SHOWROOMLARIMIZ RANDEVU İLE HİZMET VERMEKTEDİR.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]
1
2
3
4
5

.

DÖRT VİDEO İLE ARACI KEŞFEDİN!

Kompakt hatchback dünyasında yenilik rüzgarı esiyor! Citroën C3, renkli ara parçalar ve Airbump® tasarımı gibi grafiksel öğeler ile canlandırılmış, modanın öncüsü tasarımı ile belirginleşmiştir. Aracın benzersiz yapısı, onu kendi sınıfında hemen ayırt edilebilir duruma getirmiştir. Citroën C3 modelini beş videoda keşfedin: stil, kişiselleştirme, Citroën Advanced Comfort®, yeni teknolojiler.

 

TASARIM

1500x500_Citroën_C3-Design_v2.jpg

İlk görüşte aşk! Yeni Citroën C3 modelinin benzersiz yapısı; araca güçlü ve enerjik bir duruş kazandıran çekici ön yüzü ve belirgin kavisli çizgileri ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Aracın iç hacmi, tasarımı ve renkleri, kendisinin son moda ve popüler bir model haline gelmesini sağlamıştır. Yeni Citroën C3 ile herkesten farklı olun ve zamanın ruhunu yakalayın!

BOYUTLAR: GENİŞ İÇ HACİM!

Uzunluk

3996 mm

Genişlik

1749/2007 mm

Yükseklik

1474 mm

Gövde Hacmi

589 / 936 litre

YENİ ÖN GÖRÜNÜM

747x322C3_signature_lumineuse.jpg

Yeni Citroën C3, çift sıra ön far tasarımı ile yukarıya doğru uzanarak kaputun yükseklik algısını güçlendirmektedir. Krom kaplı logolar ve bunların ikili çizgileri, LED gündüz farlarına kadar uzatılmaktadır. Farlar ise, yuvarlak hatlar ile şekillendirilmektedir. Alt kısımda tampon, ona atfedilen savaşçı ruhu ile ön yüzün algısına hava katmaktadır. Renkli ara parçalar, ön sis farlarını çevreleyerek, lambalarda canlılık hissi uyandırıyor! 

tavan dek.

TAVAN RENKLERİ

Kişiselleştirmede yeni bir boyuta geçmek istiyorsanız tavan rengi alternatifleri sizin için iyi bir seçenek olabilir. Göz alıcı bir tavan süslemesi ile Yeni Citroën C3’ünüzün dış görünümünü daha da göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Siyah, beyaz ve kırmızı renk alternatifleri bulunan tavan süslemeleri tamamen suya ve sürtünmeye dayanıklıdır.
Airbump nouvelle citroen C3 new

AIRBUMP®: YENİDEN DOĞAN
BİR TASARIM!

Airbump®, C4 Cactus ile başlatılan tasarımsal kimlik, aracın stilini vurgulayarak gövdeyi korur. Çizilmeye karşı dayanıklı yüzey, içerisinde kalkan görevi gören havayı barındırır. Kullanılan malzeme termoplastik poliüretan olup,güneş, su, yaşlanma, çizik gibi günlük dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Airbump® içinde hapsedilmiş hava bulunan 6 sert jelatinli kapsülden meydana gelir ve özellikle şehir içinde darbelere karşı açık olan kapı alt bölgelerine yerleştirilmiştir. Yeni Citroën C3'te Airbump®, tavanın rengine göre beyaz veya kırmızı renkli bir çerçeve ile süslenmiştir.

RENK KOMBİNASYONLARINI ÇOĞALTIN

Yeni Citroën C3, aynı zamanda içinden aşağıdaki renklerin bulup çıkarılması gereken geniş bir renk paletidir: Çağla Yeşili, Beyaz, Kobalt Mavi, Alüminyum Gri, Uzay Gri, Siyah, Turuncu, Yakut Kırmızı, Kum Beji

Bu ustaca seçilmiş 9 farklı rengi, benzersiz 3 farklı tavan rengiyle (Siyah, Beyaz, Aden Kırmızı) birleştirin. Renkli tavan seçeneğiyle aracınızı renklendirebileceğiniz gibi, tek renk seçeneğiyle daha "Pop" tarzı bir otomobile sahip olabilirsiniz. 36 renk kombinasyonuyla Yeni Citroën C3 gözlerinizi kamaştıracak!

O halde, sizin C3'ünüz hangisi?
597x507_perso_blur.jpg

ARACINIZI ZEVKİNİZE GÖRE KİŞİSELLEŞTİRİN

1500x646_Nouvelle_C3_Personnalisation_blur.jpg

Yeni Citroën C3 modelinde çok sayıda kişiselleştirme olanağı vardır. İki tonlu mu veya tek tonlu mu? Airbump® ile donatılmış mı veya donatılmamış mı? Tercih edilecek iç ortamlardan hangisi size en uygun? Olası bütün kombinasyonlar içinden seçiminizi yapın!

MUTLULUK

1500x500_Citroën_C3_bien_etre_v3.jpg

Yeni Citroën C3 size dış dünyayı filtreden geçiren ve yolun zorluklarından yalıtan bir koza etkisi sunar. Araca girdiğiniz andan itibaren, görsel ve fiziksel olarak konforlu koltukları, kabini ferahlatan panoramik cam tavanı ve ustaca düzenlenmiş eşya gözleri sayesinde gerçek huzurlu ortamı hissedeceksiniz. Yeni Citroën C3, direksiyon başında evinizde gibi hissetmenizi amaçlamaktadır.

597x500_Nouvelle_Citroën_C3_coffre_v2.jpg

OTURMA RAHATLIĞI
& USTACA DÜZENLENMİŞ EŞYA GÖZLERİ

Eşya gözleri mümkün olduğu kadar en işlevsel şekilde tasarlanmıştır. Yeni Citroën C3, segmentin en büyük (6,25 litre) torpido gözü ile tamamlanmış, ön tarafta maksimum hacimli bir yeri açığa çıkarmaya yarayan zekice tasarlanmış bir merkezi eşya gözü sunmaktadır. Ön kapılarda da oldukça büyük eşya saklama gözleri bulunmaktadır.

Bu eşya gözlerinin iç kısmında açık rengin tercih edilmesi, bu yerin içine bırakılan nesnelerin daha kolay bulunması için kolaylık sağlamaktadır. Son olarak; valiz, çanta, vb. eşyalar için Yeni Citroën C3 modelinde yaklaşık 300 litrelik bir bagaj yer almaktadır.

ŞIK VE RAHAT MALZEMELER

1500x500_Citroën_confort_intérieur_v2.jpgAraç kabininde eksiksiz ve yumuşak formlar, rafine öğeler bulunmaktadır.  Bu uyumlu ortam aynı zamanda kapıların, koltukların ve ön göğüsün üzerinde çalışılmış ortak tutarlılığa dayanmaktadır. Aynı sıcak ve aydınlık tekstil, benzersiz ve çok kaliteli görsel bir devamlılık sunmaktadır.  

İç tasarım, özellikle kolçaklar üzerindeki kayışın ve ön göğüs üzerindeki tekstillerin entegrasyonu ile otomobilin dışındaki dünyadan esinlenmiştir.

PANORAMİK CAM TAVAN

Toit de la nouvelle new citroen C3

Panoramik cam tavanı sayesinde, Yeni Citroën C3 modelinin yolcuları tüm kabin içinde yer alan olağanüstü aydınlık seviyesinden yararlanırlar, bu da geniş hacim ve dışa açılma duygusunu pekiştirir. Aracın içinde bulunan kişiler diledikleri her an camlı tavanın ışık perdesini kullanarak aydınlık şiddetini değiştirebilirler.

ARAÇTA YAŞAM KEYFİ

747x322_Citroën_C3_Plance_Bord.jpg

Aracın içinde sanki salonunuzda oturuyormuş hissine kapılacaksınız! Bu huzur ortamı, araç kabinine cömert hacim ve genişlik izlenimi yaratan yatay torpido ile kuvvetlendirilmiştir.

RAHAT KOLTUKLAR

Sieges nouvelle citroen C3, new seats

Yeni Citroën C3 modelindeki koltuklar üzerinde özel olarak çalışılmıştır. Modern bir stili baz alarak konfor lehine genişlik ve cömertlik sunmaktadır. Hoş görünümlü ve bel bölgesini destekleyen bu koltuklar, seçkin malzemeler ve esnekleştirilmiş köpükleri sayesinden kullanıcılarına üst düzey konfor sağlamaktadır.

SÜRÜŞÜ KOLAYLAŞTIRAN HERŞEY SİZİN İÇİN

747x322_Démarrage_Pente_C3_blur.jpg

Bu teknoloji yokuşta gerçekleşen kalkışlarınızı kolaylaştırmak için geliştirilen bir yardımcıdır. Yokuş kalkış desteği fren pedalı serbest bırakıldığı zaman yokuşta bulunan bir aracın istenmeyen hareketine engel olur. Yokuş kalkış desteği sistemi, yaklaşık iki saniye boyunca aracı sabitleyerek %3’den daha büyük eğimlerde devreye girer.

747x322-1.jpg

Bu sistem, 60 km/saat değerinden itibaren direksiyonda bulunan kişinin yarı uykulu haline ve basit bir dikkat dağılmasına karşı mücadele edilmesini sağlar. Araç, sinyal lambası kullanılmadan beyaz trafik çizgisini aştığı zaman, AFIL beyni bir uyarı göndermeye başlar. Böylece beyaz trafik çizgisi aşıldığı zaman bip sesleri ve bir görsel uyarı ile ikaz edilirsiniz.

747x322_Citroën_C3_alerte_somnolence.jpg

Üzerinize hafif bir uyku hali mi çöktü? Bu sistem, bir dinlenme molası verme zamanı geldiğinde sürücüyü uyarır. Uyarı, 65 km/saat değerinden daha yüksek hızlarda, iki saatlik bir sürüşten sonra yayımlanır. Mola verilmeyip sürüşe devam edilirse, uyarı sonraki her sürüş saatinden sonra tekrarlanır.

PureTech BENZİNLİ MOTOR

Yeni Citroën C3 modelinde verimli ve yalın motor tipi olan son nesil PureTech benzinli motor kullanılmaktadır. 

Yeni Citroën C3 modelinde, benzinli 3 silindirli PureTech 110 HP S&S olarak sunulmaktadır.

520x293_Conso_C3_Blur.jpg

Videolarda açıklanan tüm ekipmanlar Citroën C3'ün teknolojilerini gözler önüne seriyor. Videolar uluslararası bir versiyona dayanıyor. Bu nedenle bazı özellikler Türkiye’de satılan modelleri temsil etmeyebilir. Standart veya isteğe bağlı donanımları ayrıntılı olarak öğrenmek için lütfen Ürün Özellikleri broşürüne bakın.
C3
Top