ AMBİYANS

New Citroën C3 Ambiances Interieures

Modern ve dinamik bir görünümü beraberinde getiren 2 farklı iç ambiyans ile Citroën C3’te, özel koltuk temaları ve renk detayları da mevcut:

. Zümrüt ambiyans seçeneği, daha dinamik bir görünüm için ağırlıklı olarak koyu renkler ve renk tonları arasında bir kontrast kullanıyor.
. Techwood ambiyans seçeneği zarif dokunuşlarla ve kaliteli malzemelerle İskandinav ortamı sunuyor.

CITROËN
ADVANCED COMFORT®

Citroën C3, benzeri görülmemiş bir konfor seviyesi sunmak üzere Citroën Advanced Comfort® programına göre tasarlandı. Citroën C3, 5 kişiyi rahat ettirecek kadar geniş ve konforlu bir yaşama alanı sunuyor.

New Citroën C3 Citroen-Advanced-Comfort
New Citroën C3 Sieges

YENİ
CITROËN ADVANCED COMFORT KOLTUKLAR

Citroën C3, tamamı bir Citroën yeniliği olan özel Advanced Comfort koltuklarla donatılıyor.
Grafik efektli dolguları, güçlendirilmiş yan destekleri ve bel desteği ile bu benzersiz koltuklar hem görsel olarak hem de oturma anında bedeni destekleme açısından daha fazla konfor sunuyor.

300 LİTRELİK BAGAJ

VE BİRÇOK SAKLAMA ALANI

New Citroën C3 Coffre

Citroën C3 birçok açıdan günlük kullanım kolaylığı sunuyor. Zekice uygulanan orta konsol saklama alanı aracın ön bölümünde ferahlık kazandırıyor. 6,25 litre hacimli büyük torpido gözü de küçük eşyaların neden olabileceği kalabalığı ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Ayrıca Citroën C3’ün ön kapılarında da geniş saklama gözleri bulunuyor. Konu bagaj olduğunda da Citroën C3 cömert olmaya devam ediyor ve 300 litrelik bir bagaj hacmini kullanıma sunuyor.

TEKNOLOJİLER

Müşterilerin gereksinimleri ve kullanıcı deneyimlerinden alınan geri bildirimler doğrultusunda geliştirilen Citroën C3, bünyesinde barındırdığı konfor ve güvenlik ekipmanlarıyla hayatı kolaylaştırıyor. 

New Citroën C3 Technologies

SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

ENDİŞEDEN UZAK BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ

adas-new_315x425

ÖN VE ARKA PARK SENSÖRÜ

Şehir içinde daha kolay bir sürüş için tasarlanan bu sistem, sürücüyü sesli olarak uyaran 6 adet ön park sensörü içeriyor.

ADAS-ADML_315x425

ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA VE GİRİŞ SİSTEMİ

Bu sistem, anahtar cebinizdeyken otomobilinizi kilitleme/açma ve çalıştırma imkânı sunuyor. Sistem, araca yaklaşınca sürücüsünü tanıyor.

ADAS-Active-Safety-Break_315x425

AKTİF GÜVENLİK FREN SİSTEMİ

Bu acil fren sistemi çarpışma riskini azaltıyor. Sistem 5 km/s ve üzerindeki hızlarda çalışıyor ve duran, hareket eden nesneler dışında yayaları da algılıyor. Olası bir çarpışma riski uyarısına sürücünün reaksiyon göstermemesi halinde sistem otomatik olarak aracı yavaşlatıyor. 

ADAS-Aide-Demarrage-Pente_315x425

YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ (HILL HOLD)

Bu sistem, aracın yokuşta hareket etmesine yardımcı oluyor. Sistem, yokuşta ayağın fren pedalından çekilmesiyle oluşan istemsiz geri kayma eğilimini önlemek üzere %3’den daha dik eğimli yollarda aracı 2 saniye daha sabit tutuyor. 

ADAS-Alerte-Attention-Conducteur_315x425

SÜRÜCÜ DİKKAT UYARI SİSTEMİ

Bu sistem yol çizgilerindeki sapmaları belirleyerek sürücünün dikkatini değerlendiriyor. Bu özellik özellikle 65 km/s ve üzerindeki hızlardaki sürüşler için uygun.

ADAS-AFIL_315x425

ŞERİTTEN TAKİP SİSTEMİ

Bu sistem, 60 km/s üzerindeki hızlardaki sürüşlerde dalgınlık ve dikkatsizlik ile mücadele etmek için kullanılıyor. Aracın sinyal lambası yakılmadan yol çizgisinin dışına çıkması halinde sistem devreye giriyor ve sürücü görsel ve işitsel olarak uyarıyor. 

ADAS-Active-Safety-Break_315x425

ÇARPIŞMA UYARI SİSTEMİ

Bu özellik önceki araç ile veya yol üzerindeki bir yaya ile olan olası bir çarpışma riski konusunda sürücüyü görsel ve işitsel olarak uyarıyor. 

ADAS-Camera-Recul_315x425

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

Bu sistem, geri vites devreye alınır alınmaz aracın arka kısmındaki kameranın yakaladığı görüntüyü multimedya sisteminin ekranına yansıtıyor. Görüntü nesneye olan mesafeyi belirleyen renkli çizgilerle destekleniyor. Geniş görüş açısı park ve manevraları kolaylaştırıyor. 

ADAS-Coffee-break2_315x425

SÜRÜCÜ YORGUNLUK UYARI SİSTEMİ

Bu sistem, 65 km/s ve üzerindeki hızlarda iki saatlik kesintisiz sürüşün ardından sürücüyü bir kahve molası vermesi gerektiği konusunda uyarıyor. 

ADAS-Commutation-Feux_315x425

AKILLI FAR ASİSTANI

Bu fonksiyon yolda başka bir araç tespit ettiğinde trafik koşullarına bağlı olarak uzun farları ve kısa farları açıyor.

ADAS-Reconnaissance-Panneaux_315x425

HIZ LEVHASI TANIMA SİSTEMİ

Sistem tüm hız aralıklarında çalışıyor ve sınır sınırı sonu işaretlerini de algılıyor. 

ADAS-Angle-Mort_315x425

KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ

Bu sistem, yan aynalardaki algılayıcılar sayesinde sürücünün kör noktasındaki bir aracın varlığını tespit ediyor. Arka park sensörleri ile aynı prensip ile çalışan bu özellik özellikle çevre yollarında sürüş güvenliğini önemli oranda arttırıyor. 

EN GÜNCEL MOTOR SEÇENEKLERİ

EAT6 OTOMATİK ŞANZIMAN

Motorisation_1500x400

Citroën C3, yüksek performans ile yakıt verimliliğini aynı anda sunarken, Euro 6 egzoz emisyon standartlarını karşılayan en güncel motorla donatılıyor:
1.2 PureTech 110 benzinli 110 S&S motor seçeneği hem 6 ileri tam otomatik EAT6, hem de 6 ileri manuel BVM6 şanzımanlarla sunuluyor.

Top