[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]
NelleGeneration_17ZZ17_597X500

YENİ NESİL SUV

ULTRA GENİŞ, ÇOK KONFORLU

C3 Aircross SUV, güç, orijinallik ve tazelik dolu tutumuyla SUV dünyasında
farkını gösteriyor.

Aracın stili, LED'li aydınlatma sisteminin entegre edildiği krom logoyla vurgulanan
yüksek kaput sayesinde sağlamlık ve korumayı birleştiriyor.

İlk kez C-Aircross konsept otomobilinde yer alan, polikarbon arka kelebek camlar, tam ortasına entegre edilen renkli filmle dikkat çekerken, arka sütunda güçlü bir grafik kontrast oluşturuyor…

Bu yeni nesil SUV'un kabininde, benzersiz şekilde yüksek bir sürüş konumu benimseyin.

2017'de Citroën, iki yeni araç tanıtarak rakipsiz bir SUV atılımı gerçekleştiriyor. Şangay Otomobil Fuarı'nda sunulanYeni Citroën C5 Aircross SUV'un ardından, şimdi de C3 Aircross SUV sahnede! Daha kompakt olan bu ikinci SUV, Türkiye’de Kasım 2017'de satışa sunulmuştur.

VİDEODA KEŞFEDİN

2017 başında tanıtılan C-Aircross konsept otomobilinden esinlenen C3 Aircross SUV, markanın SUV atılımını devam ettiriyor ve doğal olarak farkını konuşturuyor: Citroën DNA'sı ile SUV dünyasının temel özelliklerine uygun olarak sağlamlık ve orijinalliği birleştiren benzersiz bir stil. Videoda keşfedin.

 

SAĞLAM VE KORUYUCU TASARIM

DesignRobuste_CL.17.056.021_520X264

C3 Aircross SUV, hem kısa hem yüksek olan kaslı kaputuyla dikkat çekiyor.

Bu sayede sağlamlık hissi yansıtılırken hem önde hem arkada aydınlatma sistemine

vurgu yapılmakla birlikte yatay denge ve genel motifler saf saldırganlık ruhunu koruyor.

 

SUV, çift katlı farlarla Citroën'in grafik imzasını devam ettiriyor. Farlar aracın ön yüzünün ifadesine değer katarken markanın yeni modellerinin kişiliğini vurgulayan aydınlatma sistemini oluşturuyor.

 

Arka kısımda C3 Aircross SUV'un belirgin omuzları genişlik hissi verirken SUV'un kaslı karakterini

vurguluyor. 3D etkili arka lambalar, Yeni C3 ve konsept otomobil C-Aircross'un 

ortak aile ruhunu yansıtıyor.

 

Gerçek SUV olarak, C3 Aircross SUV’da küçük darbelerden korunmak için yanlarda çamurluk üstü koruyuculara ve mat siyah kasa altı çıtalarına yer veriliyor.

Combinaisons_C3_Aircross-flou

RENKTE CESUR OLUN!

6 gövde rengi, 2 tavan rengi ve 4 Renk Paketiyle, C3 Aircross SUV’u zevkinize uygun hale getirebilirsiniz.

Hiçbir şey tesadüfe bırakılmadı; kişiselleştirme olanakları en küçük ayrıntısına kadar düşünüldü: panjur etkili kelebek camlar ve tavan çıtaları dikiz aynası gövdeleri, far çerçeveleri ve tekerlek göbeklerinin renkli dokunuşlarına katkıda bulunuyor.CITROËN ADVANCED COMFORT®

1500x500_Citroen_Advanced_Comfort_flou

Markanın DNA'sına ve Citroën Advanced Comfort® programına uyum gösteren C3 Aircross SUV, Citroën'in tüm teknik uzmanlığından yararlanarak size optimum yolculuk konforu sunuyor.

Tüm olumsuzluklar bir kozanın içindeymişçesine filtrelenerek, her yolculuğun her zaman daha keyifli olacak bir yaşam deneyimine dönüştürülmesi hedefleniyor. C3 Aircross SUV'un referans kabul edilecek konforunun başlıca unsurları şöyle sıralanıyor:

  • geniş ve rahat minderler sayesinde koltuk konforu
  • tüm sürüş koşullarında Citroën'in kıstas kabul edilen türde süspansiyon konforu
  • özenli akustik sayesinde yalıtım konforu.

GENİŞ VE ULTRA MODÜLER OTURMA ALANI

C3 Aircross SUV'un yüksek ve ustalıklı mimarisi, kategorisinin en iyi oturma alanını kazandırırken sıra dışı bir konfor sağlıyor: Geniş diz ve baş mesafeleri sunan 5 koltuk.

Bagajın 410 litrelik olağanüstü hacmi, 2/3-1/3 şeklinde bağımsız iki bölüme ayrılabilen sürgülü minderli arka koltuk sırası sayesinde 520 litreye kadar genişleyebiliyor.
1500x646_Habitabilité_C3_Aircross_flou
597x400_coffre_C3_Aircross

MAKSİMUM 520 LİTRELİK
BAGAJ HACMİ

Hiçbir bagaj sınırlamanız yok; çünkü C3 Aircross SUV segmentin en geniş bagaj hacminin yanı sıra geniş arka kanat, geniş açılan bagaj kapağı ve alçak yükleme eşiği sayesinde erişim kolaylığı sunuyor.

410 litrelik standart bagaj hacmi, sürgülü arka koltuk sırası sayesinde 520 litreye kadar genişliyor (maksimum ileri konumda).

Arka koltuklar katlandığında toplam yükleme kapasitesi 1289 litreye ulaşıyor.

Günlük kullanımda pratik olan C3 Aircross SUV'da ayrıca katlanarak arka koltuk sırasının arkasında dikine saklanabilen ve böylece yüksek nesnelerin taşınmasına olanak tanıyan bir bagaj gizleme rafı bulunuyor.

İÇ ORTAM

747x322_ambiance_hype_mistral_c3_aircross.255735

Standart iç ortam, dokulu gri ön göğüs süslemesi ve havalandırmaların Beyaz çerçevesiyle ön plana çıkarılan Mika Grisi Kumaş koltuk kaplamasıyla sade ve mütevazı bir görünüm sergiliyor.

PANORAMİK AÇILIR CAM TAVAN

Büyük cam yüzeyi (yaklaşık bir metrelik iç cam uzunluğu) ve geniş açılma özelliğiyle, tavan açıkken de kapalıyken de olağanüstü bir aydınlık ve ferahlık hissinden faydalanılmasına olanak tanıyor.

 

Her yolculuk başlı başına bir deneyime dönüşüyor. 

İki elektrikli kumanda, açılır tavanın açılma işlevinin yanı sıra gölgeliğin konumunun sezgisel olarak yönetilmesine ve böylece kabinde istenen aydınlık düzeyinin elde edilmesine olanak tanıyor.

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI İLE ÜST GÖRÜNÜM

agile_cl.17.056.003_747x322.332858.72

Hem şehir içinde hem otoyolda rahat ilerleyen C3 Aircross SUV günlük hayatınızı kolaylaştırıyor. 

Üst görünüme sahip geri görüş kamerası, aracın 180° geri  görüşünü 7’’ dokunmatik ekranda göstermektedir. 

SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

Hız sınırı levhalarını tanıma ve öneri işlevi SUV aracınızın hızını kameranın yakaladığı bilgilere göre ayarlamasını mümkün kılıyor. Sistem sürekli olarak geçerli hız sınırını görüntülüyor. 

22.

Ön camın üst kısmına yerleştirilen çok işlevli kamera, aynı yönde giden ya da önde duran araç gibi engelleri algılıyor. 5 km/saatten 85 km/saate kadar sensör,

bir çarpışma riski algıladığında otomatik olarak fren sistemini etkinleştiriyor.

BAĞLANTI TEKNOLOJİLERİ

MIRROR SCREEN

747x322_Mirror_Screen_C3_Aircross-flou.254913.

Mirror Screen işlevi, Apple Car Play ile birlikte akıllı telefonunuzu kopyalayarak 7" dokunmatik ekrandan yönetmenize, böylece  multimedya içeriğinden ve uygulamalarından tam güvenlik içinde yararlanmanıza olanak tanıyor.

CONNECT NAVIGASYON

747x322_Connect_Nav_C3_Aircross-flou.254912.4

Citroën bu yeni nesil navigasyon sistemini sunuyor.

VERİMLİ MOTOR ŞANZIMAN SEÇENEKLERİ

C3 Aircross SUV’da yeni benzinli 1.2 PureTech 130 HP ve dizel 1.5 BlueHDi 120 HP motor seçenekleri sunuluyor.
Her iki motor seçeneğinde de Stop & Start sistemli EAT6 tam otomatik şanzıman sunuluyor.

5Motorisations_CL.17.056.020_1500X646

Videolarda açıklanan tüm ekipmanlar Citroën C3 Aircross SUV’nun teknolojilerini gözler önüne seriyor. Videolar uluslararası bir versiyona dayanıyor. Bu nedenle bazı özellikler Türkiye’de satılan modelleri temsil etmeyebilir. Standart veya isteğe bağlı donanımları ayrıntılı olarak öğrenmek için lütfen Ürün Özellikleri broşürüne bakın.

Top