[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

MIRROR SCREEN FONKSİYONU

Mirror Screen ile akıllı telefonunuz ve Citroën’inizin dokunmatik ekranı tek bir ekrana dönüşüyor. 

Tercih ettiğiniz uygulamalar, otomobilinizle yaptığınız seyahatler de dahil, her an yanınızda ve sizinle. Mirror Screen uygulamalarınızın bir kopyasını otomobilin dokunmatik ekranına yansıtıyor.

Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzu kablo kullanarak otomobilin sistemine bağlamanız ve ardından dokunmatik ekranda Ayna Ekranı modunu etkinleştirmeniz. Mirror Screen akıllı telefonunuzun üyeliklerini kullanıyor ve ek bir üyelik masrafına neden olmuyor*.


Sadece orijinal görüntüye göre daha rahat bir görüş sunmakla kalmayan bu özellik aynı zamanda; sesli veya mimikle kontrol, web radyo kullanımı, SMS yazma veya gelen SMS’leri okuma da dahil olmak üzere sürüş güvenliğine katkı sağlayan birçok özellik sunuyor.

* Ücretli abonelik ve hizmetlerin satın alınması, uygulamalarla ilgili abonelikler veya yurtdışı dolaşım masrafları hariç. Mirror Screen özelliği isteğe bağlı donanım veya bazı versiyonlarda standart olarak sunuluyor. 

520x293_Apple_CarPlay

MIRROR SCREEN UYUMLULUKLARI

747x322_Apple-Car-Play

APPLE CARPLAY™

.

Bir iPhone kullanıyorsanız, Apple CarPlay™ size sesli komut veya parmağınızı kullanarak sezgisel bir yolla telefon çağrısı yapma, müzik dinleme veya mesajlarınıza ulaşma imkânı sunuyor.


Gözünüzü yodan ayırmadan otomobiliniz dokunmatik ekran menüsünü kullanarak veya direksiyon simidindeki sesli komut sistemine düğmeye basarak Siri sesli konuk sistemini etkinleştirebilirsiniz. Siri, sizin iPhone'unuza bakmanıza gerek kalmadan mesajlarınızı telefon rehberinize erişim, çağrı gerçekleştirme ve mesajlarınızı dinleme veya dikte ederek yazma gibi çözümler sunuyor.
Apple CarPlay™ aynı zamanda Spotify veya Stitcher gibi alanının önde gelen müzik uygulamalarından da yararlanmanızı sağlıyor.

747x322_android-auto-logo-custom

ANDROID AUTO

.

Android Car(™) kullanmak için, satın aldıktan sonra Android Car(™) ile uyumlu bir araç veya otomobil radyosu uygulaması yaptırmalı ve Android 5.0 (Lollipop) veya daha yeni bir sürüme sahip bir akıllı telefona sahip olmalısınız. 

Öncelikle, Google Play mağazasından akıllı telefonunuza Android Car uygulamasını indirin.

Uyumlu Android telefonunuzu araca veya araç multimedya sistemine bağladığınızda, uygulamalarınız Android Car(™) sayesinde aracın ekranında gösterilmeye başlıyor.
Android Car(™) uyumluluğu hakkında daha fazla bilgi için lütfen support.google.com/androidauto sayfasına bakınız.

747x322_Mirror_Link

MIRRORLINK®

.

MirrorLink®, akıllı telefonunuzdaki* navigasyon, sürüş yardımı, müzik, telefon uygulamalarını** doğrudan otomobilinizin multimedya ekranı üzerinden, sürüş sırasında kullanmak üzere uyarlanmış bir arayüzle kolayca ve tamamen güvenli bir şekilde kullanmanızı mümkün kılıyor.
Uygulamalar yine akıllı telefonda çalışıyor, ancak aracınızın multimedya ekranında görüntüleniyor ve uygulama sesleri ise otomobilin entegre ses sisteminde duyuluyor.
Günlük olarak kullanılan tüm uygulamaların paneli, onlarla güvenli bir şekilde etkileşime girebilmeniz için sürüşe uyarlanmış bir formatta araç ekranına yansıtılıyor.


*Uyumlu
**Uyumlu bir uygulama ise

Mirror Screen Bulunan Araçlar

Top