[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

3+ Yaş Periyodik Bakım Kampanyası

3_yas__uzeri_bakim_1250x400_v2

3 yaş üzeri Citroën’inizin periyodik bakımını 599 TL’den başlayan fiyatlarla* yetkili servislerimizdeki uzman ekiplerimiz gerçekleştirsin, içiniz rahat etsin.

Üstelik bakım sonrası araç dezenfeksiyonu ve 1 yıl boyunca Citroën Assistance hizmetlerinden de ücretsiz faydalanma fırsatlarını yakalayın. Citroënlilerin içi rahat!

*Araç yaşı hesabında, trafiğe çıkış tarihi esastır. Bakım içeriği motor yağı, yağ filtresi, polen filtresi ve karter tapa contasından oluşmaktadır. Bu parçaların haricinde gerçekleştirilen tüm parça değişimleri ayrıca ücretlendirilir. Tavsiye edilen periyodik bakım başlangıç fiyatları C Elysee için DV6 - 1.6lt 92 hp dizel, C4 için DV6 – 1.6lt 92 hp dizel, Berlingo için DV6 – 1.6lt 75 hp dizel tip motora sahip araçlar için geçerlidir. Diğer tüm Citroen model ve motor seçenekleri için tavsiye edilen periyodik bakım fiyatları için Citroen Yetkili Servislerine başvurunuz. Fiyatlara KDV dahildir. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Mevcut kampanya diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Top